Kategorie

Sprzęt fitness

W kategorii SPRZĘT FITNESS znajdziesz zarówno stacjonarny sprzęt do ćwiczeń jak np atlas czy orbitrek jak i nieco "drobniejsze" akcesoria poczynając od hantli i obciążeń a kończąc na wszelakiego rodzaju piłkach do ćwiczeń, ekspanderach i tym podobnych. Polecamy naszą oferte bieżni i rowerów treningowych różnego typu, znajdziesz tu także ławki treningowe jak i profesjonalne trenażery wioślarskie (wioślarz inaczej zwany ergometrem).  Większość sprzętu w ofercie to oferta uznanej marki HMS, producent dostarcza sprzęt dobrej jakości w przystępnych cenach. 

Produkty z tej kategorii niewątpliwie w skuteczny sposób przyczynią się do osiągnięcia Twoich wymarzonych celów. Budowa masy mięśniowej, redukcja, odchudzanie - przez treningi siłowe, metaboliczne, redukcyjne, wytrzymałościowe - wszystkie te cele realizuje się przy użyciu odpowiedniego wsparcia sprzętowego. Czy będą to ćwiczenia crossfit z gumami, ekspanderami, piłkami - czy może ćwiczenia siłowe na ławce ze sztangą i solidnym obciążeniem czyli tak zwane przerzucanie "żelaza" - mamy coś dla Ciebie. 

Nie wiesz jakie urządzenie będzie dla Ciebie odpowiednie ? Wyślij do nas zapytanie, skonsultujemy to dla Ciebie z jednym z współpracujących trenerów personalnych. W ciemno jednak możemy polecić uniwersalne i skuteczne produkty:  TYTAN 9 ATLAS HMS PREMIUMBE5000-I BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMSKNV08 BLACK KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM HMS

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%