Porównaj (0)

Olimp Creatine Xplode - 500g

Olimp Creatine Xplode - 500g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 75 .
Suma punktów w zamówieniu: 75
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 1,88 zł.


Kup teraz

500g

500g

75,60 zł
Ananas
Grejpfrut
Pomarańcz
Dowolny

Stak kreatynowy - Olimp - Creatine Xplode 

Bądź profesjonalistą w każdym calu! Sięgnij po preparat o wysokim poziomie zaawansowania, by w pełni mógł spełnić Twoje wymogi! Olimp - Creatine Xplode™  to mieszanka aż 6 najpopularniejszych i najskuteczniejszych form kreatyny! Zapewni Ci to jeszcze lepsze osiągi, nieprawdopodobną siłę i zaskakującą energię na cały dzień. Zmęczenie już Ci nie grozi! Creatine Xplode™ skutecznie się z nim rozprawi, byś w pełni zregenerowany mógł dać swoim mięśniom kolejne wyzwanie!

Olimp - Creatine Xplode 

  • Większa siła i masa mięśni
  • Szybsza regeneracja potreningowa
  • Beztłuszczowa masa mięśni
  • Działanie anaboliczne
  • Lepsza wydajność treningowa
  • Kompozycja 6 form kreatyny

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 1 porcja przed śniadaniem
  • 1 porcja po treningu

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 1 porcja 2 razy dziennie

Porcja = 5 g proszku (10 jednostek, 1/4 miarki lub 1 płaska łyżka stołowa) rozpuszczona w 125 ml wody.
Spożyć zaraz po przygotowaniu.


Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Matrix 6 strong blend
Tauryna - Tauryna to aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu. Z tego powodu taurynę można znaleźć w składzie wielu odżywek dla sportowców, często w połączeniu z kreatyną. Tauryna ma też działanie anaboliczne, choć nie bezpośrednie. Badania naukowe dowiodły, że aminokwas ten stymuluje trzustkę do produkcji insuliny. Insulina, obok testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF-1, jest naturalnym hormonem anabolicznym. Jej większe stężenie we krwi przekłada się więc na szybszą budowę tkanki mięśniowej.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE: Creatine Xplode™  
Porcja: 5g  
Ilość porcji w opakowaniu: 100  
Opakowanie: 500g  
Zawartość: w 1 porcji (5g) zaw:
  Wartość energetyczna 0 kcal / 0 kJ
  Białko 0 g
  Węglowodany 0 g
  Tłuszcz 0 g
  MATRIX 6 STRONG BLEND 3669 mg
  w tym:  
  Chelat kreatynowy magnezu  
  CREATINE MAGNA POWER®  
  Jabłczan kreatyny [TRCRM]  
  Chlorowodorek kreatyny (HCL)  
  Alfa ketoglutaran kreatyny [CAKG]  
  Pirogronian kreatyny [CREAPURE™]  
  Cytrynian kreatyny  
  Tauryna 500 mg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: