OstroVit Mg + B6 - 20 tab.

Ostatnie sztuki!

5,50 zł

- +

nowość
OstroVit - Mg B6 - 20 tab.-13807
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 5 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  OstroVit Mg + B6 - 20 tab.

  MG + B6

  MAGNEZ - OPIS I DZIAŁANIE NA ORGANIZM

  Magnez jest związkiem niezbędnym, aby wiele procesów w organizmie mogło przebiegać bez zarzutu, a co za tym idzie, abyśmy mogli zachować zdrowie i prawidłowo funkcjonować. Niestety, lecz spory odsetek osób wykazuje niedobór tego pierwiastka w organizmie, który jest wynikiem najczęściej pospiesznego, niezdrowego stylu życia obejmującego spożywanie przetworzonej żywności i tłuszczów trans, a także braku chwili na wypoczynek oraz stresu. Co więcej, na wzmożone wypłukiwanie opisywanego związku z organizmu wpływ mogą mieć również niektóre leki, przebyte choroby oraz wzmożona aktywność fizyczna.

  Magnez jest odpowiedzialny przede wszystkim za regulację pracy układu nerwowego, która obejmuje łagodzenie napięć nerwowych, usprawnianie pracy szarych komórek, poprawę funkcji myślowych oraz działanie redukujące nadpobudliwość. Dodatkowo, związek ten jest również nieocenionym wsparciem nauki i zapamiętywania, oraz działa uspokajająco i łagodzi negatywne skutki stresu. Co więcej, pierwiastek ten odpowiada także za stan zdrowia układu sercowo-naczyniowego, i zapobiegając powstawaniu zakrzepów oraz arytmii, przeciwdziała rozwojowi chorób serca. Ponadto, magnez pomaga obniżać ciśnienie krwi, dlatego osobami, które nigdy nie powinny zapominać o jego stałej podaży są wszyscy chorzy na nadciśnienie tętnicze.

  Dodatkowo, magnez, wraz z witaminą D oraz wapniem, wchodzi w skład masy kostnej oraz, w związku z tym, pomaga zapobiegać osteoporozie. Co więcej, związek ten poprawia proces trawienia, ochrania organizm przed szkodliwym działaniem substancji trujących, jak metale ciężkie, oraz reguluje napięcie mięśni i wspiera leczenie kontuzji i przewlekłego zmęczenia.

  WITAMINA B6 - OPIS I WŁAŚCIWOŚCI

  Witamina B6, czyli pirydoksyna, to związek niezwykle ważny, jako że, w przeciwieństwie do pozostałych witamin, jest on zaangażowany w większość zachodzących w organizmie procesów biologicznych. Wśród wielu licznych właściwości witaminy B6 wyróżnia się takie działania, jak: udział w metabolizmie aminokwasów, regulację układu nerwowego, wpływ na pracę i skurcze serca, wzmacnianie odporności, udział w syntezie czerwonych krwinek, oraz wiele innych. Pirydoksyna występuje powszechnie w żywności w takich produktach, jak te z pełnego przemiału oraz mięso. Jednakże, w przypadku trudności w jej pokryciu z samej tylko żywności, dostępna jest także jej suplementacja np. preparatem renomowanej marki Ostrovit - Mg + B6.

  ZALETY OSTROVIT MG + B6

  Suplement diety Ostrovit Mg + B6 to wysokiej jakości preparat, którego skład opiera się na bogatym udziale cytrynianu magnezu i dodatku witaminy B6 dla jeszcze lepszego działania. Stała suplementacja środkiem Ostrovit Mg + B6 pomaga uzupełnić niedobory magnezu, tak często obecnie występujące, oraz wspiera ogólne zdrowie organizmu, w tym także zdrowie psychiczne. Co więcej, preparat zapobiega dokuczliwym skurczom mięśni i drganiu powiek, jak również wpływa na poprawę funkcji myślowych, usprawniając naukę i zapamiętywanie. Obecny w preparacie Ostrovit Mg + B6 magnez odznacza się dobrą przyswajalnością oraz wysoką biodostępnością, wskutek czego suplement skutecznie przeciwdziała negatywnym skutkom stresu, łagodzi stany lękowe oraz zwalcza zmęczenie. Preparat Ostrovit Mg + B6 jest szczególnie polecany osobom aktywnym fizycznie i sportowcom ze względu na duży wysiłek fizyczny, jakiego regularnie się oni podejmują, oraz pracownikom fizycznym, osobom pracującym umysłowo i żyjącym w stresie. Produkt dostępny w wygodnej postaci tabletek.

  OstroVit - Mg B6 - 20 tab.-13807

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu 3 tabletek dziennie, przed snem.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O OstroVit Mg + B6 - 20 tab.

  Napisz opinię

  OstroVit Mg + B6 - 20 tab.

  OstroVit Mg + B6 - 20 tab.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

  Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

  Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
  a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

  Gratis!