• nowość

  Step do aerobiku HMS, który został zaprojektowany do użytku domowego. Przyrząd jest przeznaczony do ćwiczeń wzmacniających i wydolnościowych, a także wspomaga spalanie kalorii i odchudzanie. Dzięki niewielkim rozmiarom, nie zajmuje dużej ilości miejsca i nadaje się do mieszkania. Jest dłuższy i szerszy od innych modeli.

  198,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stepper HMS, który został zaprojektowany do użytku domowego. Przyrząd pozwala rzeźbić zarówno dolne, jak i górne partie ciała oraz ułatwia odchudzanie. Produkt posiada czytelny wyświetlacz oraz jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu nie zajmuje dużej ilości miejsca. Polecany wszystkim, bez względu na wiek czy sprawność fizyczną.

  299,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Step do aerobiku marki HMS, którego konstrukcja umożliwia trening w warunkach domowych, zaś niewielkie rozmiary uzdatniają do trzymania w mieszkaniu. Przyrząd wspiera kształtowanie mięśni nóg, brzucha i pośladków, a także wspiera odchudzanie. Posiada 3-stopniową regulację wysokości i antypoślizgową powierzchnię podestu.

  145,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stepper HMS, którego konstrukcja pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w warunkach domowych. Przyrząd HMS wzmacnia i wyszczupla nogi, pośladki, talię, a także, dzięki załączonym linkom, angażuje mięśnie ramion i przedramion. Produkt nie zajmuje dużej ilości miejsca.

  285,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stepper z linkami HMS, którego konstrukcja została zaprojektowana do użytku domowego. Przyrząd wspiera odchudzanie i spalanie kalorii, pozwala kształtować dolne i górne partie ciała, wspomaga walkę z cellulitem. Produkt został wyposażony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Dzięki niewielkim rozmiarom, nadaje się do mieszkania.

  157,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stepper HMS, który umożliwia trening cardio w warunkach domowych, dzięki czemu wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także wzmacnia pracujące partie mięśniowe (nogi, uda, pośladki, brzuch, biodra). Produkt HMS posiada 3-stopniową regulację wysokości, a także, wskutek niewielkich rozmiarów, nadaje się do trzymania w małym mieszkaniu.

  85,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Step marki HMS, który został zaprojektowany do treningu w warunkach domowych. Przyrząd ułatwia odchudzanie, przyspiesza spalanie kalorii oraz pozwala kształtować dolne partie ciała. Posiada 3-stopniową regulację wysokości oraz ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu nadaje się do trzymania w mieszkaniu.

  145,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Połączenie ultrafiltrowanych koncentratów białek serwatki i mleka oraz izolatu białek serwatki, dzięki któremu przyspieszysz przyrosty masy mięśniowej oraz dostarczysz do organizmu wysokiej jakości protein i aminokwasów niezbędnych. Preparat wykazuje silne działanie anaboliczne i poprawia regenerację. Doskonały w okresie pracy nad masą.

  95,90 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Step do aerobiku HMS, który został zaprojektowany do użytku domowego. Przyrząd umożliwia trening cardio w warunkach domowych, dzięki czemu wspiera odchudzanie i spalanie cellulitu oraz wzmacnia pracujące mięśnie. Dzięki niewielkim rozmiarom, nadaje się do trzymania w małym mieszkaniu.

  85,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Ładowność 100 kg, regulowana wysokość, komputer wyświetla różne przydatne informacje, cicha praca.

  576,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Profesjonalny stepper klubowy inSPORTline Avalor ST jest przeznaczony zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Przyrząd wzmacnia pracujące partie mięśniowe oraz nasila spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza odchudzanie. Produkt został wyposażony w intuicyjnie obsługiwany wyświetlacz i elektroniczny system sterowania, a także oferuje łącznie 19...

  7 191,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Urządzenie treningowe 3w1 (stepper, hantle, twister skrętny) inSPORTline EasyStep pozwala na trenowanie niemal wszystkich partii ciała i służy do wzmacniania mięśni ud, pośladków, bioder i ramion. Przyrząd doskonale sprawdza się w warunkach domowych, gdyż nie zajmuje dużej ilości miejsca, a także jest odporny na uszkodzenia.

  545,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wysokiej klasy stepper do użytku komercyjnego inSPORTline Skeleton, którego zastosowanie pozwala na wykonanie profesjonalnego treningu kardio. Ćwiczenia na stepperze przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacniają pracujące grupy mięśniowej. Przyrząd został wyposażony w 2 amortyzatory z 12 stopniami obciążenia i jest regulowany za pomocą...

  1 490,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stepper dla najbardziej wymagających inSPORTline Imperial to doskonały dodatek do siłowni, którego zastosowanie przypomina wchodzenie po schodach, co skutkuje zwiększeniem efektywności ćwiczeń. Trening na stepperze ułatwia odchudzanie i wzmacnia pracujące partie mięśniowe, a także wspiera walkę z cellulitem. Produkt został wyposażony w zaawansowany...

  4 430,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Mini stepper inSPORTline Cylina pozwala na trening domowy. Tym samym, pozwala na szybką utratę wagi oraz wzmacnia pracę serca i płuc, a wszystko to bez potrzeby wychodzenia z domu! Mini stepper inSPORTline zastępuje wchodzenie po schodach oraz jazdę na rowerze, dzięki czemu służy głównie do wzmocnienia wewnętrznej i zewnętrznej części ud, szczególnie...

  283,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stepper skrętny inSPORTline Jungy umożliwia trening w warunkach domowych, bez konieczności wychodzenia z domu! Trening na stepperze Jungy zastępuje wchodzenie po schodach oraz jazdę na rowerze, dzięki czemu ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia nogi i pośladki. Ponadto, ćwiczenia na stepperze Jungy przyczyniają się do poprawy pracy serca i...

  304,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stepper hydrauliczny inSPORTline Bailar umożliwia trenowanie w warunkach domowych. Trening na stepperze przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, przyczynia się do wzmocnienia wewnętrznej i zewnętrznej części ud oraz poprawia pracę serca i wzmacnia płuca. Stepper jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu nadaje się do trzymania w mieszkaniu, a także posiada...

  786,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • 33,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Step skośny HMS, którego konstrukcja umożliwia przeprowadzenie intensywnego treningu w warunkach domowych. Przyrząd wspomaga spalanie kalorii i odchudzanie, a także przyspiesza spalanie cellulitu. Został wyposażony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Polecany kobietom i mężczyznom w każdym wieku.

  269,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Stepper marki HMS, którego zastosowanie przyśpiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Produkt został zaprojektowany do użytku domowego, zaś dzięki niewielkim rozmiarom, zajmuje małą ilość miejsca. Stepper HMS został wyposażony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Jest polecany kobietom i mężczyznom w każdym wieku.

  189,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Stepper skośny HMS, który został zaprojektowany do użytku domowego. Dzięki niemy wykonasz intensywny trening w warunkach domowych. Przyrząd przyspiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Posiada regulację wysokości stopni oraz antypoślizgowe pedały. Nie zajmuje dużej ilości miejsca.

  199,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Stepper skośny HMS, który został stworzony do treningu w warunkach domowych. Trening na stepperze przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, a także wspomaga odchudzanie i wzmacnia pracujące partie mięśniowe (brzuch, uda, biodra, nogi, pośladki). Ponadto, stepper HMS posiada możliwość regulacji oporu oraz nie zajmuje dużej ilości miejsca.

  199,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Stepper HMS, którego konstrukcja została zaprojektowana do użytku domowego. Przyrząd , a także posiada dwa pionowe ruchome ramiona, dzięki czemu stymuluje górne partie ciała. Produkt jest polecany kobietom i mężczyznom w każdym wieku, a dzięki niewielkim rozmiarom, nie zajmuje dużej ilości przestrzeni.

  249,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Stepper HMS, który jest przeznaczony do użytku domowego, co pozwala na wykonanie intensywnego treningu w warunkach domowych. Trening na stepie HMS wzmacnia i wyszczupla pracujące partie ciała, a także spala cellulit. Produkt posiada dwa pionowe ruchome ramiona stymulujące górne partie ciała. Dzięki małym rozmiarom, nie zajmuje dużej ilości miejsca.

  249,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Stepper HMS, który umożliwia trening w warunkach domowych. Przyrząd HMS wzmacnia i wyszczupla pracujące partie ciała oraz spala cellulit. Produkt posiada czytelny wyświetlacz, który ułatwia monitorowanie przebiegu zajęć, a także zajmuje niedużą ilość miejsca, dzięki czemu nadaje się do trzymania w małym w mieszkaniu.

  245,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Stepper HMS, który został zaprojektowany do użytku domowego. Produkt wspomaga odchudzanie oraz spala cellulit, a także wzmacnia pracujące partie mięśniowe. Został wyposażony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Stepper HMS umożliwia wykonywanie ćwiczeń w płaszczyźnie pionowej, a także gwarantuje stabilne i pewne podparcie. Nie zajmuje...

  175,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Step do aerobiku, który został zaprojektowany do użytku domowego, dzięki czemu umożliwia przeprowadzenie treningu w warunkach domowych. Produkt wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także wzmacnia pracujące partie ciała (biodra, uda, brzuch, pośladki). Dzięki niewielkim rozmiarom, nadaje się do trzymania w małym mieszkaniu.

  59,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Stepper HMS, którego zastosowanie umożliwia trening cardio w warunkach domowych. Przyrząd przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także wzmacnia pracujące partie ciała. Dzięki niewielkim rozmiarom, nadaje się do trzymania w małym mieszkaniu.

  59,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Step do aerobiku HMS, który został zaprojektowany do użytku domowego. Przyrząd wspomaga spalanie kalorii i odchudzanie, a także posiada 2-stopniową regulację wysokości oraz zapewnia komfort, bezpieczeństwo i długi czas użytkowania. Nie zajmuje dużej ilości miejsca.

  59,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Step marki HMS, który został zaprojektowany do użytku domowego. Dzięki niewielkim rozmiarom, nadaje się do trzymania w mieszkaniu. Produkt posiada 3-stopniową regulację wysokości, a także, dzięki antypoślizgowej powierzchni, zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Wspomaga spalanie kalorii i wyszczuplanie.

  145,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%