OstroVit Flex Regen - 400g

Ostatnie sztuki!

35,90 zł

- +

nowość
OstroVit - Flex Regen - 400g-13801
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 35 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  OstroVit Flex Regen - 400g

  FLEX REGEN

  DLACZEGO BOLĄ NAS STAWY?

  Układ kostno-stawowy każdego sportowca jest co dzień narażany na liczne przeciążenia, które mają związek ze znacznym obciążeniem, po które sięgają wprawieni siłacze. Niestety, o zasadności dbania o układ ruchu przypominamy sobie zwykle wtedy, gdy jest już za późno na profilaktykę, zaś jedynym czynnikiem, który sprawia, że myślimy o naszych stawach, jest ból, jaki odczuwamy, uniemożliwiający nam trening. Stawy, chociaż na co dzień nie myślimy o nich zbyt często, są niezwykle ważną częścią naszego ciała, jako że to dzięki nim możemy wykonywać najprostsze czynności takie, jak chodzenie czy wstawanie. Ponadto, już podczas wykonywania tych jakże podstawowych ruchów, eksploatujemy nasz aparat ruchu, który z czasem zaczyna sprawiać nam ból i podupada na zdrowiu. Jak zatem troszczyć się o swoje stawy tak, aby służyły nam przez długie lata?

  Aby wesprzeć swoje stawy i ograniczyć ryzyko rozwoju zmian zwyrodnieniowych i kontuzji, zaleca się większą dbałość i ostrożność w trakcie ćwiczeń, gdyż, niestety, ale spory odsetek trenujących, w tym także osoby zaawansowane, popełniają w kółko te same błędy, jak brak rozgrzewki przed przystąpieniem do ćwiczeń czy pomijanie części rozciągającej po treningu. Dodatkowo, wielu początkujących, chcąc w możliwie krótkim czasie przyspieszyć realizację swoich celów sportowych, zbyt często sięga po obciążenie daleko wykraczające poza ich możliwości, jak również poświęca za mało czasu na regenerację, zwiększając częstotliwość treningów, co dodatkowo obciąża stawy. Aby więc się o nie zatroszczyć, należy zredukować liczbę popełnianych w trakcie ćwiczeń błędów.

  Na stan zdrowia aparatu ruchu ma także wpływ masa ciała; nie jest bowiem niespodzianką, że najczęściej narzekającymi na ból stawów są osoby otyłe, których waga stanowi bardzo duży ciężar dla całego układu ruchu. W tym przypadku zaleca się redukcję masy ciała, która pomoże zmniejszyć dźwigany każdego dnia przez nasze stawy ciężar.

  SUPLEMENTY NA STAWY

  Wśród składników preparatów na stawy największą popularnością, która podyktowana jest skutecznością owych substancji, są: kolagen, witamina C, chondroityna, kwas hialuronowy, glukozamina. W związku z tym, poszukując suplementu dla siebie, zaleca się wybór tego, który zawiera przynajmniej dwa z wyżej wymienionych związków; tylko wówczas bowiem zyskamy pewność, że zakupiony przez nas preparat będzie dobrym wsparciem dla naszych stawów. By jednak dodatkowo wspomóc nasz aparat ruchu, zaleca się zakup suplementu, który zawiera kompleks wszystkich tych składników.

  ZALETY OSTROVIT FLEX REGEN

  Suplement diety Ostrovit Flex Regen to preparat, którego skład opiera się wyłącznie na najlepszych, sprawdzonych związkach czynnych, których zastosowanie pozwala w sposób kompleksowy troszczyć się o nasz aparat ruchu. Stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie i sportowcach, preparat Ostrovit Flex Regen wspiera zdrowie stawów, przyspiesza regenerację układu kostno-stawowego oraz ogranicza ryzyko rozwoju zwyrodnień i kontuzji. Dodatkowo, stała suplementacja środkiem Ostrovit Flex Regen wzmacnia chrząstki i stawy, ochraniając je przed zużyciem, oraz wspiera utrzymanie zdrowych kości. Suplement wpływa dodatkowo na naturalną syntezę kolagenu w organizmie, w związku z czym sprawdza się znakomicie również w diecie osób starszych. Produkt doskonały jako forma prewencji przed urazami i kontuzjami, oraz jako środek wspomagający leczenie tych już istniejących.

  OstroVit - Flex Regen - 400g-13801

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie 1 porcji 20 g proszku raz dziennie.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O OstroVit Flex Regen - 400g

  Napisz opinię

  OstroVit Flex Regen - 400g

  OstroVit Flex Regen - 400g

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

  Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

  Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
  a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

  Gratis!