OstroVit Supreme Pure MSM - 300g

PRODUCENT: OstroVit

OstroVit - Supreme Pure MSM - 300g-13806

Ostatnie sztuki!

26,90 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,60 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

OstroVit Supreme Pure MSM - 300g

SUPREME PURE MSM

MSM - OPIS I WŁAŚCIWOŚCI

MSM, czyli metylosulfonylometan, to nic innego, jak siarka organiczna, której właściwości sprawiają, że coraz częściej mówi się o niej, jak o środku zaradczym redukującym m.in. ból i urazy stawów. Siarka zapewnia ścianom komórkowym prawidłową przepuszczalność, dzięki której substancje odżywcze mogą wnikać do wnętrza komórek bez zarzutu podobnie, jak toksyny mogą być z nich bez problemu wydalane. Dodatkowo, związek ten wpływa również na utrzymanie dobrej kondycji skóry i elastyczności naczyń, a także ochrania komórki przed szkodliwymi substancjami, jak metale ciężkie. Jednakże, pomimo tak licznych zastosowań, MSM odznacza się ponadto szeregiem innych, nie mniej ważnych, i tak też przyspiesza proces gojenia się ran, redukuje stany zapalne i ból stawów, zapobiega procesowi rozpadu kolagenu, wzmacnia tkankę łączną i działa rozszerzająco na naczynia, zwiększając przepływ krwi.

Siarka, wskutek swych licznych zastosowań mających na celu profilaktykę, jak i leczenie chorób stawów, jest dziś częstym składnikiem preparatów na stawy i ulubienicą sportowców, którzy stanowią grupę osób szczególnie narażonych na ryzyko rozwoju zwyrodnień i kontuzji będących wynikiem intensywnych ćwiczeń. Obecna w preparatach na stawy, siarka wpływa na redukcję bólu i sztywności, zmniejsza obrzęki i stany zapalne, przyspiesza regenerację chrząstek i stawów.

Poza właściwościami opisanymi powyżej, siarka, jako składnik keratyny i kolagenu, wpływa także na stan zdrowia i wygląd skóry, paznokci i włosów, zapobiegając powstawaniu blizn, spowalniając proces starzenia się skóry, oraz wpływając na wzrost włosów i paznokci.

NIEDOBÓR SIARKI W ORGANIZMIE - OBJAWY

Niedobór siarki w organizmie, będący najczęściej efektem przebytych chorób stawów, zmian nowotworowych oraz dolegliwości wątrobowych, to zjawisko niekorzystne, które objawia się w niejednoznaczny sposób. Symptomami mogącymi świadczyć o niedoborze siarki są m.in. osłabienie włosów i paznokci, problemy skórne, stany zapalne stawów. Wówczas, w celu uzupełnienia powyższych strat, zaleca się suplementację opisywanym związkiem, która w prosty i szybki sposób dostarczy bogactwa siarki do organizmu.

JAK STOSOWAĆ SIARKĘ?

Suplementację siarką należy rozpocząć od małych dawek np. od 1g na dobę, które należy zwiększać każdego dnia aż do osiągnięcia maksymalnej porcji suplementu 15g związku na dzień. Dodatkowo, podczas zakupu suplementu dla siebie, należy zwrócić większą uwagę na biodostępność rozpatrywanej siarki, która powinna być odpowiednio wysoka. W tym celu zaleca się dokładną analizę etykiet i źródła pochodzenia siarki.

ZALETY OSTROVIT SUPREME PURE MSM

Suplement diety Ostrovit Supreme Pure MSM to propozycja dla wszystkich osób cierpiących na bóle i zwyrodnienia stawów, oraz sportowców, którzy są nieustannie narażeni na kontuzje i urazy aparatu ruchu będące wynikiem wzmożonego wysiłku fizycznego. Obecna w środku Ostrovit Supreme Pure MSM siarka znakomicie sprawdza się jako środek zaradczy na tego typu dolegliwości, redukując ból i sztywność stawów, zmniejszając stany zapalne, oraz przyspieszając odbudowę i regenerację uszkodzonych struktur. Stała suplementacja Ostrovit Supreme Pure MSM wpływa ponadto na ograniczenie bólu mięśniowego, wspiera syntezę kolagenu w organizmie oraz poprawia stan i wygląd skóry, włosów i paznokci. Suplement dostępny w wygodnej formie proszku.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu dziennie na 30 min. przed planowanym posiłkiem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Supreme Pure MSM
Porcja: 2 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 150
opakowanie 300g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2 g) ZAW:
Metylosulfonylometan (MSM) 2000mg
Składniki: 100% Metylosulfonylometan
Metylosulfonylometan (MSM)

MSM znany również, jako dimetylosulfon. Jest związkiem organicznej siarki. Siarka z kolei spełnia rolę strukturalną. Jest niezbędna do wytwarzania podstawowych związków, które mają ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej. MSM gości w suplementach mających na celu zadbać o prawidłowego funkcjonowanie aparatu ruchu. Polecany osobom aktywnym fizycznie oraz rekonwalescentom, którzy przebyli urazy, a także starszym osobom.

Napisz opinię

OstroVit Supreme Pure MSM - 300g

OstroVit Supreme Pure MSM - 300g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%