Kolagen Trec Collagen Renover - 350g

PRODUCENT: Trec

Trec - Collagen Renover - 350g

Dostępność: Produkt niedostępny

44,65 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
4,40 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Kolagen Trec Collagen Renover - 350g

COLLAGEN RENOVER

DLACZEGO NASZE STAWY BOLĄ?

Stawy stanowią część ciała, na którą większość z nas nie zwraca uwagi, podczas gdy to one właśnie umożliwiają nam wykonywanie najprostszych czynności, jak chodzenie, wstawanie czy podnoszenie przedmiotów. Często w ich trakcie dochodzi do eksploatacji aparatu ruchu, który także niszczeje i jest narażony na kontuzje, zwłaszcza jeśli poza wymienionymi wyżej czynnościami, uprawiamy sport i jesteśmy aktywni fizycznie. Wówczas, warto troszczyć się o stawy jeszcze bardziej, i robić wszystko, żeby zapobiegać ewentualnym urazom, zamiast je później leczyć. Niestety, lecz garść osób kompleksowo dbających o układ ruchu jest wciąż niewielka, podczas gdy większość bagatelizuje zdrowie swoich stawów, przypominając sobie o nich dopiero wtedy, gdy jest już zwykle za późno na profilaktykę, a w grę wchodzi kuracja.

Osobami szczególnie narażonymi na urazy i kontuzje stawów są osoby trenujące i zawodowi sportowcy, którzy nieustannie poddają swój aparat ruchu dużemu wysiłkowi. Dodatkowo, na układ ruchu powinni również zważać początkujący siłacze, gdyż to właśnie oni popełniają najwięcej błędów treningowych będących domeną amatorów, jak brak rozgrzewki czy części rozciągającej, podnoszenie zbyt dużych obciążeń, wysoka częstotliwość sesji treningowych. W celu zatroszczenia się o swoje stawy, zaleca się redukcję powyższych błędów do zera, jak również sugeruje rozważenie stosownej suplementacji, która dostarczy składników czynnych wpływających pozytywnie na zdrowie i stan stawów, jak kolagen, chondroityna czy witamina C.

W celu poprawy stanu zdrowia naszych stawów warto także przyjrzeć się bliżej naszej masie ciała, gdyż wszelkie odstępstwa od normy wskazujące na nadwagę dodatkowo obciążają układ ruchu, przyspieszając jego eksploatację. W przypadku kiedy cierpimy na nadwagę lub otyłość, należy poczynić odpowiednie kroki i zrzucić zbędny nadbagaż, nie wykluczając przy tym odpowiedniej suplementacji na stawy, która jest dobra w każdym momencie.

PREPARATY NA STAWY

Wybierają preparat na stawy, należy zwrócić uwagę na skład rozpatrywanego produktu oraz jego bezpieczeństwo, jako że musi to być środek dokładnie przebadany, o czym powie nam więcej jego etykieta. Związkami wiodącymi w większości suplementów na stawy, poza tymi wymienionymi powyżej, są również: glukozamina, kwas hialuronowy, siarka (MSM), których powinno być w preparacie jak najwięcej, aby zyskać pewność, że będzie on działał w sposób pożądany.

ZALETY TREC COLLAGEN RENOVER

Suplement diety Trec Collagen Renover to wysokiej jakości hydrolizat kolagenu, dodatkowo wzbogacony witaminą C dla jeszcze lepszego działania! Preparat Trec Collagen Renover wspiera sprawną regenerację tkanki łącznej, zapewnia elastyczność stawów oraz wpływa korzystnie na stan i wygląd skóry, zapobiegając zmarszczkom i rozstępom. Ponadto, suplementacja środkiem Trec Collagen Renover poprawia jakość i komfort naszego ruchu, zwiększa odporność stawów na urazy mechaniczne oraz zapobiega wystąpieniu kontuzji, jak również wspomaga leczenie tych już istniejących. Dodatek witaminy C w preparacie wspiera naturalną syntezę kolagenu w organizmie oraz wpływa pozytywnie na stan skóry i przywraca jej dawny młodzieńczy wygląd, spowalniając proces starzenia! Produkt dostępny w wygodnej w użyciu formie proszku.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1-2 porcji produktu dziennie, w zależności od zapotrzebowania.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE COLLAGEN RENOVER
Porcja: 5 g5 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 7070
opakowanie 350g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 g) ZAW:
Wartość energetyczna 70kJ/17kcal
Tłuszcz 0g
Węglowodany 0g
Białko 4,19g
Hydrolizat kolagenu 4660mg
Witamina C (kwas askorbinowy) 40mg
Białko 100%
Węgle 0%
Tłuszcze 0%
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Hydrolizat kolagenu

Hydrolizat kolagenu ma postać żelatyny. Jest to mieszanina fragmentów peptydowych o zróżnicowanym ciężarze. Jest powszechnie wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym i przemysłowym. Wyróżnia go dobra przyswajalność przez organizm i silne działanie. Pobudza organizm do produkcji naturalnego kolagenu, który jest podstawowym budulcem struktury ścięgien, kości, więzadeł i chrząstek, a także naczyń krwionośnych. Wykazuje działanie regeneracyjne i zapobiega uszkodzeniom tkanki łącznej.

Witamina C (kwas askorbinowy)

Kwas l-askorbionowy znany bliżej, jako witamina C, to organiczny związek chemiczny. W standardowych warunkach ma postać stałego ciała krystalicznego. Witamina C jest dobrze rozpuszczalna w wodzie. Stanowi składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu u człowieka. Stanowi również przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Roztwór witaminy C wykazuje odczyn zasadowy. Naturalnie występuje w wielu organizmach roślinnych i zwierzęcych.

Napisz opinię

Kolagen Trec Collagen Renover - 350g

Kolagen Trec Collagen Renover - 350g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%