Olimp Therm Line HydroFast - 60 tab.

38,99 zł

- +

Zdjecie
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 38 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

Olimp Therm Line HydroFast - 60 tab.

THERM LINE HYDROFAST

PRZYCZYNY NADMIARU WODY W ORGANIZMIE

Niekorzystne zatrzymywanie się wody w organizmie to jeden z powodów, dla którego panie nie mogą schudnąć, wierząc że problem tkwi wyłącznie w nadmiarze tkanki tłuszczowej. Do zatrzymywania się dużych ilości wody w organizmie dochodzi wskutek wielu czynników takich, jak: dieta bogata w nadmierny udział sodu, niedobór potasu w codziennym żywieniu, zbyt mała ilość płynów przyjmowanych co dzień, restrykcyjne diety, ograniczające udział białek w codziennym żywieniu, nadużywanie alkoholu, zbliżająca się miesiączka, ciąża, niektóre leki, siedzący tryb życia, ograniczona aktywność fizyczna, upały. Jak zatem widać, istnieje szereg powodów, dla których możemy odczuwać nieprzyjemne uczucie nabrzmienia oraz nie chudniemy. Określenie źródła naszego problemu może to jednak szybko zmienić.

Zatrzymanie się wody w organizmie przybiera postać nieestetycznych obrzęków, powstających wskutek przedostawania się dużych ilości cząsteczek wody z naczyń krwionośnych do tkanek, w których te się gromadzą, i może skutkować gwałtownym zwiększaniem masy ciała, pojawieniem się opuchlizny pod oczami oraz trudnością ze zmieszczeniem stóp w butach. Co więcej, obrzęki mogą dotykać różne partie ciała, jak palce u rąk, oraz mogą występować o dowolnej porze dnia. Towarzyszą im najczęściej dodatkowe objawy takie, jak: bóle głowy, pogorszenie samopoczucia, wrażenie ciężkości, problemy z koncentracją, zwiększona drażliwość, ospałość.

Problem zatrzymywania się wody w organizmie jest nie tylko nieestetyczny i sprawia, że czujemy się grubo i nieatrakcyjnie, lecz może również świadczyć o obecności innej choroby, jak niewydolność serca, schorzenia nerek, niedoczynność tarczycy, żylaki; dlatego tak ważne jest określeniem źródła problemu oraz podjęcie zdecydowanych kroków, by mu skutecznie zaradzić. Niewykluczone, że wówczas pomożemy nie tylko naszej sylwetce, lecz także poprawimy swoje zdrowie.

JAK RADZIĆ SOBIE Z NADMIAREM WODY W ORGANIZMIE?

By zapobiec nadmiernemu gromadzeniu się wody w organizmie, należy regularnie się nawadniać, przyjmując odpowiednie ilości płynów, ograniczyć ilość spożywanej soli, zwiększyć wartość spożywanego błonnika pokarmowego, którego cennym źródłem są świeże owoce i warzywa, oraz zacząć się ruszać. Ostatni aspekt jest szczególnie ważny, albowiem pomaga regulować poziom wody w organizmie, wydalając jej nadmiar wraz z potem. Co więcej, przeznaczając czas na aktywność fizyczną, nie możemy zapominać o regeneracji i wypoczynku, który jest tak samo ważny, jak ruch, wspierając zachowanie prawidłowej gospodarki hormonalnej, której zaburzenia są jedną z przyczyn zatrzymywania się wody w organizmie. W regulacji poziomu wody w organizmie pomóc nam może również stosowna suplementacja np. preparatem firmy Olimp - Therm Line HydroFast, z którym nie tylko pozbędziemy się nieprzyjemnego uczucia nabrzmienia, lecz również schudniemy, o czym więcej informacji poniżej.

ZALETY OLIMP THERM LINE HYDROFAST

Olimp Therm Line HydroFast to najwyższej jakości spalacz tłuszczu, wspierający proces odchudzania oraz ograniczający zjawisko nadmiernego gromadzenia się wody w organizmie, często odpowiedzialnego za długoutrzymujące się uczucie ciężkości i obrzmienia. Dzięki bogatej formule starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników aktywnych, Olimp Therm Line HydroFast pozwala unormować wagę ciała, wspierając proces spalania tkanki tłuszczowej, oraz nie powoduje efektu jo-jo! Z tego powodu preparat znajduje zastosowanie w diecie zarówno osób wyczynowo uprawiających sport, jak i początkujących, którym zależy jedynie na zgubieniu zbędnych kilogramów. Zjawisko nadmiernego gromadzenia się wody w organizmie to często skutek złej diety oraz długotrwałego braku ruchu, lecz również efekt zmian hormonalnych, zachodzących każdorazowo w okresie ciąży i przed miesiączką. W regulacji poziomu wody w organizmie może wówczas pomóc eliminacja źródła problemu oraz zastosowanie naturalnych substancji, wspierających usuwanie wody z organizmu, jak cykoria czy mniszek, obecne w Olimp Therm Line HydroFast!

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki preparatu dwa razy na dzień, popijając dużą ilością wody, na ok. 30 min. przed pierwszym posiłkiem i obiadem lub treningiem.

Zdjecie

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Skład

Porcja: g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI ( g) ZAW:
w tym cukry 0.08 g
Wapń (glukonian wapnia) 120 mg
Tłuszcz 0.04 g
Sól 0.76 g
Węglowodany 0.08 g
Białko 0.55 g
Magnez 56 mg
Potas 300 mg
L-karnityna 1000 mg
Witamina B2 1.4 mg
Kwas hialuronowy 10 mg
Tłuszcze nasycone 0.04 g
FORMA Tabletki
Białko 88%
Węgle 12%

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Olimp Therm Line HydroFast - 60 tab.

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Wapń (glukonian wapnia)
Wapń jest pierwiastkiem niezbędnym w ludzkim organizmie, decydującym o prawidłowej, mocnej budowie kości i zębów. Nadto gwarantuje prawidłową krzepliwość krwi, zdrowy sen, dobry nastrój, sprawnie pracujące mięśnie oraz rozluźnienie nerwów. Groźnym stanem jest zarówno jego niedobór, jak i nadmiar. Odpowiedni poziom wapnia decyduje także o większej efektywności podczas gojenia się ran. Najwięcej wapnia znajdujemy w serach podpuszczkowych dojrzewających. Pierwiastek ten pojawia się w wielu suplementach diety.
Tłuszcz
Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Sól
Sól to potoczna nazwa związku chemicznego- chlorku sodu (NaCl). Ta stosowana jako przyprawa składa się przede wszystkim z sodu i z dodatkowych pierwiastków np. jodu. Sól jest potrzebna dla zachowania równowagi elektrolitowej w organizmie, jest też składnikiem płynów komórkowych oraz tkankowych. Jest niezbędna dla odpowiedniej pracy układu mięśniowego i nerwowego. Wskazana jest także dla osób cierpiących na niedociśnienie tętnicze. Jej nadmiar powoduje m.in. nadciśnienie tętnicze, miażdżycę i zwiększa ryzyko zachorowania na choroby sercowo-naczyniowe. Przyczynia się też między innymi do powstawania otyłości i cukrzycy typu II.
Węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Magnez
Magnez jest pierwiastkiem chemicznym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Stanowi składnik kości, a także odgrywa ważną rolę w przekazywaniu sygnałów w układzie nerwowym. Bierze udział w licznych procesach biologicznych, zachodzących w organizmie ludzkim. Znajduje się w wielu preparatach, suplementach diety, które mają na celu zadbać o jego prawidłowy poziom. Występuje w wielu pokarmach, ale łatwo o jego niedobór, na przykład poprzez picie kawy czy też spożywanie alkoholu.
Potas
Potas jest jednym z trzech minerałów najważniejszych dla naszego organizmu. Jest niezbędny do prawidłowej pracy serca i zapobiega obrzękom. Odgrywa znaczącą rolę w syntezie białka, obniża ciśnienie krwi, reguluje rytm pracy serca i wspomaga dostarczanie tlenu do mózgu. Reguluje też pracę mięśni i nerwów oraz bierze udział w usuwaniu produktów przemiany materii. Najlepszym źródłem potasu są suszone morele oraz migdały i orzechy włoskie. Dużą ilość potasu zawierają banany, ziemniaki i brokuły. Jego dobrym źródłem jest także sok pomidorowy i pomidory.
L-karnityna
L-karnityna jest środkiem odżywczym występującym naturalnie. Odgrywa ważną rolę w procesie przemiany energii. Odpowiada za transport tłuszczu do mitochondriów, gdzie zachodzą procesy pozwalające na przemiany energetyczne. Stosowana w suplementach diety dla sportowców, które wspomagają regenerację po wysiłku, zapobiegają przedwczesnemu zmęczeniu, zapewniają wytrzymałość. Nadto odpowiada za dostarczanie energii do serca oraz komórek immunologicznych.
Witamina B2
Ryboflawina, czyli witamina B2 odgrywa istotną rolę w funkcjonowaniu organizmu. Bierze udział w transporcie tlenu w soczewce oka, chroni przed zaćmą, przez co warunkuje prawidłowe procesy widzenia. Ponadto wzmaga działanie insuliny, chroniąc przed insulinoopornością i cukrzycą. Bierze udział w powstawaniu tkankowych hormonów działających lokalnie, ale regulujących ważne dla całego organizmu procesy, m.in. ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca. Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, gdyż ma wpływ na wytwarzanie neuroprzekaźników: serotoniny, dopaminy i kwasu amino-masłowego.
Tłuszcze nasycone
Tłuszcz nasycony dostarcza energii człowiekowi, pomaga w przyswajaniu niektórych witamin oraz składników odżywczych, a także uczestniczy w budowie błon komórkowych. Źródła tłuszczów nasyconych to głównie: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, smalec, masło, śmietana, pełnotłuste mleko, sery żółte o dużej zawartości tłuszczu, olej kokosowy, masło kakaowe, olej palmowy oraz olej z ziaren palmowych. Nadmiar tego typu tłuszczu przyczynia się do otyłości, zwiększenia poziomu złego cholesterolu i ryzyka wystąpienia chorób serca.

Napisz opinię

Olimp Therm Line HydroFast - 60 tab.

Olimp Therm Line HydroFast - 60 tab.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: