Scitec Nutrition Liquid Joint-X - 500ml

77,99 zł

70,19 zł

(Oszczędzasz 10%)

- +

Promocja
Scitec Nutrition Liquid Joint-X - 500ml
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 70 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

Scitec Nutrition Liquid Joint-X - 500ml

Suplement prozdrowotny - Scitec Nutrition - Liquid Joint-X 

Pragniesz utrzymać swoje stawy w dobrej kondycji? Nic prostrzego! Weź Scitec Nutrition - Liquid Joint-X! Suplement jest kompozycją 4 substancji aktywnych jak: siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, żelatyna i metylosulfonylometan. Pozwala na prawidłowe funkcjonowanie chrząstek, stawów, wiązadeł i ścięgien. Polecany jest sportowcom początkującym oraz profesjonalnym u których ryzyko bolesnych kontuzji i urazów jest znacznie większe.

Scitec Nutrition - Liquid Joint-X 

  • Prawidłowe funkcjonowanie układu ruchu
  • Chroni przed kontuzjami
  • Regeneruje mikrouszkodzenia
  • Wygodna płynna forma

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 25ml dziennie

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 25ml dziennie
Scitec Nutrition Liquid Joint-X - 500ml

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Skład

Porcja: g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI ( g) ZAW:
Glukozamina 375 mg
Tłuszcz 0 g
Węglowodany 3 g
Białko 10 g
Witamina E 7 mg
Siarczan chondroityny 375 mg
Witamina C 60 mg
metylosulfonylometan (msm) 375 mg
Hydrolizat kolagenu 10 g
FORMA Płyn
Białko 77%
Węgle 23%

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Scitec Nutrition Liquid Joint-X - 500ml

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Glukozamina

Należy do grupy aminocukrów. Sprzyja odbudowie chrząstki stawowej i zmniejsza ból stawów, a także może wpływać na poprawę ich funkcjonowania. Wspomaga leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów Stymuluje produkcję kolagenu. Na organizm działa regenerująco i wspomaga odporność nie tylko stawów i mięśni, ale całego organizmu. Po urazach przyspiesza powrót do sprawności fizycznej i łagodzi ból. Przyczynia się do utrzymania prawidłowej amortyzacji.

Tłuszcz
Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Witamina E
Witamina E powszechnie nazywana jest witaminą płodności, ponieważ jest niezbędną substancją do jej zachowania. Właściwości tego związku wykorzystywane są w medycynie od dawna. Nadto witamina E określana jest często, jako witamina młodości, ponieważ swoje zastosowanie znalazła w kosmetyce ze względu na opóźnianie procesów starzenia się skóry. Jest witaminą rozpuszczalną w tłuszczach i magazynowaną w wątrobie. To silny przeciwutleniacz. Nadto uczestniczy w ochronie krwinek czerwonych. Wpływa również na wydolność mięśni.
Siarczan chondroityny
Siarczan chondroityny jest jednym z głównych składników chrząstki stawowej, gdzie ogrywa istotną rolę w likwidowaniu tarcia pomiędzy stykającymi się elementami ruchomymi stawu. Jego właściwości mechaniczne silnie zależą od stężenia soli w otaczającym płynie. Istnieją przesłanki wskazujące, że długotrwałe odchylenia od prawidłowych stężeń fizjologicznych w chrząstce stawowej, zmniejszające skuteczność poślizgową siarczanu chondroityny, mogą prowadzić do chorób reumatycznych. Stosowany jest jako lek oraz suplement diety.
Witamina C
Witamina C to kwas askorbinowy, będący organicznym związkiem chemicznym. Dla ludzi to witamina, która musi być dostarczana wraz z pożywieniem, ale i przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Spośród wszystkich witamin, to właśnie C jest najbardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych. U dorosłego człowieka rekomenduje się spożycie na poziomie 45-90mg na dobę. Bierze udział między innymi w przemianach tyrozyny, jak i niezbędna jest do zachowania prawidłowego potencjału oksydacyjnego w komórce.
Hydrolizat kolagenu

Hydrolizat kolagenu ma postać żelatyny. Jest to mieszanina fragmentów peptydowych o zróżnicowanym ciężarze. Jest powszechnie wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym i przemysłowym. Wyróżnia go dobra przyswajalność przez organizm i silne działanie. Pobudza organizm do produkcji naturalnego kolagenu, który jest podstawowym budulcem struktury ścięgien, kości, więzadeł i chrząstek, a także naczyń krwionośnych. Wykazuje działanie regeneracyjne i zapobiega uszkodzeniom tkanki łącznej.

Napisz opinię

Scitec Nutrition Liquid Joint-X - 500ml

Scitec Nutrition Liquid Joint-X - 500ml

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: