Kategorie

Sprzęt fitness

W kategorii SPRZĘT FITNESS znajdziesz zarówno stacjonarny sprzęt do ćwiczeń jak np atlas czy orbitrek jak i nieco "drobniejsze" akcesoria poczynając od hantli i obciążeń a kończąc na wszelakiego rodzaju piłkach do ćwiczeń, ekspanderach i tym podobnych. Polecamy naszą oferte bieżni i rowerów treningowych różnego typu, znajdziesz tu także ławki treningowe jak i profesjonalne trenażery wioślarskie (wioślarz inaczej zwany ergometrem).  Większość sprzętu w ofercie to oferta uznanej marki HMS, producent dostarcza sprzęt dobrej jakości w przystępnych cenach. 

Produkty z tej kategorii niewątpliwie w skuteczny sposób przyczynią się do osiągnięcia Twoich wymarzonych celów. Budowa masy mięśniowej, redukcja, odchudzanie - przez treningi siłowe, metaboliczne, redukcyjne, wytrzymałościowe - wszystkie te cele realizuje się przy użyciu odpowiedniego wsparcia sprzętowego. Czy będą to ćwiczenia crossfit z gumami, ekspanderami, piłkami - czy może ćwiczenia siłowe na ławce ze sztangą i solidnym obciążeniem czyli tak zwane przerzucanie "żelaza" - mamy coś dla Ciebie. 

Nie wiesz jakie urządzenie będzie dla Ciebie odpowiednie ? Wyślij do nas zapytanie, skonsultujemy to dla Ciebie z jednym z współpracujących trenerów personalnych. W ciemno jednak możemy polecić uniwersalne i skuteczne produkty:  TYTAN 9 ATLAS HMS PREMIUMBE5000-I BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMSKNV08 BLACK KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM HMS

 • Opaska magnetyczna, która dobrze przepuszcza powietrze i nie chłonie wilgoci. Produkt chroni skórę przed podrażnieniami. Dzięki odpowiedniej mocy magnesu, wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych i lepsze krążenie krwi w organizmie. Wspomaga regenerację organizmu.

  23,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ciężarki żeliwne HMS są idealne na każdym poziomie wytrenowania i stanowią doskonały dodatek do każdego rodzaju treningu. Ciężarki znajdują zastosowanie w lecznictwie i rehabilitacji oraz umożliwiają przeprowadzenie treningu ogólnorozwojowego i poprawiającego wytrzymałość. Dzięki niewielkim rozmiarom, można je bez trudu przenosić w dowolne miejsce!

  15,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata do ćwiczeń HMS, która idealnie sprawdza się zarówno podczas ćwiczeń domowych, jak i na siłowni. Produkt zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a podłogą, a także dopasowuje się do kształtu ciała trenującego. Praktyczne otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na ścianie.

  94,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Produkt pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową i wspomaga odchudzanie.

  37,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi doskonały dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Trening z gumą pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń ma szerokie zastosowanie w ćwiczeniach pilates, aerobiku i gimnastyki, a także nadaje się do ćwiczeń w domu. Trening z gumami znajduje zastosowanie w rehabilitacji oraz zapewnia wzmocnienie siły mięśni całego ciała.

  14,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, która ma szerokie zastosowanie w ćwiczeniach pilates, podczas zajęć aerobiku lub gimnastyki. Produkt został wykonany z materiału najlepszej jakości. Może być wykorzystana w rehabilitacji. Doskonale nadaje się do ćwiczeń w domu.

  12,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw gum do ćwiczeń, których zastosowanie idealnie sprawdza się w ćwiczeniach wzmacniających, stabilizujących, mobilizacji oraz rehabilitacji. Gumy mogą skorygować złą postawę, a także doskonale nadają się w dynamicznej rozgrzewce. Dzięki różnym oporom gum, każdy może dostosować trening do swoich możliwości.

  49,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ciężarek żeliwny HMS zapewnia komfort podczas ćwiczeń. Trening z ciężarkami HMS wspomaga rozwój sprawności i siły całego ciała, a także pomaga modelować sylwetkę. Ciężarki pozwalają na wykonanie treningu ogólnorozwojowego i poprawiającego wytrzymałość. To doskonały dodatek do treningu zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

  5,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wałek piankowy, który służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych. Produkt powstał z myślą o relaksacji spiętych mięśni i lepszej koordynacji ruchowej, a także aktywizuje mięśnie posturalne i koryguje ewentualne wady postawy. Poza typowym treningiem gimnastycznym, bardzo dobrze sprawdza się również w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

  75,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ekspander gumowy HMS jest przeznaczony do ćwiczeń górnych partii mięśniowych, a także może być stosowany do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Przyrząd wzmacnia i wysmukla ramiona, klatkę, brzuch, plecy oraz miednicę. Ekspander od HMS posiada zwiększoną wytrzymałość na rozciąganie, a także reguluje się poprzez założenie odpowiedniej ilości lin.

  24,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ciężarek żeliwny HMS zapewnia komfort podczas ćwiczeń. Trening z ciężarkami HMS wspomaga rozwój sprawności i siły całego ciała, a także pomaga modelować sylwetkę. Ciężarki pozwalają na wykonanie treningu ogólnorozwojowego i poprawiającego wytrzymałość. To doskonały dodatek do treningu zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

  20,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Trening z gumami pozwoli skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej.

  43,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS zapewnia precyzję ruchów w trakcie ćwiczeń i sprawdza się nawet w przypadku bardzo wymagającego treningu. Produkt został wyposażony w obrotowe głowice zapobiegające skręcaniu się linki w czasie ćwiczeń. Trening na skakance przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i pomaga wyszczuplić sylwetkę.

  20,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Skakanka HMS, której zastosowanie w treningu pozwoli spalić maksymalną ilość kalorii, a tym samym wyszczuplić sylwetkę. Produkt zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Został wyposażony w dwie stalowe sprężyny.

  7,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyty HMS są przeznaczone do treningu na wyciągu górnym lub dolnym, a także służą do przymocowania taśm treningowych. Mogą być stosowane do gamy ćwiczeń na różne grupy mięśniowe górnych partii ciała, jak biceps i triceps, mięśnie naramienne, pleców i klatki piersiowej.

  20,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ciężarek żeliwny HMS zapewnia komfort podczas ćwiczeń. Trening z ciężarkami HMS wspomaga rozwój sprawności i siły całego ciała, a także pomaga modelować sylwetkę. Ciężarki pozwalają na wykonanie treningu ogólnorozwojowego i poprawiającego wytrzymałość. To doskonały dodatek do treningu zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

  30,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS posiada łożyska, które poprawiają parametry treningu, a także, dzięki skórzanej lince, zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie. Trening na skakance pozwala spalić dużą liczbę kalorii i wysmuklić ciało oraz poprawia koordynację ruchów trenującego. Do zestawu dołączono dwa obciążniki.

  23,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS została wyposażona w łożyska, a także piankowe uchwyty i skórzaną linkę. Trening na skakance pozwala szybko poprawią kondycję fizyczną i koordynację ruchową, a także wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza odchudzanie. Wygodne, ergonomiczne rączki świetnie układają się w dłoniach, gwarantując pewny chwyt podczas całej sesji...

  23,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Krążek obrotowy, który sprawdza się jako przyrząd do ćwiczeń fitness w warunkach domowych. Przyrząd posiada wbudowane magnesy, dzięki czemu oddziałuje na receptory stóp. Produkt usprawnia pracę układu krążenia oraz pomaga usuwać toksyny z organizmu, a także wspiera wysmuklenie nóg i pośladków.

  22,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taśma pilates, której zastosowanie daje wiele możliwości treningu dolnych i górnych mięśni ciała. Produkt służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową, stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest to...

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Podpórka do pompek, która została zaprojektowana z myślą o osobach doceniających wszechstronność. Przyrząd pozwala wykonywać pompki zarówno tradycyjne i poprzecznie do ciała, jak i pompki w staniu na rękach orazzapewnia naturalne ułożenie dłoni i nadgarstków w trakcie ćwiczenia, dzięki czemu zabezpiecza przed utratą kontroli i zapewnia maksymalnie pewny...

  39,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Kołnierz ortopedyczny HMS, który znajduje zastosowanie przy dysfunkcjach obszaru szyjnego czy dyskopatii. Produkt jest lekki i wygodny oraz nie powoduje uczucia dyskomfortu. Posiada zapięcie na rzep i regulację obwodu oraz dopasowuje się do kształtu ciała.

  27,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość
 • Ekspander gumowy HMS jest przeznaczony do ćwiczeń górnych partii mięśniowych. Produkt wpływa na wzmocnienie i wysmuklenie ramion, klatki piersiowej, brzucha, pleców oraz miednicy. Może być także stosowany do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych.

  14,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS, która została wykonana w stylu retro. Posiada łożyska, które poprawiają parametry treningu. Ćwiczenia przy użyciu skakanki HMS szybko poprawią kondycję fizyczną i koordynację ruchową. Pozwolą one spalić maksymalną ilość kalorii, a tym samym wyszczuplić sylwetkę.

  26,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, której zastosowanie pozwala zaangażować w wysiłek jeszcze więcej mięśni. Produkt stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym, pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

  52,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Podpórki do pompek HMS, które łączą funkcje podpórek do wykonywania pompek i twistera. Przyrząd pozwala wzmocnić muskulaturę ramion i tułowia oraz poprawia wygląd dolnych części ciała. Co więcej, produkt umożliwia pracę nad wytrzymałością oraz elastycznością stawów i nadaje się do użytku domowego.

  54,00 zł W magazynie
  W magazynie

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%