Universal Nutrition Animal Cuts - 42 pakiety

PRODUCENT: Universal Nutrition

Universal Nutrition - Animal Cuts - 42 pakiety

Dostępność: Produkt niedostępny

139,99 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
13,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Universal Nutrition Animal Cuts - 42 pakiety

ANIMAL CUTS

CAŁA PRAWDA O SPALACZACH TŁUSZCZU

Spalacze tłuszczu to obecnie jedne z najchętniej stosowanych preparatów dostępnych w sklepach suplementacyjnych. Sytuacja ta ma związek z nieustannie rosnącym problemem otyłości wśród społeczeństwa, dotykającym także dzieci i młodzież, co z kolei wiąże się ze złą dietą tych osób, dużym stresem, któremu są one poddawane w szkole i pracy oraz ograniczoną aktywnością fizyczną. Wówczas, jedynym słusznym remedium na opisywany problem jest zmiana dotychczasowych, niezdrowych nawyków żywieniowych oraz wprowadzenie aktywności fizycznej do swojej rutyny, które w sposób kompleksowy pozwolą zażegnać przypadłość nadprogramowych kilogramów oraz pomogą zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości.

Spalacze tłuszczu należą do grupy suplementów wspierających spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej i bazują głównie na bezpiecznych dla organizmu, sprawdzonych substancjach czynnych, które stanowią w większości naturalne wyciągi roślinne. Ich zaawansowane działanie, ukierunkowane na redukcję nadprogramowych kilogramów, opiera swą skuteczność na specyficznym synergizmie związków użytych do ich produkcji, wśród których najpopularniejszymi są niewątpliwie: kofeina, guarana, synefryna, efedryna, a także wiele innych.

Podstawowym zastosowaniem spalaczy tłuszczu, zwanych potocznie termogenikami, jest funkcja wzmagająca produkcję ciepła w organizmie, dzięki której spalamy większą liczbę kalorii, oraz nasilanie procesu lipolizy tłuszczów, polegającego na rozpadzie komórek tłuszczowych. Co więcej, te same substancje, które odpowiadają za spotęgowanie zjawiska termogenezy organizmu, przyczyniają się również do silnego jego pobudzenia, niezbędnego w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego, dzięki któremu jesteśmy w stanie trenować dłużej i nie mniej intensywnie, przyspieszając spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

KOMU SĄ POLECANE SPALACZE TŁUSZCZU?

Spalacze tłuszczu rekomendowane są przede wszystkim osobom odchudzającym się oraz sportowcom w okresie redukcji, dla których spalenie ostatnich, śladowych ilości tłuszczu w organizmie stanowi problem. Nie powinni po nie natomiast sięgać osoby początkujące, gdyż bodźcami, które winny przyczynić się do utraty pierwszych kilogramów są w pierwszej kolejności trening oraz zdrowa dieta. Dopiero wówczas, kiedy oba te czynniki przestaną działać równie skutecznie i szybko, jak na początku redukcji zaleca się sięgnięcie po stosowny spalacz. Jednak to nie wszystko, zaś kolejną grupą osób, które powinny unikać suplementacji termogenikami są: cukrzycy, kobiety w ciąży i karmiące piersią, wykazujący problemy z pracą serca, krążeniem i nadciśnieniem.

JAK STOSOWAĆ SPALACZE TŁUSZCZU?

Spalacze zaleca się stosować zgodnie ze wskazaniami producenta wyszczególnionymi na etykiecie opakowania, przy czym nie należy przekraczać sugerowanych, dziennych dawek preparatu, albowiem nadmiar substancji pobudzających, obecnych w spalaczach, może powodować problemy z zasypianiem, jeśli spożyjemy suplement odpowiednio późno, oraz przyczyniać się do uodporniania organizmu na działanie niektórych związków.

ZALETY UNIVERSAL NUTRITION ANIMAL CUTS

Suplement diety Universal Nutrition Animal Cuts to wysokiej jakości spalacz tłuszczu, który dzięki swemu kompleksowemu składowi wyłącznie najlepszych, sprawdzonych substancji czynnych, wspiera w sposób zaawansowany spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, bez konieczności obaw o swoje zdrowie! Preparat, stanowiący jeden z najsilniejszych, dostępnych na rynku spalaczy tłuszczu, charakteryzuje się wysoką zawartością kompleksów związków aktywnych, których synergizm działania ekspresowo redukuje zbędny tłuszcz, także bez ćwiczeń, oraz nie powoduje uciążliwego efektu jo-jo! Dodatkowo, suplement dodaje energii niezbędnej do wykonania wyczerpującego treningu, skutecznie ogranicza apetyt, zapobiegając niepożądanemu podjadaniu, oraz redukuje nadmiar wody podskórnej, będącej jedną z przyczyn wzrostu masy ciała. Produkt dostępny w postaci pakietów, na które składają się łatwe do połknięcia kapsułki.

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie 1 saszetki na 30 min. przed planowanym treningiem, w dni treningowe, oraz 1 saszetki pomiędzy śniadaniem, a obiadem, w dni wolne od treningu. W obu przypadkach suplement należy popić dużą ilością wody.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Universal Nutrition - Animal Cuts - 42 pakiety

Napisz opinię

Universal Nutrition Animal Cuts - 42 pakiety

Universal Nutrition Animal Cuts - 42 pakiety

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%