Scitec Nutrition - Turbo Ripper - 200 kaps.

PRODUCENT: Scitec Nutrition

Zdjecie

Dostępność: Produkt niedostępny

92,99 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Scitec Nutrition - Turbo Ripper - 200 kaps.

TURBO RIPPER DLA SZYBKIEJ REDUKCJI ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW

Suplement diety Scitec Nutrition Turbo Ripper to najwyższej jakości spalacz tłuszczu, który swój skład opiera na kompozycji najlepszych, sprawdzonych składników czynnych takich, jak L-karnityna, ALC, katechiny, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy i zielonej herbaty, tyrozyna, której zastosowanie wspomaga utratę zbędnych kilogramów i przyspiesza odchudzanie! Suplement Scitec Nutrition Turbo Ripper przyspiesza metabolizm, zapewnia pobudzenie i energię do ciężkiej pracy oraz nasila redukcję tkanki tłuszczowej. Jeżeli zatem już od dawna szukasz skutecznego wsparcia w odchudzaniu, Scitec Nutrition Turbo Ripper to produkt dla Ciebie! Nie zwlekaj i wypróbuj go już dziś!

CO POWODUJE OTYŁOŚĆ? JAK JĄ LECZYĆ?

Otyłość jeszcze kilkanaście lat temu była przypisywana społeczeństwu amerykańskiemu, teraz jednak jest ona domeną również przedstawicieli państw europejskich, i szerzy się dalej i dalej, “atakując” zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Niewątpliwie wpływ na taki stan rzeczy ma sposób, w jaki się odżywiamy: wysoko przetworzona żywność, jak fast food oraz słodkości, którym nie sposób odmówić; to właśnie one odpowiadają za niekontrolowany wzrost tłuszczowej masy ciała i są przyczyną licznych kompleksów. By jednak mieć nieco szerszy obraz problemu, należy wiedzieć, że, poza niewłaściwą dietą, na wzrost wagi wpływ mają także takie czynniki, jak stres, brak odpowiednich ilości ruchu, stosowanie niektórych leków. Jeżeli więc i nas dopadł problem nadprogramowych kilogramów, jeszcze przed przystąpieniem do restrykcyjnej redukcji lub zdania się wyłącznie na suplementację, które uchodzą obecnie jako popularne “środki odchudzające”, należy rozpoznać źródło problemu i je wyeliminować, by nie przyczyniło się ono do niepożądanego tycia w przyszłości. Redukcja to kompleksowy proces, i aby przebiegała zgodnie z planem oraz bez szkodliwości dla zdrowia, należy odpowiednio się do niej przygotować. Wszelkie “cudowne diety”, lub jeszcze gorzej - ich całkowity brak, należy odrzucić w kąt na poczet zdrowej żywności i świadomości tego, co nakładamy sobie na talerz. Pomocna może się okazać także aktywność fizyczna, a przynajmniej umiarkowany wysiłek fizyczny, do którego przystępujemy regularnie, chociaż 3 razy w tygodniu, i odpowiednia suplementacja.

SPALACZE TŁUSZCZU - OPIS I ZASTOSOWANIE

Spalacze tłuszczu to preparaty zaliczane do kategorii suplementów wspomagających proces redukcji, i używane, jak należy, mogą istotnie wspomóc utratę wagi. Oparte na naturalnych, nieszkodliwych dla zdrowia składnikach i wyciągach roślinnych, spalacze wykazują działanie termogeniczne, dodają energii do ciężkiej pracy fizycznej oraz przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Ich regularne stosowanie wspiera ponadto usuwanie nadmiaru wody podskórnej, ogranicza apetyt oraz działa diuretycznie i nasila wydalanie moczu z organizmu. Niestety, lecz w związku z wysoką zawartości substancji stymulujących, jak kofeina, środki te nie są odpowiednie dla osób zbyt wrażliwych na pobudzające działanie, i wówczas, mogą zaburzać prawidłową pracę serca oraz generować problemy z zasypianiem.

PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA SPALACZY

Spalacze tłuszczu zaleca się stosować na dalszych etapach redukcji, gdy takie czynniki, jak regularny trening i zdrowa dieta przestaną działać równie szybko, jak na początku procesu, i co równie ważne, po uprzednim zapoznaniu się z przeciwwskazaniami do ich stosowania; chociaż bowiem są to preparaty bezpieczne dla zdrowia organizmu, bazujące na naturalnych składnikach i ekstraktach z roślin, nie są one przeznaczone dla osób chorych na serca, przy problemach z krążeniem i ciśnieniem, a także w przypadku uczulenia na którykolwiek ich składnik. Dodatkowo, nie zaleca się ich stosowania w okresie ciąży oraz w przypadku dużej wrażliwości na działanie pobudzające, jakie zapewnia zawartość kofeiny w produkcie.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Zdjecie

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 1 kapsułki dwa razy dziennie, na czczo i przed treningiem w dni treningowe, oraz na czczo i po południu w dni nietreningowe.

Napisz opinię

Scitec Nutrition - Turbo Ripper - 200 kaps.

Scitec Nutrition - Turbo Ripper - 200 kaps.

Spalacz tłuszczu, którego zastosowanie przyspiesza metabolizm, nasila spalanie tkanki tłuszczowej oraz dodaje energii podczas ćwiczeń! Preparat stanowi wsparcie organizmu w trakcie kuracji odchudzającej. Dostępny w formie kapsułek.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%