Porównaj (0)

SportDefinition Fat No More - 120 kaps.

Zdjecie Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 356 .
Suma punktów w zamówieniu: 356
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 8,90 zł.


Kup teraz

120 kaps.

120 kaps.

89,00 zł
Kapsułki

Spalacz tłuszczu - SportDefinition - Fat No More

Redukujesz tkankę tłuszczową? Marne efekty sprawiają, że tracisz motywację? Weź SportDefinition - Fat No More! Suplement zapewni Ci znacznie szybszą redukcję tkanki tłuszczowej, dzięki bogactwu kompleksu naturalnych ekstraktów roślinnych o udowodnionym działaniu. Zawartość kofeiny i tyrozyny w produkcie sprawi, że nie zabraknie Ci energii na zrobienie długiego i intensywnego treningu, który także przyczynia się w dużej mierze do redukcji zbęnych kilogramów. 

SportDefinition - Fat No More

  • Szybsza redukcja tkanki tłuszczowej
  • Energia i pobudzenie
  • Szybszy metabolizm
  • Wysoka jakość i skuteczność

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 3 kapsułki przed treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 3 kapsułki na czczo

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

- 10% kapsaicyny - Kapsaicyna jest organicznym związkiem chemicznym, znanym przede wszystkim ze swojego wyjątkowo ostrego smaku. Znajduje swoje zastosowanie w przyprawach, ale i wielu rodzajach suplementów diety wspomagających odchudzanie. Wykazuje właściwości lecznicze, antyoksydacyjne, a także przeciwdrobnoustrojowe. Kapsaicyna odpowiada za stymulację metabolizmu, dlatego korzystnie wpływa na proces spalania tkanki tłuszczowej. Pośrednio hamuje także apetyt.
- 5% gingerolu
- 50% kwasy chlorogenowego - Kwas chlorogenowy jest organicznym związek chemicznym z grupy polifenoli. Znajdujemy go w kawie oraz śliwkach. Ze względu na wykazane właściwości, pojawia się w wielu preparatach na odchudzanie. Zmniejsza wchłanianie cukru, dzięki czemu wpływa na efektywną redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, skuteczne odchudzanie. W połączeniu z innymi składnikami suplementów, wykazuje kompleksowe działanie, nie tylko względem odchudzania.
- 50% polifenoli
- 6% synferyny
- 95% piperyny - Piperyna to organiczny związek chemiczny, alkaloid występujący w pieprzu czarnym. Ma ostro-gorzki smak. Piperyna może blokować tworzenie się nowych komórek tłuszczowych i obniżać poziom tłuszczu w krwiobiegu. Pod wpływem piperyny wzmaga się też wydzielanie soków trawiennych (żołądkowego, trzustkowego, jelitowego) oraz poprawia się trawienie pokarmu. Piperyna ma także wpływ na wchłanianie składników odżywczych: witaminy C, selenu, beta-karotenu, witaminy A, witaminy B6.
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy - Swoje lecznicze działanie zawdzięcza chińskiej medycynie, gdzie stosowany był jako środek na zaburzenia żołądkowe, biegunkę i problemy sercowe. Jest również mniej szkodliwą alternatywą dla efedryny. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy jest wykorzystywany przy redukcji tkanki tłuszczowej i wspomaga odchudzanie. Zwiększa wydolność organizmu, przyspiesza spalanie tłuszczu i jednocześnie powoduje jego uwalnianie. Ma działanie termogenne.
Ekstrakt z korzenia imbiru 5 % gingeroli - Roślina z rodzaju bylin, która od wieków jest stosowana jako przyprawa w kuchni, a także wykorzystuje się jej unikatowe właściwości lecznicze. Wykazuje łagodzące działanie na układ pokarmowy, zwiększa wydzielanie soku żołądkowego i ułatwia trawienie. Ma również właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne i rozgrzewające. Polecany osobom zmagającym się z chorobą reumatyczną. Łagodzi dolegliwości związane z poruszaniem się.  
Ekstrakt z zielonej herbaty - Wyróżnia go duża zawartości polifenoli, czyli związków organicznych o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Mają zdolność wiązania wolnych rodników, które niekorzystnie wpływają na organizm człowieka, przyspieszają procesy starzenia oraz wywołują infekcje. Zielona herbata wykazuje również dobroczynny wpływ na układ krwionośny, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, dlatego jest zalecana osobom zmagające się z nadwagą i otyłością. Wzmacnia układ odpornościowy.
Ekstrakt zielonej kawy
Kofeina bezwodna - Kofeina bezwodna należy do naturalnej grupy środków stymulujących. Swoje zastosowanie znajduje w napojach energetycznych, suplementach dla sportowców, wspomagających odchudzanie. Ze względu na właściwości pobudzające stosuje się ją także w preparatach przeznaczonych dla kierowców, którzy pokonują długie trasy. Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, usprawnia krążenie krwi, jest mało toksyczna. Kofeina bezwodna jest sprzedawana w postaci krystalicznego proszku.
L- tyrozyna - Tyrozyna jest organicznym związkiem chemicznym, który spełnia istotne funkcje dla prawidłowej pracy i funkcjonowania całego organizmu. Ma wpływ na nasz nastrój i dobre samopoczucie. Nadto organizm ludzkim wykorzystuje ów związek do produkcji katecholamin, które wpływają na pracę mózgu. Należy do związków endogennych i jeśli wraz z pożywienie dostarczana jest jej niedostateczna ilość, zaleca się stosowanie suplementacji. Występuje w preparatach przyspieszających opalanie, odchudzających, pobudzających oraz poprawiających nastrój.
SKŁADNIKI AKTYWNE: Fat No More
Porcja: 3 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 40
Opakowanie: 120 kaps
Zawartość: w porcji: zaw:
L- tyrozyna 500mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 240mg
- 50% polifenoli 120mg
Ekstrakt z Gorzkiej Pomarańczy 200mg
- 6% synferyny 12mg
Kofeina bezwodna 200mg
Ekstrakt z korzenia imbiru [5 % gingeroli] 200mg
- 5% gingerolu 10mg
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego 100mg
- 10% kapsaicyny 10mg
Ekstrakt zielonej kawy 40mg
- 50% kwasy chlorogenowego 20mg
ekstrakt pieprzu kajeńskiego 11mg
- 95% piperyny 10mg
Składniki: l-tyrozyna, ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinesis (L.) Kunze) standaryzowany na zawartość 50% polifenoli,ekstrakt z owoców dzikiej pomarańczy (Citrus aurantium L.) standaryzowany na zawartoć 6% synferyny, kofeina bezwodna, ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego (Zingiber officinale Rosc.) standaryzowany na zawartość 5% gingerolu, ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego (Capsicum annum L.) standaryzowany na zawartość 10% kapsaicyny, ekstrakt z nasion zielonej kawy (Caffea arabica L.) standaryzowany na zawartość 50% kwasu chlorogenowego, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) standaryzowany na zawartość 95% piperyny, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancje przeiwzbrylające (E470 stearynian magnezu, dwutlenek krzemu), kapsułka (żelatyna - składnik otoczki, barwnik E171).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: