FireSnake Green Box - 1816g

139,00 zł

- +

nowość
FireSnake - Green Box - 1816g-13824
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 139 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  FireSnake Green Box - 1816g

  GREEN BOX

  ROLA BIAŁEK W ŻYWIENIU SPORTOWCÓW

  Białko, zaraz obok pozostałych makroskładników, jakimi są tłuszcze i węglowodany, spełnia w organizmie człowieka szereg ważnych zastosowań, jednak w przeciwieństwie do dwóch powyższych, odgrywa ono jeszcze jedną, bardzo ważną rolę, znajdując szczególne miejsce w realizacji osiągów sportowych. Białko pełni w organizmie ludzkim szereg zadań, wchodząc w skład struktur komórkowych, magazynując i transportując różne substancje, odbudowując uszkodzone tkanki, biorąc udział w syntezie poszczególnych związków, jak niektóre hormony i enzymy, oraz wpływając na odporność organizmu. Co więcej, jego właściwa podaż wpływa także na realizację celów sportowych, jak rozwój masy i redukcja tkanki tłuszczowej, zaś już nieznaczny niedobór białek w organizmie upośledza oba te procesy. Jest ono zatem bardzo ważne w diecie sportowców oraz osób odchudzających się, gdyż umożliwia ciągły progres.

  Co ciekawe, nie tylko ilość białek w diecie ma znaczenie, liczy się bowiem także ich jakość, natomiast białkami najlepszymi, o których winny pamiętać wszystkie osoby trenujące, są te pełnowartościowe, których bogactwo znajduje się w takich produktach, jak mięso, ryby, jaja oraz nabiał. Białka pełnowartościowe cechuje udział wszystkich niezbędnych aminokwasów, które choć są związkami, jakich potrzebuje nasz organizm, by móc prawidłowo funkcjonować i zachować zdrowie, muszą być dostarczane z zewnątrz, jako że organizm człowieka nie jest zdolny do ich samodzielnej syntezy. Aminokwasy te możemy również znaleźć w preparatach białkowych, jak odżywki białkowe, których bogaty wybór oferuje dzisiejszy rynek. Większość osób trenujących decyduje się na suplementację białkiem, gdyż jest ona wygodna i pozwala na szybkie dostarczenie wysokiej jakości protein, których wchłanianie przebiega znacznie szybciej, niż w przypadku protein obecnych w pokarmie.

  Stosowanie preparatów białkowych niesie wiele korzyści, spośród których najważniejszą jest komfort i wygoda owych środków, których przyrządzenie, w przeciwieństwie do właściwych posiłków, zajmuje tylko kilka minut i jest proste. Ponadto, zawarte w odżywkach niezbędne aminokwasy występują w formie wolnej, co oznacza, że bardzo szybko po spożyciu trafiają z żołądka do jelita cienkiego, a stamtąd już prosto do krwiobiegu, i mogą zostać wykorzystane na potrzeby ustrojowe organizmu, w tym także na rozbudowę masy. Dodatkowym atutem gotowych preparatów białkowych jest także ich dobry smak, który sprawia, że suplementacja białkiem jest procesem miłym i przyjemnym, nie zaś przykrym obowiązkiem.

  Odżywki białkowe dostępne na rynku występują w kilku różnych odmianach, jak koncentraty, izolaty i hydrolizaty, i chociaż najpopularniejszym, bo najlepszym rodzajem używanego do produkcji suplementów białkowych białka jest serwatka, możemy również zakupić preparaty dostosowane dla wegan tj. takie, które wykorzystują proteiny roślinne, jak białka soi. Osoby początkujące, które pragną włączyć suplementację białkiem do swojego żywienia i nie mają żadnych wymagań żywieniowych, powinny sięgnąć po koncentrat białek serwatki, który choć nie dostarcza tyle protein, co izolat czy hydrolizat, jest bardzo dobrą propozycją na początku przygód ze sportem. Dodatkowym atutem produktu jest także jego stosunkowo niska cena, która wyróżnia koncentrat od znacznie droższych izolatów i hydrolizatów.

  ZALETY FIRESNAKE GREEN BOX

  Suplement diety FireSnake Green Box to wysokiej jakości preparat wysokobiałkowy, którego zaawansowana formuła bazuje na mieszance białek serwatkowych o zróżnicowanym czasie wchłaniania, jak WPC, WPH i WPI, które zapewniają błyskawiczną podaż najważniejszego materiału budulcowego mięśni (WPH i WPI) i stanowią bogate źródło aminokwasów BCAA i L-glutaminy (WPC).Stała suplementacja preparatem FireSnake Green Box wspiera rozwój masy mięśniowej, a także, dzięki wysokiej zawartości aminokwasów rozgałęzionych, wpływa na poprawę regeneracji potreningowej. Dodatkowo, suplement stanowi bogate źródło białek pełnowartościowych, dzięki czemu zapobiega niedoborom białek w organizmie, i ogranicza niepożądany katabolizm białek mięśniowych, wspomagając tym samym utrzymanie naszej masy.

  FireSnake - Green Box - 1816g-13824

  Dawkowanie:

  Zależne od indywidualnego zapotrzebowania organizmu na białko.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O FireSnake Green Box - 1816g

  Napisz opinię

  FireSnake Green Box - 1816g

  FireSnake Green Box - 1816g

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

  Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

  Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
  a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

  Gratis!