OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin - 90 tab.

PRODUCENT: OstroVit

OstroVit - Glucosamine   MSM   Chondroitin - 90 tab.-13871

Dostępność: Produkt niedostępny

29,90 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin - 90 tab.

GLUCOSAMINE + MSM + CHONDROITIN

OSTROVIT GLUCOSAMINE + MSM + CHONDROITIN

Suplement diety Ostrovit Glucosamine + MSM + Chondroitin to najwyższej jakości preparat na stawy, którego skład opiera się na bogatym udziale takich związków aktywnych, jak MSM, czyli siarka, chondroityna i glukozamina, których zastosowanie wpływa dobroczynnie na stan naszych stawów. Stała suplementacja Ostrovit Glucosamine + MSM + Chondroitin, wskutek swego wyjątkowego składu, pomaga wzmacniać chrząstki, więzadła, ścięgna i stawy, chroni układ ruchu przed przeciążeniami oraz przyspiesza regenerację po przebytych kontuzjach. Dodatkowo, Ostrovit Glucosamine + MSM + Chondroitin eliminuje uczucie tarcia pomiędzy powierzchniami stawowymi, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz wspomaga leczenie kontuzji i urazów. Ostrovit Glucosamine + MSM + Chondroitin zawiera 3 najbardziej znane substancje czynne wspomagające zdrowie aparatu ruchu. Odpowiedni dla starszych osób i sportowców.

DLACZEGO NASZE STAWY BOLĄ?

Stawy stanowią bardzo newralgiczną część ciała człowieka, która, podobnie jak wszystkie inne, czasem boli. Niestety, znaczna większość ludzi wykazuje tendencję do ignorowania bolesności, gdy już się one pojawią, i zamiast leczyć je już na samym początku, czeka z tym do końca, kiedy zwykle potrzebna jest już kompleksowa kuracja i długotrwałe wyłączenie z treningów. Osobami najbardziej narażonymi na bóle i zwyrodnienia stawów są sportowcy, którzy systematycznie poddają swój układ ruchu ogromnego wysiłkowi związanemu ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym. Poza nimi, na dokuczliwy ból i schorzenia stawów są także narażone osoby otyłe, które wskutek zwiększonej masy ciała, obciążają swoje stawy bardziej, niż to konieczne. Jednakże, na rozwój zwyrodnień, jak i wszelkiego rodzaju kontuzji narażeni jesteśmy wszyscy, gdyż postępująca eksploatacja układu ruchu ma miejsce także podczas wykonywania tak prozaicznym czynności, jak chodzenie i wstawanie, które przecież stanowią udział większości z nas i są nieodłącznym elementem życia. Jak zatem zabiegać o układ ruchu, by uniknąć nieprzyjemnych bolesności i urazów?

Jeżeli regularnie trenujemy, ważne jest to, jak to robimy, gdyż nieodpowiednio przygotowani, możemy niepotrzebnie narażać swoje stawy na urazy. Niestety, większość początkujących sportowców, pragnąc szybko zauważyć efekty swoich treningów, do samych treningów także podchodzi z pewnym pośpiechem, zapominając lub świadomie pomijają wykonanie ćwiczeń rozgrzewających mięśnie przed, a także ćwiczeń rozciągających je po treningu. Dodatkowo, wiele z nich sięga po obciążenie znacznie przekraczające aktualne możliwości oraz bardzo często trenuje, zapominając o tym, jak ważne w aspekcie wzrostu mięśni są odpoczynek i regeneracja. By więc zapobiec nieprzyjemnym bólom oraz ograniczyć ryzyko rozwoju chorób lub kontuzji, należy wyeliminować powyższe błędy, jak i rozważyć dodatkowe zastosowanie suplementacji na stawy.

PREPARATY NA STAWY

Preparaty na stawy, gdyż to o nich mowa, to suplementy, których celem jest poprawa stanu zdrowia oraz ruchomości stawów. Regularnie przyjmowane, suplementy te przyspieszają regenerację aparatu ruchu, jak i chronią przed rozwojem kontuzji i zmian zwyrodnieniowych, co ma szczególne znaczenie dla wszystkich sportowców. Preparaty te opierają się zwykle na udziale takich substancji aktywnych, jak glukozamina, siarka, chondroityna, kolagen, które wykazują dobroczynny wpływ na zdrowie stawów. Kupując suplement na stawy dla siebie, należy zwrócić uwagę na jego skład, pamiętając, że wartościowym jest taki produkt, który zawiera co najmniej dwa z wyżej wymienionych składników.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 2 tabletek produktu dziennie, najlepiej rano.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Glucosamine + MSM + Chondroitin
Porcja: 2 tab
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 45
opakowanie 90 tab
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2 tab) ZAW:
Siarczan glukozaminy 1000 mg
Metylosulfonylometan (MSM) 600 mg
Siarczan chondroityny 400 mg
Składniki: Siarczan glukozaminy, metylosulfonylometan, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, siarczan chondroityny, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca – skrobia.
Siarczan chondroityny

czyli siarczanowy glikozaminoglikan, to popularny suplement stosowany w chorobie zwyrodnieniowej stawów. Zmniejsza ból wywołany tą chorobą oraz hamuje jej postęp. Stanowi ochronę dla chrząstek, a także łagodzi poranne zesztywnienie stawów.

Siarczan glukozaminy

oddziałuje na strukturę i sprężystość tkanki chrzęstnej, zwiększa jej odporność na przeciążenia, stymuluje syntezę chondrocytów (komórki tkanki chrzęstnej). Glukozamina jest zaliczana do grona tzw. aminocukrów i naturalnie występuje w chrząstce stawowej człowieka. Jest syntetyzowana w organizmie ludzkim.

Metylosulfonylometan (MSM)

MSM znany również, jako dimetylosulfon. Jest związkiem organicznej siarki. Siarka z kolei spełnia rolę strukturalną. Jest niezbędna do wytwarzania podstawowych związków, które mają ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej. MSM gości w suplementach mających na celu zadbać o prawidłowego funkcjonowanie aparatu ruchu. Polecany osobom aktywnym fizycznie oraz rekonwalescentom, którzy przebyli urazy, a także starszym osobom.

Napisz opinię

OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin - 90 tab.

OstroVit Glucosamine + MSM + Chondroitin - 90 tab.

Suplement diety zawierający związek siarki (MSM), chondroitynę i glukozaminę - trzy najbardziej znane substancje aktywne wspierające zdrowie stawów. Preparat wspiera zdrowie układu ruchu, wspomaga leczenie kontuzji oraz przyspiesza regenerację po przebytych urazach. Produkt przeznaczony dla sportowców oraz osób starszych, które cierpią na bóle stawów. Dostępny w wygodnych tabletkach.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%