Olimp Therm Line Fast - 60 tab.

Ostatnie sztuki!

38,99 zł

- +

Zdjecie
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  • Ilość porcji:
Otrzymujesz 38 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy

Zamów ten produkt i zgarnij
10% cashbacku na kolejne zakupy!

Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

Opis produktu

Olimp Therm Line Fast - 60 tab.

THERM LINE FAST

JAK DZIAŁAJĄ SPALACZE TŁUSZCZU?

Spalacze tłuszczu stanowią grupę suplementów nabywanych i stosowanych niemal z taką samą częstotliwością i natężeniem, co odżywki białkowe czy kreatyna. Wpływ na taki stan rzeczy ma powszechny problem nadprogramowych kilogramów oraz otyłość, które dotykają coraz większy odsetek społeczeństwa, osiągając natężenie globalne i stając się udziałem nie tylko osób dorosłych, lecz coraz częściej i dzieci. Sytuacja ta ma związek z pospiesznym trybem życia, brakiem przywiązania do kwestii żywieniowych oraz często silnym stresem, któremu jesteśmy poddawani na co dzień w pracy i poza nią. Czynniki te, “wzbogacone” nieznaczną lub nie występującą wcale aktywnością fizyczną, są główną przyczyną niepożądanego wzrostu masy ciała, z którą później ciężko nam walczyć.

Podstawę odchudzania stanowi zdrowa, dobrze zbilansowana dieta oraz umiarkowana aktywność fizyczna, której powinniśmy się oddawać regularnie. Oba te czynniki stanowią fundamentalne filary redukcji, których brak utrudnia, a nawet uniemożliwia zdrowe odchudzanie. Jednak rzetelnie opracowany jadłospis i systematyczny trening to nie wszystko, po co możemy sięgnąć, planując redukcję; istnieje bowiem jeszcze jeden sposób, wspomagający utratę zbędnych kilogramów, a jest nim stosowna suplementacja. Spalacze tłuszczu, nazywane również termogenikami, to grupa suplementów diety o działaniu wspierającym spalanie tkanki tłuszczowej, których skład zwykle opiera się o bezpieczne dla organizmu, naturalne ekstrakty roślinne. Do podstawowych zastosowań spalaczy tłuszczu należą: nasilanie termogenezy organizmu, prowadzące do przyspieszenia metabolizmu, mobilizacja rezerw tłuszczu, by mogły one zostać uwolnione i wykorzystane przez organizm, stymulacja spalania komórek tłuszczowych, diureza, związana ze zwiększonym wydalaniem wody z organizmu, czasem stanowiącej główny problem uczucia obrzmienia i ciężkości.

Mimo tak wyczerpującej listy korzyści płynących z suplementacji spalaczami tłuszczu, to nie koniec ich dobroczynnych właściwości, jako że większość z nich, poza zdolnościami wspierającymi docelowe spalanie tkanki tłuszczowej, odpowiada również za pobudzanie organizmu do zwiększonej pracy np. podczas treningu, oraz pozwala ograniczać głód, nawet ten na słodycze. Oczywiście, o zakresie działań danego suplementu decyduje ilość i rodzaj wykorzystanych do jego produkcji składników aktywnych, co oznacza, że ostateczne zastosowanie preparatu nie musi obejmować wszystkich, wyżej opisanych właściwości, a jednak może. Wybierając więc spalacz dla siebie powinniśmy zwrócić uwagę na jego skład oraz kierować się opinią rynkową, która pozwoli określić, czy dany produkt odznacza się wysoką jakością i potwierdzoną przez konsumentów skutecznością działania. Jednym z takich preparatów jest spalacz tłuszczu marki Olimp Labs - Therm Line Fast, o którym więcej informacji zamieszczamy poniżej.

ZALETY OLIMP THERM LINE FAST

Suplement diety Olimp Therm Line Fast to skuteczny, a co ważniejsze - bezpieczny spalacz tłuszczu, którego potwierdzony skład wpływa korzystnie na poprawę kompozycji ciała, wspomagając redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Suplement, którego bogaty skład bazuje na naturalnych substancjach aktywnych pochodzenia roślinnego, skutecznie wspiera odchudzanie, nie powodując efektu jo-jo! Co więcej, preparat, poza działaniem przyspieszającym metabolizm i ułatwiającym spalanie tłuszczu, odznacza się również zdolnością usuwania wody z organizmu, której nadmiar jest zjawiskiem niekorzystnym i skutkuje uczuciem ciężkości i obrzmienia, często mylonym z pojawieniem się nadprogramowych kilogramów. Dodatkowo, obecne w suplemencie zielona herbata i pieprz kajeński, dzięki zawartości cennego związku - kapsaicyny, wpływają pozytywnie nie tylko na spalanie tkanki tłuszczowej, lecz również stanowią silne wsparcie w walce z cellulitem! Produkt dostępny w formie łatwych do połknięcia tabletek.

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie porcji 1 tabletki suplementu dwa razy na dzień, popijając dużą ilością wody, na ok. 30 min. przed śniadaniem i głównym posiłkiem lub przed treningiem.

Zdjecie

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNETHERM LINE FAST
Porcja: 2 tab
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 30
opakowanie60 tab
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2 tab) ZAW:
Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej500mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 55% EGCG165mg
Kofeina242,6mg
Ekstrakt pieprzu kajenskiego (8% kapsaicyny)80mg
Sinetrol®40mg
Ekstrakt z zielonej kawy20mg
50% kwasu chlorogenowego10mg

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Olimp Therm Line Fast - 60 tab.

Napisz opinię

Olimp Therm Line Fast - 60 tab.

Olimp Therm Line Fast - 60 tab.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

Gratis!