Scitec Nutrition - Thermo-FX - 20 pack

Ostatnie sztuki!

45,99 zł

41,39 zł

(Oszczędzasz 10%)

- +

Promocja
Scitec Nutrition Thermo-FX - 20 pack
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 41 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

Scitec Nutrition - Thermo-FX - 20 pack

Spalacz tłuszczu - Scitec Nutrition - Thermo-FX 

Niewielkie efekty odchudzania? Potrzebne wsparcie? Na pomoc zgłasza się Scitec Nutrition - Thermo-FX - bezpieczny i skuteczny spalacz tłuszczu nasilający rozpad komórek tłuszczowych. Przyśpiesza metabolizm oraz hamuje apetyt, dzięki czemu odchudzanie jest szybsze i skuteczniejsze. W swoim składzie zawiera także substancje pobudzające, które umożliwiają zrobienie dłuższego i intensywniejszego treningu.

Scitec Nutrition - Thermo-X 

  • Przyśpiesza odchudzanie
  • Hamuje apetyt
  • Pobudza i dodaje energii
  • Nasila rozpad komórek tłuszczowych
  • Nakręca metabolizm
  • Wygodna forma saszetek

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 1 saszetka przed treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 1 saszetka dziennie
Scitec Nutrition Thermo-FX - 20 pack

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Scitec Nutrition - Thermo-FX - 20 pack

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Kofeina

Kofeina to najpopularniejsza substancja wykazująca silne działanie pobudzające. Z tego względu bardzo często spotykana jest w suplementach diety. Dla sportowców, ale i na odchudzanie, ze względu na dostarczanie zwiększonych dawek energii oraz pobudzenie do pracy metabolizmu. Niweluje zmęczenie, poprawia koncentrację, pobudza ośrodkowy układ nerwowy i wpływa na poprawę nastroju. Wykazuje również korzystne działanie przeciwutleniające oraz pomaga łagodzić bóle migrenowe.

Sód
Sód w organizmie człowieka występuje przede wszystkim w płynach pozakomórkowych, ale również w szkielecie i w płynach wewnątrzkomórkowych. Podstawową rolą sodu jest udział w kontroli objętości płynów pozakomórkowych oraz w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i pomaga kontrolować skurcze mięśni. Uczestniczy w transporcie składników odżywczych do komórek organizmu. Niedobór sodu może prowadzić do odwodnienia organizmu, spadku ciśnienia i bólów głowy, zaś nadmiar prowadzi do nadciśnienia, rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego i chorób nerek.
L-tyrozyna
Tyrozyna jest organicznym związkiem chemicznym, który spełnia istotne funkcje dla prawidłowej pracy i funkcjonowania całego organizmu. Ma wpływ na nasz nastrój i dobre samopoczucie. Nadto organizm ludzkim wykorzystuje ów związek do produkcji katecholamin, które wpływają na pracę mózgu. Należy do związków endogennych i jeśli wraz z pożywienie dostarczana jest jej niedostateczna ilość, zaleca się stosowanie suplementacji. Występuje w preparatach przyspieszających opalanie, odchudzających, pobudzających oraz poprawiających nastrój.
Tauryna
Tauryna to aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu. Z tego powodu taurynę można znaleźć w składzie wielu odżywek dla sportowców, często w połączeniu z kreatyną. Tauryna ma też działanie anaboliczne, choć nie bezpośrednie. Badania naukowe dowiodły, że aminokwas ten stymuluje trzustkę do produkcji insuliny. Insulina, obok testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF-1, jest naturalnym hormonem anabolicznym. Jej większe stężenie we krwi przekłada się więc na szybszą budowę tkanki mięśniowej.
Witamina C
Witamina C to kwas askorbinowy, będący organicznym związkiem chemicznym. Dla ludzi to witamina, która musi być dostarczana wraz z pożywieniem, ale i przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Spośród wszystkich witamin, to właśnie C jest najbardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych. U dorosłego człowieka rekomenduje się spożycie na poziomie 45-90mg na dobę. Bierze udział między innymi w przemianach tyrozyny, jak i niezbędna jest do zachowania prawidłowego potencjału oksydacyjnego w komórce.

Napisz opinię

Scitec Nutrition - Thermo-FX - 20 pack

Scitec Nutrition - Thermo-FX - 20 pack

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: