Kreatyna Olimp Creatine Xplode - 500g

75,60 zł

72,80 zł

(Oszczędzasz 2,80 zł)

- +

Promocja
Olimp Creatine Xplode - 500g
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 72 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

Kreatyna Olimp Creatine Xplode - 500g

CREATINE XPLODE

KREATYNA - CHARAKTERYSTYKA

Kreatyna, czego większość sobie nie uświadamia, to związek naturalnie syntezowany w ustroju człowieka, a ściślej mówiąc, w wątrobie. Stamtąd, za pomocą krwi, dostaje się do mięśni oraz ścięgien, gdzie gromadzona jest w postaci fosfokreatyny. Kreatyna jest dziś jednym z najchętniej suplementowanych preparatów na rynku, a jej wpływ na trening i budowanie masy jest co najmniej zadowalający. Dlaczego? Do podstawowych zadań tego związku należy zwiększanie potencjału energetycznego w mięśniach, dzięki czemu proces nadbudowy masy mięśniowej zachodzi szybciej i sprawniej. Dzieje się tak za sprawą rozkładu fosfokreatyny do ATP, czyli do jednostki energetycznej, uwalnianej w chwilach kryzysu energetycznego organizmu, a więc podczas ciężkiego wysiłku. Do pozostałych zastosowań kreatyny należą: poprawa regeneracji powysiłkowej, zwiększanie uwodnienia komórek mięśniowych, co ma korzystny wpływ na syntezę białek, zmniejszanie poziomu kwasowości w mięśniach, wzrost siły i wytrzymałości.

KREATYNA W ŻYWNOŚCI. GDZIE JEJ SZUKAĆ?

Kreatynę możemy dostarczać z zewnątrz na wiele sposobów. Jednym z nich jest odpowiednia dieta. Produktami bogatymi w udział kreatyny są przede wszystkim: czerwone mięso oraz ryby takie, jak dorsz, łosoś, tuńczyk, a także mleko oraz żurawina, jednak stężenie kreatyny w tych ostatnich jest śladowe. Ponadto, sportowcom, którym zależy na poprawie wyników, oraz osobom marzącym o zbudowaniu pięknie wyrzeźbionej sylwetki, zaleca się przyjmowanie kreatyny w formie suplementu diety np. Olimp Creatine Xplode, gdyż często jej udział w żywności jest zbyt mały, by odegrał większą rolą w zmianie kompozycji sylwetki.

KTO POWINIEN STOSOWAĆ KREATYNĘ?

Kreatyna jest suplementem niezwykle uniwersalnym, odpowiednim dla każdego sportowca, niezależnie od rodzaju uprawianego sportu czy stopnia wytrenowania, zatem sięgać po nią mogą osoby zarówno zawodowo zajmujące się sportem, oraz początkujący amatorzy ciężarów.

ZALETY OLIMP CREATINE XPLODE

Creatine Xplode marki Olimp to kompozycja wyłącznie najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników, łącząca w sobie działanie aż 6 różnych form kreatyny, spośród których każda wyróżnia się wysoką aktywnością anaboliczną i niemal natychmiastowym działaniem! Olimp Creatine Xplode to recepta na masę mięśniową, o jakiej od dawna marzysz, oraz lepszy, wydajniejszy trening! Co więcej, wykorzystanie aż kilku różnych postaci kreatyny, wśród których możemy wyróżnić takie odmiany, jak jabłczan, pirogronian, czy najważniejszą spośród nich wszystkich - chelat kreatynowy magnezu, pozwala zachować zróżnicowaną kinetykę uwalniania wolnych cząsteczek kreatyny, a także zminimalizować liczbę strat w obrębie tego związku, do których dochodzi wskutek przemiany kreatyny do nie wykazującej aktywności kreatyniny. Ponadto, Olimp Creatine Xplode został wzbogacony dodatkiem tauryny, pomagając tym samym zwiększyć objętość treningów, co ma bezpośredni wpływ na poprawę wyników sportowych. Poza tym działaniem, suplement wspiera wzrost siły i wytrzymałości, oddziałuje na poprawę procesów regeneracyjnych, zachodzących w organizmie po zakończonym wysiłku, oraz wreszcie - doskonale smakuje!

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie 2 porcji produktu (porcja = 5 g) - 1 porcja rano, na czczo, oraz 1 porcja po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcję proszku dwa razy na dzień, w dni nietreningowe.

Olimp Creatine Xplode - 500g

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Skład

Porcja: g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI ( g) ZAW:
Wartość energetyczna 18,3kcal/76,7kJ
Matrix 6 strong blend 3669 mg
Tauryna 500 mg
Tłuszcz 0 g
Węglowodany 0 g
Białko 0 g
w tym cukry 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1g
FORMA Proszek

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Kreatyna Olimp Creatine Xplode - 500g

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Tauryna
Tauryna to aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu. Z tego powodu taurynę można znaleźć w składzie wielu odżywek dla sportowców, często w połączeniu z kreatyną. Tauryna ma też działanie anaboliczne, choć nie bezpośrednie. Badania naukowe dowiodły, że aminokwas ten stymuluje trzustkę do produkcji insuliny. Insulina, obok testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF-1, jest naturalnym hormonem anabolicznym. Jej większe stężenie we krwi przekłada się więc na szybszą budowę tkanki mięśniowej.
Tłuszcz
Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Napisz opinię

Kreatyna Olimp Creatine Xplode - 500g

Kreatyna Olimp Creatine Xplode - 500g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: