Scitec Nutrition - Thermo-FX - 20 pack

PRODUCENT: Scitec Nutrition

Scitec Nutrition Thermo-FX - 20 pack

Ostatnie sztuki!

45,99 zł

- +

zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Scitec Nutrition - Thermo-FX - 20 pack

THERMO-FX

PRZYCZYNY PRZYBIERANIA NA WADZE

Spalacze tłuszczu to obecnie jedna z najpopularniejszych kategorii suplementów diety, zaraz obok takich preparatów, jak odżywki białkowe i kreatyna. Sytuacja ta, chociaż stanowi powód do radości wszystkich sprzedających, jest niepokojącym zjawiskiem, albowiem świadczy ona o powszechności problemu otyłości, których współcześnie dotyka też i dzieci. Niestety, samo zastosowanie spalacza może jednak nie wystarczyć, zwłaszcza jeśli borykamy się z efektem wieloletnich zaniedbań, i bez zmiany dotychczasowego, złego sposobu odżywiania, redukcja może sprawiać nam problem nie do rozwiązania. Najczęstszymi przyczynami tycia są dzisiaj stres, zła dieta, brak wystarczającej ilości ruchu, niepełny wypoczynek. Dodatkowo, na tycie może również wpływać stan zdrowia i niektóre choroby oraz stosowanie niektórych leków.

SPALACZE TŁUSZCZU - OPIS I DZIAŁANIE

Spalacze tłuszczu, chociaż nie zastąpią treningu i zdrowej diety, stanowią solidne wsparcie odchudzania, i regularnie stosowane, przyczyniają się do zmniejszenia masy ciała. Zjawisko to jest możliwie dzięki takim właściwościom, jak działanie termogeniczne, które opiera się na zwiększonym wydzielaniu ciepła przez organizm, w wyniku którego spala on większą liczbę kalorii, oraz lipotropowe, które wpływa na spalanie tłuszczu zgromadzonego w komórkach tłuszczowych. Co więcej, dzięki wysokiej zawartości substancji stymulujących, jak kofeina, CLA czy guarana, spalacze tłuszczu nie tylko wspomagają utratę zbędnych kilogramów, lecz również dodają energii niezbędnej podczas ćwiczeń. Pozostałymi ich właściwościami są także działanie diuretyczne, zwiększające wydalanie moczu, i ograniczanie łaknienia, dzięki któremu zmniejszamy ilość spożywanych w ciągu dnia kalorii.

PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA

Spalacza tłuszczu bazują na naturalnych składnikach, jak wyciągi roślinne, w związku z tym nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia naszego organizmu. Mimo to, istnieje pewna grupa osób, które nie powinny po nie sięgać, jak początkujący sportowcy, dla których bodźcami w odchudzaniu powinny stać się w pierwszej kolejność trening i zdrowa dieta, oraz cierpiący na choroby serca i wysokie ciśnienie. Dodatkowo, spalacze tłuszczu nie są też odpowiednimi preparatami dla osób z zaburzeniami krążenia oraz alergików uczulonych na poszczególne składniki zawarte w opisywanych środkach. Są one natomiast właściwe dla osób zdrowych, odchudzających się oraz sportowców na redukcji, dla których spalenie ostatnich, śladowych ilości tkanki tłuszczowej często stanowi duży problem.

ZALETY SCITEC NUTRITION THERMO-FX

Suplement diety Scitec Nutrition Thermo-FX to wysokiej jakości spalacz tłuszczu, którego zaawansowany skład bazuje na udziale takich składników aktywnych, jak L-karnityna i aminokwasy: tyrozyna i tauryna, dzięki którym zgubisz zbędny nadbagaż i zyskasz sylwetkę, o jakiej marzyłeś! Stała suplementacja preparatem Scitec Nutrition Thermo-FX, dzięki tym właśnie substancjom, wspomaga szybkie, i co ważniejsze, zdrowe odchudzanie. Wraz z preparatem Scitec Nutrition Thermo-FX spalisz zbędny tłuszcz bez efektu jo-jo, a także, dzięki dodatkowi witaminy C, zredukujesz zmęczenie, wpłyniesz pozytywnie na pracę układu nerwowego oraz wzmocnisz odporność. Dodatkowo, suplement, wskutek zawartości wyżej wspomnianego składnika, wykazuje silne działanie antyoksydacyjne i zwalcza wolne rodniki krążące w organizmie, dzięki czemu poprawia ogólne zdrowie, jak również wspiera syntezę kolagenu, dzięki czemu wspiera funkcjonowanie aparatu ruchu, dziąseł, skóry i naczyń krwionośnych. Produkt dostępny w formie wygodnych w użyciu saszetek, dzięki którym sam z łatwością przygotujesz orzeźwiający napój!

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Scitec Nutrition Thermo-FX - 20 pack

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 saszetki dziennie, przed treningiem, w dni treningowe, oraz w ciągu dnia, w dni nietreningowe.

Napisz opinię

Scitec Nutrition - Thermo-FX - 20 pack

Scitec Nutrition - Thermo-FX - 20 pack

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%