OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin - 90 tab.

PRODUCENT: OstroVit

nowość
OstroVit - Glucosamine MSM Chondroitin - 90 tab.-13871

Ostatnie sztuki!

29,90 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 29 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy

Zamów ten produkt i zgarnij
10% cashbacku na kolejne zakupy!

Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

Opis produktu

OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin - 90 tab.

GLUCOSAMINE + MSM + CHONDROITIN

OSTROVIT GLUCOSAMINE + MSM + CHONDROITIN

Suplement diety Ostrovit Glucosamine + MSM + Chondroitin to najwyższej jakości preparat na stawy, którego skład opiera się na bogatym udziale takich związków aktywnych, jak MSM, czyli siarka, chondroityna i glukozamina, których zastosowanie wpływa dobroczynnie na stan naszych stawów. Stała suplementacja Ostrovit Glucosamine + MSM + Chondroitin, wskutek swego wyjątkowego składu, pomaga wzmacniać chrząstki, więzadła, ścięgna i stawy, chroni układ ruchu przed przeciążeniami oraz przyspiesza regenerację po przebytych kontuzjach. Dodatkowo, Ostrovit Glucosamine + MSM + Chondroitin eliminuje uczucie tarcia pomiędzy powierzchniami stawowymi, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz wspomaga leczenie kontuzji i urazów. Ostrovit Glucosamine + MSM + Chondroitin zawiera 3 najbardziej znane substancje czynne wspomagające zdrowie aparatu ruchu. Odpowiedni dla starszych osób i sportowców.

DLACZEGO NASZE STAWY BOLĄ?

Stawy stanowią bardzo newralgiczną część ciała człowieka, która, podobnie jak wszystkie inne, czasem boli. Niestety, znaczna większość ludzi wykazuje tendencję do ignorowania bolesności, gdy już się one pojawią, i zamiast leczyć je już na samym początku, czeka z tym do końca, kiedy zwykle potrzebna jest już kompleksowa kuracja i długotrwałe wyłączenie z treningów. Osobami najbardziej narażonymi na bóle i zwyrodnienia stawów są sportowcy, którzy systematycznie poddają swój układ ruchu ogromnego wysiłkowi związanemu ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym. Poza nimi, na dokuczliwy ból i schorzenia stawów są także narażone osoby otyłe, które wskutek zwiększonej masy ciała, obciążają swoje stawy bardziej, niż to konieczne. Jednakże, na rozwój zwyrodnień, jak i wszelkiego rodzaju kontuzji narażeni jesteśmy wszyscy, gdyż postępująca eksploatacja układu ruchu ma miejsce także podczas wykonywania tak prozaicznym czynności, jak chodzenie i wstawanie, które przecież stanowią udział większości z nas i są nieodłącznym elementem życia. Jak zatem zabiegać o układ ruchu, by uniknąć nieprzyjemnych bolesności i urazów?

Jeżeli regularnie trenujemy, ważne jest to, jak to robimy, gdyż nieodpowiednio przygotowani, możemy niepotrzebnie narażać swoje stawy na urazy. Niestety, większość początkujących sportowców, pragnąc szybko zauważyć efekty swoich treningów, do samych treningów także podchodzi z pewnym pośpiechem, zapominając lub świadomie pomijają wykonanie ćwiczeń rozgrzewających mięśnie przed, a także ćwiczeń rozciągających je po treningu. Dodatkowo, wiele z nich sięga po obciążenie znacznie przekraczające aktualne możliwości oraz bardzo często trenuje, zapominając o tym, jak ważne w aspekcie wzrostu mięśni są odpoczynek i regeneracja. By więc zapobiec nieprzyjemnym bólom oraz ograniczyć ryzyko rozwoju chorób lub kontuzji, należy wyeliminować powyższe błędy, jak i rozważyć dodatkowe zastosowanie suplementacji na stawy.

PREPARATY NA STAWY

Preparaty na stawy, gdyż to o nich mowa, to suplementy, których celem jest poprawa stanu zdrowia oraz ruchomości stawów. Regularnie przyjmowane, suplementy te przyspieszają regenerację aparatu ruchu, jak i chronią przed rozwojem kontuzji i zmian zwyrodnieniowych, co ma szczególne znaczenie dla wszystkich sportowców. Preparaty te opierają się zwykle na udziale takich substancji aktywnych, jak glukozamina, siarka, chondroityna, kolagen, które wykazują dobroczynny wpływ na zdrowie stawów. Kupując suplement na stawy dla siebie, należy zwrócić uwagę na jego skład, pamiętając, że wartościowym jest taki produkt, który zawiera co najmniej dwa z wyżej wymienionych składników.

OstroVit - Glucosamine MSM Chondroitin - 90 tab.-13871

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 2 tabletek produktu dziennie, najlepiej rano.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNEGlucosamine + MSM + Chondroitin
Porcja: 2 tab
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 45
opakowanie90 tab
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2 tab) ZAW:
Siarczan glukozaminy1000 mg
Metylosulfonylometan (MSM)600 mg
Siarczan chondroityny400 mg
Składniki:Siarczan glukozaminy, metylosulfonylometan, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, siarczan chondroityny, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca – skrobia.

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin - 90 tab.

Metylosulfonylometan (MSM)

MSM znany również, jako dimetylosulfon. Jest związkiem organicznej siarki. Siarka z kolei spełnia rolę strukturalną. Jest niezbędna do wytwarzania podstawowych związków, które mają ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej. MSM gości w suplementach mających na celu zadbać o prawidłowego funkcjonowanie aparatu ruchu. Polecany osobom aktywnym fizycznie oraz rekonwalescentom, którzy przebyli urazy, a także starszym osobom.

Napisz opinię

OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin - 90 tab.

OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin - 90 tab.

Suplement diety zawierający związek siarki (MSM), chondroitynę i glukozaminę - trzy najbardziej znane substancje aktywne wspierające zdrowie stawów. Preparat wspiera zdrowie układu ruchu, wspomaga leczenie kontuzji oraz przyspiesza regenerację po przebytych urazach. Produkt przeznaczony dla sportowców oraz osób starszych, które cierpią na bóle stawów. Dostępny w wygodnych tabletkach.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%