Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

Sztangi

Gotowe zestawy sztang. Sztangi stałe (lane) mają trwale przymocowane obciążenie do gryfu. Oba końce sztangi są ogumowane, co zabezpiecza zarówno samą sztangę, jak i podłogi na które sztanga może upadać. Zakres obciążenia sztang rośnie o 10kg, w przedziale od 10kg do 50kg. Również konstrukcja gryfu jest zróżnicowana, ponieważ można trenować na gryfach prostych lub łamanych, co umożliwia kierowanie nadgarstków do wewnątrz lub na zewnątrz.

Innym rodzajem sztang są sztangi plastikowe do Body Pump. Mają one lekkie gryfy i dołączane obciążenia z zaciskami. Umożliwiają regulację obciążenia w zakresie do 20kg.

 • Sztanga do body pump HMS to narzędzie służące do treningu body pumpy, grupowego lub indywidualnego. Zestaw składa się z gryfu skręcanego z 3 części, 3 par talerzy o różnym obciążeniu oraz zacisków motylkowych. Sztanga HMS produkt pozwala na wykonywanie ćwiczeń wielostawowych, jak przysiady i wyrzuty, dzięki czemu wspomaga modelowanie sylwetki.

  235,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Sztanga do body pump HMS jest idealna podczas treningu grupowego i indywidualnego. Zestaw składa się z gryfu, 3 par talerzy o różnym obciążeniu oraz zacisków motylkowych. Sztanga HMS pozwala na wykonywanie ćwiczeń wielostawowych, jak przysiady czy wyrzuty. Sztanga upuszczona na ziemię nie niszczy podłoża i sama nie ulega uszkodzeniom.

  275,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Sztanga do body pump HMS jest przeznaczona do body pump i doskonale sprawdza się zarówno podczas treningu grupowego, jak i indywidualnego. Zestaw składa się z gryfu, 3 par talerzy o różnym obciążeniu oraz zacisków motylkowych, przy czym pokryty pianką gryf nie ślizga się w trakcie ćwiczeń oraz zapobiega odciskom i otarciom, a talerze mogą być stosowane...

  259,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Sztanga/gryf łamany HMS sprawdza się zarówno w treningu zaawansowanych sportowców, jak i osób początkujących. Przyrząd zapewnia pewny i bezpieczny chwyt w trakcie ćwiczeń oraz nie obciąża nadmiernie nadgarstków. Idealnie nadaje się m.in. do ćwiczeń bicepsów czy tricepsów.

  699,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Sztanga/gryf łamany HMS sprawdza się zarówno w treningu zaawansowanych sportowców, jak i osób początkujących. Przyrząd zapewnia pewny i bezpieczny chwyt w trakcie ćwiczeń oraz nie obciąża nadmiernie nadgarstków. Idealnie nadaje się m.in. do ćwiczeń bicepsów czy tricepsów.

  565,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Sztanga/Gryf stały HMS został wykonany został z wysokiej jakości hartowanej stali chromowanej i umożliwia pewny i bezpieczny chwyt. Przyrząd idealnie nadaje się do ćwiczeń modelujących mięśnie ramion, klatki piersiowej, pleców i nóg, zarówno na poziomie początkującym i zaawansowanym, oraz pozwala zwiększyć siłę oraz gęstość mięśni.

  685,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Sztanga/Gryf HMS jest idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Przyrząd zapewnia pewny i bezpieczny chwyt w trakcie ćwiczeń, a także daje nieograniczone możliwości treningu. Gryf HMS pozwala zwiększyć masę oraz siłę mięśni, a także sprawdza się w przypadku ćwiczeń modelujących mięśnie ramion, klatki piersiowej czy nóg.

  545,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf łamany HMS to doskonały sprzęt dla początkujących i zaawansowanych użytkowników, a także świetny dodatek do domowej siłowni. Przyrząd został wykonany z wysokiej jakości hartowanej stali chromowanej, dzięki jest wytrzymały i gwarantuje pewny i bezpieczny chwyt. Gryf HMS idealnie nadaje się m.in. do ćwiczeń bicepsów czy tricepsów i nie obciąża...

  425,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Sztanga/Gryf stały HMS został wykonany został z wysokiej jakości hartowanej stali chromowanej i umożliwia pewny i bezpieczny chwyt. Przyrząd idealnie nadaje się do ćwiczeń modelujących mięśnie ramion, klatki piersiowej, pleców i nóg, zarówno na poziomie początkującym i zaawansowanym, oraz pozwala zwiększyć siłę oraz gęstość mięśni.

  399,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Sztanga/Gryf HMS jest przeznaczona dla najbardziej wymagających sportowców, jednak dzięki temu, że nie obciąża nadmiernie nadgarstków, nadaje się również dla osób początkujących. Gryf HMS posiada on radełkowaną część chwytną i tym samym zapewnia pewny i bezpieczny chwyt w trakcie ćwiczeń. Przyrząd idealnie nadaje się m.in. do ćwiczeń bicepsów czy tricepsów.

  155,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Sztanga/Gryf HMS to idealny dodatek do treningu początkujących i zaawansowanych użytkowników. Przyrząd posiada radełkowany uchwyt, dzięki czemu zapewnia bezpieczny i pewny chwyt w trakcie treningu, a także jest wytrzymały. Gryf HMS nadaje się do ćwiczeń modelujących mięśnie ramion, klatki piersiowej, pleców i nóg oraz pomaga zwiększyć masę i wytrzymałość.

  275,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf stały HMS został wykonany z hartowanej stali chromowanej i posiada radełkowaną część chwytną. Tym samym, odznacza się on dużą wytrzymałością oraz zapewnia pewny i bezpieczny chwyt. Gryf HMS wspomaga modelowanie mięśni ramion, klatki piersiowej, pleców i nóg, a także przyczynia się do wzrostu siły i kształtuje pracujące partie mięśniowe.

  145,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%