Olimp Therm Line Fast - 60 tab.

PRODUCENT: Olimp

Zdjecie

38,99 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
3,80 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Olimp Therm Line Fast - 60 tab.

THERM LINE FAST

JAK DZIAŁAJĄ SPALACZE TŁUSZCZU?

Spalacze tłuszczu stanowią grupę suplementów nabywanych i stosowanych niemal z taką samą częstotliwością i natężeniem, co odżywki białkowe czy kreatyna. Wpływ na taki stan rzeczy ma powszechny problem nadprogramowych kilogramów oraz otyłość, które dotykają coraz większy odsetek społeczeństwa, osiągając natężenie globalne i stając się udziałem nie tylko osób dorosłych, lecz coraz częściej i dzieci. Sytuacja ta ma związek z pospiesznym trybem życia, brakiem przywiązania do kwestii żywieniowych oraz często silnym stresem, któremu jesteśmy poddawani na co dzień w pracy i poza nią. Czynniki te, “wzbogacone” nieznaczną lub nie występującą wcale aktywnością fizyczną, są główną przyczyną niepożądanego wzrostu masy ciała, z którą później ciężko nam walczyć.

Podstawę odchudzania stanowi zdrowa, dobrze zbilansowana dieta oraz umiarkowana aktywność fizyczna, której powinniśmy się oddawać regularnie. Oba te czynniki stanowią fundamentalne filary redukcji, których brak utrudnia, a nawet uniemożliwia zdrowe odchudzanie. Jednak rzetelnie opracowany jadłospis i systematyczny trening to nie wszystko, po co możemy sięgnąć, planując redukcję; istnieje bowiem jeszcze jeden sposób, wspomagający utratę zbędnych kilogramów, a jest nim stosowna suplementacja. Spalacze tłuszczu, nazywane również termogenikami, to grupa suplementów diety o działaniu wspierającym spalanie tkanki tłuszczowej, których skład zwykle opiera się o bezpieczne dla organizmu, naturalne ekstrakty roślinne. Do podstawowych zastosowań spalaczy tłuszczu należą: nasilanie termogenezy organizmu, prowadzące do przyspieszenia metabolizmu, mobilizacja rezerw tłuszczu, by mogły one zostać uwolnione i wykorzystane przez organizm, stymulacja spalania komórek tłuszczowych, diureza, związana ze zwiększonym wydalaniem wody z organizmu, czasem stanowiącej główny problem uczucia obrzmienia i ciężkości.

Mimo tak wyczerpującej listy korzyści płynących z suplementacji spalaczami tłuszczu, to nie koniec ich dobroczynnych właściwości, jako że większość z nich, poza zdolnościami wspierającymi docelowe spalanie tkanki tłuszczowej, odpowiada również za pobudzanie organizmu do zwiększonej pracy np. podczas treningu, oraz pozwala ograniczać głód, nawet ten na słodycze. Oczywiście, o zakresie działań danego suplementu decyduje ilość i rodzaj wykorzystanych do jego produkcji składników aktywnych, co oznacza, że ostateczne zastosowanie preparatu nie musi obejmować wszystkich, wyżej opisanych właściwości, a jednak może. Wybierając więc spalacz dla siebie powinniśmy zwrócić uwagę na jego skład oraz kierować się opinią rynkową, która pozwoli określić, czy dany produkt odznacza się wysoką jakością i potwierdzoną przez konsumentów skutecznością działania. Jednym z takich preparatów jest spalacz tłuszczu marki Olimp Labs - Therm Line Fast, o którym więcej informacji zamieszczamy poniżej.

ZALETY OLIMP THERM LINE FAST

Suplement diety Olimp Therm Line Fast to skuteczny, a co ważniejsze - bezpieczny spalacz tłuszczu, którego potwierdzony skład wpływa korzystnie na poprawę kompozycji ciała, wspomagając redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Suplement, którego bogaty skład bazuje na naturalnych substancjach aktywnych pochodzenia roślinnego, skutecznie wspiera odchudzanie, nie powodując efektu jo-jo! Co więcej, preparat, poza działaniem przyspieszającym metabolizm i ułatwiającym spalanie tłuszczu, odznacza się również zdolnością usuwania wody z organizmu, której nadmiar jest zjawiskiem niekorzystnym i skutkuje uczuciem ciężkości i obrzmienia, często mylonym z pojawieniem się nadprogramowych kilogramów. Dodatkowo, obecne w suplemencie zielona herbata i pieprz kajeński, dzięki zawartości cennego związku - kapsaicyny, wpływają pozytywnie nie tylko na spalanie tkanki tłuszczowej, lecz również stanowią silne wsparcie w walce z cellulitem! Produkt dostępny w formie łatwych do połknięcia tabletek.

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie porcji 1 tabletki suplementu dwa razy na dzień, popijając dużą ilością wody, na ok. 30 min. przed śniadaniem i głównym posiłkiem lub przed treningiem.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Zdjecie

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE THERM LINE FAST
Porcja: 2 tab
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 30
opakowanie 60 tab
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2 tab) ZAW:
Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej 500mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 55% EGCG 165mg
Kofeina 242,6mg
Ekstrakt pieprzu kajenskiego (8% kapsaicyny) 80mg
Sinetrol® 40mg
Ekstrakt z zielonej kawy 20mg
50% kwasu chlorogenowego 10mg
Kofeina

Kofeina to najpopularniejsza substancja wykazująca silne działanie pobudzające. Z tego względu bardzo często spotykana jest w suplementach diety. Dla sportowców, ale i na odchudzanie, ze względu na dostarczanie zwiększonych dawek energii oraz pobudzenie do pracy metabolizmu. Niweluje zmęczenie, poprawia koncentrację, pobudza ośrodkowy układ nerwowy i wpływa na poprawę nastroju. Wykazuje również korzystne działanie przeciwutleniające oraz pomaga łagodzić bóle migrenowe.

Sinetrol®

to sprawdzona formuła opierająca swój skład na ekstraktach roślinnych; nasila tempo przemian metabolicznych, przyczyniając się do przyspieszenia lipolizy, wpływa na termogenezę organizmu, działa antyoksydacyjnie. Dzięki słabemu wpływowi na układ nerwowy, produkt jest polecany osobom wrażliwym na działanie kofeiny, także w godzinach wieczornych. Znajduje zastosowanie w okresie redukcji.

Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej

pokrzywa zwyczajna jest powszechnie wykorzystywana w leczeniu chorób układu moczowego, a ponadto zmniejsza alergię i pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi. Poza tym, redukuje stany zapalne, zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów, obniża ciśnienie krwi. Wpływa korzystnie na proces gojenia się ran, a także leczy krwawienia.

Ekstrakt z zielonej herbaty 55% EGCG

Wyróżnia go duża zawartości polifenoli, czyli związków organicznych o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Mają zdolność wiązania wolnych rodników, które niekorzystnie wpływają na organizm człowieka, przyspieszają procesy starzenia oraz wywołują infekcje. Zielona herbata wykazuje również dobroczynny wpływ na układ krwionośny, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, dlatego jest zalecana osobom zmagające się z nadwagą i otyłością. Wzmacnia układ odpornościowy.

Ekstrakt pieprzu kajenskiego (8% kapsaicyny)

Kapsaicyna jest organicznym związkiem chemicznym, znanym przede wszystkim ze swojego wyjątkowo ostrego smaku. Znajduje swoje zastosowanie w przyprawach, ale i wielu rodzajach suplementów diety wspomagających odchudzanie. Wykazuje właściwości lecznicze, antyoksydacyjne, a także przeciwdrobnoustrojowe. Kapsaicyna odpowiada za stymulację metabolizmu, dlatego korzystnie wpływa na proces spalania tkanki tłuszczowej. Pośrednio hamuje także apetyt.

Napisz opinię

Olimp Therm Line Fast - 60 tab.

Olimp Therm Line Fast - 60 tab.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%