Porównaj (0)

FA Nutrition Omega 3 - 120 kaps.

Fitness Authority - Omega 3 - 120 kaps. Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 29 .
Suma punktów w zamówieniu: 29
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 0,73 zł.


Kup teraz

120 kaps.

120 kaps.

8%
32,00 zł 29,44 zł
Kapsułki
8%
19,00 zł 17,48 zł
Kapsułki

Nienasycone kwasy tłuszczowe  Fitness Authority - Omega 3

Fitness Authority - Omega 3 - suplement diety zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe. Kwasy Omega 3 biorą udział udział w różnorodnych procesach metabolicznych zachodzących w organizmie człowieka. Wpływają na prawidłowe funkcjonowanie mózgu, serca oraz narządów wzroku. W przypadku diety ubogiej w tłuste ryby, takie jak: łosoś, śledź, sardela czy makrela należy rozważyć suplementację Fitness Authority - Omega 3. Zaleca się osobom aktywnym jak i biernym fizycznie. Pomagają w utrzymaniu zdrowia psychicznego oraz fizycznego.

Fitness Authority - Omega 3

  • Zdrowie i witalność
  • Prawidłowe funkcjonowanie mózgu, serca, narządów wzroku

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 2 kapsułki do śniadania

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 2 kapsułki do śniadania

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Epa (kwas eikozapentaenowy)
Kwas dokozahekstaenowy (dha) - Kwas dokozaheksaenowy jest to nienasycony kwas tłuszczowy z rodziny Omega-3. Naturalnie występuje w pożywieniu. Pełni szereg bardzo ważnych funkcji, przede wszystkim względem układu nerwowego. Korzystnie wpływa na układ krwionośny, hormonalny, jak i reguluje gospodarkę insulinową. Korzystnie wpływa na skład i estetykę sylwetki, stąd spotykany jest w wielu suplementach dla sportowców, zarówno amatorów, jak i wyczynowców.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE: Omega 3  
Porcja: 2 kaps.  
Ilość porcji w opakowaniu: 60  
Opakowanie: 120 kaps.  
Zawartość: w porcji(2 kaps.) zaw:
  Wartość energetyczna 74 kJ/ 18 kcal
  Białko 0 g
  Węglowodany 0 g
  Tłuszcz 2 g
  EPA (kwas eikozapentaenowy) 344 mg
  Kwas dokozahekstaenowy (DHA) 282 mg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: