FA Nutrition Lipoburn -120 kaps.

PRODUCENT: FA Nutrition

Fitness Authority - Lipoburn -120 kaps.

Dostępność: Produkt niedostępny

49,00 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 49 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  FA Nutrition Lipoburn -120 kaps.

  LIPOBURN

  SPALACZE TŁUSZCZU - MECHANIZM DZIAŁANIA

  Spalacze tłuszczu są obecnie jednymi z najpopularniejszych środków dostępnych na rynku suplementacyjnym. Zjawisko to ma bezpośredni związek ze stale rosnącym problemem otyłości wśród społeczeństwa, którego przyczyną jest pośpieszny tryb życia większości z nas, stosowanie używek i niezdrowej diety, stres oraz brak chwili na wypoczynek. Niestety, lecz redukcja nadmiaru kilogramów, które stały się naszym udziałem wskutek wieloletnich zaniedbań, nie nastąpi w przeciągu miesiąca, nawet przy użyciu spalacza tłuszczu, o czym należy pamiętać, kiedy decydujemy się na zakup własnego; spalacze tłuszczu, choć bardzo pomocne w okresie redukcji, nie są bowiem podstawą odchudzania, a jedynie uzupełnieniem zdrowej, dobrze zbilansowanej diety, i to zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych oraz wprowadzenie aktywności fizycznej do naszej rutyny powinny być głównymi bodźcami dla naszego organizmu podczas kuracji odchudzającej.

  Mechanizm działania spalaczy tłuszczu jest bardzo prosty, i zależy od udziału związków aktywnych dodawanych do nich przez producentów, wśród których prym wiodą zwykle takie substancje, jak: kofeina, CLA czy guarana. Spalacze tłuszczu, zwane także termogenikami, wskutek zawartości naturalnych substancji termogenicznych, jak CLA czy kofeina, wzmagają produkcję ciepła przez organizm, dzięki czemu zwiększają także liczbę spalanych w trakcie treningu kalorii. Co więcej, suplementy te wpływają również na proces lipolizy tłuszczów, który opiera się na spalaniu tłuszczu obecnego w komórkach tłuszczowych, i wykazują silne działanie pobudzające, niezwykle przydatne podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

  Stała suplementacja spalaczami tłuszczu pozwala skutecznie oddalać uczucie zmęczenia, dzięki czemu wzrasta jakość naszych treningów, których efekty pojawiają się szybciej, oraz następuje szybsza przemiana materii. Zastosowanie to, w połączeniu z opisanym powyżej działaniem termogenicznym i stymulacją lipolizy, przyczynia się do efektywnej redukcji masy ciała, i pozwala zredukować nadmiar kilogramów w znacznie skróconym czasie. By jednak uzyskać powyższy efekt, należy zmienić dotychczasowy, zły sposób odżywiania oraz włączyć ruch do codzienności, suplementację spalaczem traktując jedynie jako dodatkowe wsparcie.

  DLA KOGO SPALACZE TŁUSZCZU? DLA KOGO NIE?

  Spalacze, w związku ze swym zastosowaniem, są dedykowane osobom odchudzającym się oraz sportowcom na redukcji, i podobnie, jak każdy inny suplement diety wprowadzony do obiegu, są one środkami bezpiecznymi i nie zagrażającymi naszemu zdrowiu, na co wpływ ma duży udział naturalnych substancji pochodzenia roślinnego obecnych w opisywanych preparatach. Mimo to, nie każdy powinien po nie sięgać, zaś osobami, którym stosowanie spalaczy kategorycznie się odradza są: kobiety w ciąży i karmiące, wrażliwi na pobudzające działanie kofeiny lub inne stymulanty, osoby chorzy na serce lub ciśnienie, początkujący siłacze.

  ZALETY FA NUTRITION LIPOBURN

  Suplement diety FA Nutrition Lipoburn to wysokiej jakości spalacz tłuszczu, którego skład bazuje na naturalnych związkach aktywnych ukierunkowanych na bezpośrednią poprawę naszego metabolizmu. Preparat, dzięki swej zaawansowanej formule substancji czynnych, podkręca metabolizm, wykazuje silne działanie termogeniczne oraz usprawnia transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, dzięki czemu wspomaga efektywną redukcję masy ciała. Co więcej, wszystkie zastosowanie w FA Nutrition Lipoburn składniki czynne wykazują silny synergizm działania, dzięki czemu jeszcze lepiej działają w pozbyciu się niechcianego tłuszczu, oraz są dostępne w wygodnej formule płynnych kapsułek, których postać ułatwia dawkowanie i poprawia wchłanialność. Dodatkowo, produkt zawiera dodatek piperyny dla poprawy trawienia, a także ogranicza niepożądany katabolizm, w związku z czym jest on polecany wszystkim sportowcom na redukcji, dla których utrzymanie i ochrona masy jest kwestią tak samo ważną, co redukcja tłuszczu!

  Fitness Authority - Lipoburn -120 kaps.

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie porcji 2 kapsułek produktu rano, na czczo, oraz 2 kapsułek na 30 min. przed planowanym treningiem, w dni treningowe, oraz porcji 2 kapsułek rano, na czczo, i 2 kapsułek pomiędzy obiadem, a kolacją, w dni nietreningowe.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O FA Nutrition Lipoburn -120 kaps.

  Napisz opinię

  FA Nutrition Lipoburn -120 kaps.

  FA Nutrition Lipoburn -120 kaps.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%