Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00
 • Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Produkt pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową i wspomaga odchudzanie.

  37,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń ma szerokie zastosowanie w ćwiczeniach pilates, aerobiku i gimnastyki, a także nadaje się do ćwiczeń w domu. Trening z gumami znajduje zastosowanie w rehabilitacji oraz zapewnia wzmocnienie siły mięśni całego ciała.

  14,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi doskonały dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Trening z gumą pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, która ma szerokie zastosowanie w ćwiczeniach pilates, podczas zajęć aerobiku lub gimnastyki. Produkt został wykonany z materiału najlepszej jakości. Może być wykorzystana w rehabilitacji. Doskonale nadaje się do ćwiczeń w domu.

  12,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw gum do ćwiczeń, których zastosowanie idealnie sprawdza się w ćwiczeniach wzmacniających, stabilizujących, mobilizacji oraz rehabilitacji. Gumy mogą skorygować złą postawę, a także doskonale nadają się w dynamicznej rozgrzewce. Dzięki różnym oporom gum, każdy może dostosować trening do swoich możliwości.

  49,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Trening z gumami pozwoli skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej.

  43,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taśma pilates, której zastosowanie daje wiele możliwości treningu dolnych i górnych mięśni ciała. Produkt służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową, stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest to...

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, której zastosowanie pozwala zaangażować w wysiłek jeszcze więcej mięśni. Produkt stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym, pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

  52,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gumy do ćwiczeń są stosowane w przygotowaniu motorycznym, a także mogą posłużyć do przeprowadzenia rozgrzewki przed właściwym treningiem. Gumy do ćwiczeń służą do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych oraz stanowią idealny dodatek do treningu aerobowego. Trening z gumami zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę...

  69,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, która znajduje zastosowanie w w przygotowaniu motorycznym. Gumy do ćwiczeń są przeznaczone do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, a także stanowią idealny dodatek do treningu aerobowego. Trening z gumami poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

  49,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, której użycie znajduje zastosowanie w sporcie wyczynowym w przygotowaniu motorycznym. Guma do ćwiczeń HMS jest idealna do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, a także poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

  27,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, której zastosowanie pozwala korzystanie z gum poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową. Produkt stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego, a także nadaje się do użytku domowego.

  39,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gumy do ćwiczeń HMS są powszechnie wykorzystywane w przygotowaniu motorycznym. Służą do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, a także stanowią idealny dodatek do treningu aerobowego. Trening z gumami przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej oraz zwiększają kondycję.

  115,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, która znajduje zastosowanie w sporcie wyczynowym, a dokładniej w przygotowaniu motorycznym. Produkt służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, a także stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego. Guma do ćwiczeń HMS pomoże przeprowadzić szybką rozgrzewkę przed właściwym treningiem.

  85,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw gum do ćwiczeń, który jest doskonały w sporcie wyczynowym, a dokładniej w przygotowaniu motorycznym. Produkt stanowi świetne rozwiązanie dla osób chcących przeprowadzić trening całego ciała, a także znajduje zastosowanie w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz rehabilitacyjnych. W skład zestawu wchodzi 6 gum o różnej grubości i różnym oporze.

  139,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, która służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Produkt stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego, a także pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową. Niewielkie rozmiary w połączeniu z ich uniwersalnością sprawiają, że to również idealny przyrząd do użytku domowego.

  8,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Trening z gumami poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową. Guma w rolce jest odpowiednia dla osób w każdym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej.

  499,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gumy do ćwiczeń HMS są powszechnie wykorzystywane w szczególności w sporcie wyczynowym. Dzięki temu, że mają różną siłę oporu, stanowią idealny dodatek do treningu aerobowego oraz sprawdzają się podczas ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Trening z gumami poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

  135,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taśma pilates, która jest przeznaczona do treningu dolnych i górnych mięśni ciała. Produkt służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, a także stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego. Trening z gumami poprawia kondycję oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

  19,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń HMS jest przeznaczona do usprawniania działania stawów, zwiększania ich mobilności i ruchomości. Produkt przywraca swobodny poślizg pomiędzy powierzchniami tkanek, a także pozwala na zwiększenie przepływu krwi w danym obszarze. Idealna podczas treningów, które obejmują ciężkie lub wielokrotne przysiady czy wyciskania, guma HMS sprawdza się...

  43,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gumy do ćwiczeń są wykorzystywane w sporcie wyczynowym i służą do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Ponadto, stanowią one idealny dodatek do treningu aerobowego. Korzystanie z gum poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

  13,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma w rolce HMS, która jest stosowana powszechnie w sporcie wyczynowym. Guma do ćwiczeń służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, a także stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego. Korzystanie z gum poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

  235,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, która służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Produkt stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego, a także nadaje się do użytku domowego. Guma do ćwiczeń HMS poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

  9,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gumy do ćwiczeń HMS są wykorzystywane w sporcie wyczynowym, a także służą do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Produkt stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego. Zastosowanie gum poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

  12,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Guma do ćwiczeń, której użycie znajduje zastosowanie w sporcie wyczynowym w przygotowaniu motorycznym. Guma do ćwiczeń HMS jest idealna do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, a także poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

  16,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Zestaw gum do ćwiczeń, które znajdują zastosowanie w sporcie wyczynowym. Gumy do ćwiczeń HMS pozwalają przeprowadzić trening całego ciała, a także pomagają wyrzeźbić sylwetkę oraz poprawić kondycję fizyczną. Gumy do ćwiczeń stanowią idealny dodatek do treningów aerobowych oraz są doskonałe w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz rehabilitacyjnych.

  123,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Taśma pilates, która stanowi produkt przeznaczony do treningu dolnych i górnych mięśni ciała. Przyrząd służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, poprawia kondycję oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową. To idealny przyrząd do użytku domowego.

  14,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%