Diet Food Naturalna Witamina E 500mg - 60 kaps.

PRODUCENT: Diet Food

nowość
Diet Food - Naturalna Witamina E 500mg - 60 kaps.-14296

Ostatnie sztuki!

25,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,50 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Diet Food Naturalna Witamina E 500mg - 60 kaps.

NATURALNA WITAMINA E DLA ZDROWIA ORGANIZMU

Suplement diety Diet Food Naturalna Witamina E 500 mg to wysokiej jakości witamina E, której udział jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Preparat Diet Food Naturalna Witamina E 500 mg wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, dzięki któremu ma wpływ na usuwanie wolnych rodników. Ponadto, chroni on przed utlenianiem się komórek, a także wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i zapobiega ich rozpadowi. Środek Diet Food Naturalna Witamina E 500 mg wspiera transport składników odżywczych i tlenu oraz wpływa na produkcję nasienia u mężczyzn i zapewnia prawidłowy rozwój płodu w czasie ciąży. Diet Food Naturalna Witamina E 500 mg jest dostępny w formie wygodnych w użyciu kapsułek.

WITAMINA E - ZASTOSOWANIE I WPŁYW NA ZDROWIE

Witamina E to związek zaliczany do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Oznacza to, że nie jest on wydalany z organizmu wraz z moczem i potem, jak witaminy rozpuszczalne w wodzie, lecz jest magazynowany w organizmie. Witamina E stanowi silny antyoksydant, a co się z tym wiąże, wspiera walkę z wolnymi rodnikami, przyspieszając ich usuwanie z ciała. Dzięki tej właściwości, związek ten zmniejsza ryzyko wielu chorób cywilizacyjnych, jak udar, zawał, rak czy miażdżyca, oraz spowalnia starzenie się organizmu. Witamina E uczestniczy w produkcji substancji przeciwkrzepliwych, zapobiega zlepianiu się płytek krwi oraz wspiera utrzymanie prawidłowego przepuszczalności błon komórkowych. Co więcej, związek ten ma wpływ na wydolność mięśni, bierze udział w przekaźnictwie impulsów nerwowych, a także wpływa na produkcję nasienia u mężczyzn.

Witamina E jest składnikiem niezbędnym w czasie ciąży, gdyż wpływa na utrzymanie płodu oraz jest współodpowiedzialna za jego prawidłowy rozwój. Dodatkowo, związek ten wpływa na prawidłowe widzenie, chroni czerwone krwinki, bierze udział w ekspresji genów.

NIEDOBÓR WITAMINY E W ORGANIZMIE - OBJAWY I LECZENIE

Niedobór witaminy E w organizmie to niekorzystne zjawisko. Na szczęście, objawia się ono rzadko i zwykle wiąże z zaburzeniami wchłaniania tłuszczów. Niedobór witaminy E objawia się poprzez zmęczenie, podnosi ryzyko wystąpienia anemii, zwiększa podatność organizmu na infekcje. Co więcej, zjawisko to przyczynia się do bólów i zaniku mięśni, powoduje liczne zaburzenia na tle neurologicznym i uszkadza system nerwowy. Brak wystarczających ilości witaminy E w organizmie może także powodować problemy z zębami i kośćmi oraz sprzyjać degeneracji włókien mięśniowych. W przypadku niedoboru witaminy E w organizmie zaleca się zwiększyć w diecie udział produktów bogatych w ten związek, jak tłuste ryby czy orzechy, lub zastosować odpowiedni suplement.

WITAMINA E “WITAMINĄ PŁODNOŚCI”?

Witamina E jest określana mianem “witaminy płodności”. Wszystko to wskutek jej wpływu na działanie narządów rozrodczych (jest ona niezbędna do ich prawidłowego funkcjonowania). Ponadto, związek ten jest niezwykle ważnym w okresie ciąży, jako że, jak już wspomniano powyżej, wspomaga utrzymanie i prawidłowy rozwój płodu. Witamina E ma także wpływ na wzrok dziecka, a wraz z kwasem foliowym zapobiega rozwojowi wad wrodzonych płodu i przeciwdziała uszkodzeniom układu nerwowego dziecka.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 1 kapsułki produktu dziennie.

Napisz opinię

Diet Food Naturalna Witamina E 500mg - 60 kaps.

Diet Food Naturalna Witamina E 500mg - 60 kaps.

Naturalna witamina E dla poprawy zdrowia organizmu. Preparat działa antyoksydacyjnie, chroni przed utlenianiem się komórek, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Ponadto, wspiera transport składników odżywczych i tlenu oraz wpływa na produkcję nasienia u mężczyzn i zapewnia prawidłowy rozwój płodu w czasie ciąży.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%