FA Nutrition Lipoburn -120 kaps.

PRODUCENT: FA Nutrition

Fitness Authority - Lipoburn -120 kaps.

Ostatnie sztuki!

49,00 zł

- +

  • 16mg
  • 18mg
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

FA Nutrition Lipoburn -120 kaps.

LIPOBURN

SPALACZE TŁUSZCZU - MECHANIZM DZIAŁANIA

Spalacze tłuszczu są obecnie jednymi z najpopularniejszych środków dostępnych na rynku suplementacyjnym. Zjawisko to ma bezpośredni związek ze stale rosnącym problemem otyłości wśród społeczeństwa, którego przyczyną jest pośpieszny tryb życia większości z nas, stosowanie używek i niezdrowej diety, stres oraz brak chwili na wypoczynek. Niestety, lecz redukcja nadmiaru kilogramów, które stały się naszym udziałem wskutek wieloletnich zaniedbań, nie nastąpi w przeciągu miesiąca, nawet przy użyciu spalacza tłuszczu, o czym należy pamiętać, kiedy decydujemy się na zakup własnego; spalacze tłuszczu, choć bardzo pomocne w okresie redukcji, nie są bowiem podstawą odchudzania, a jedynie uzupełnieniem zdrowej, dobrze zbilansowanej diety, i to zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych oraz wprowadzenie aktywności fizycznej do naszej rutyny powinny być głównymi bodźcami dla naszego organizmu podczas kuracji odchudzającej.

Mechanizm działania spalaczy tłuszczu jest bardzo prosty, i zależy od udziału związków aktywnych dodawanych do nich przez producentów, wśród których prym wiodą zwykle takie substancje, jak: kofeina, CLA czy guarana. Spalacze tłuszczu, zwane także termogenikami, wskutek zawartości naturalnych substancji termogenicznych, jak CLA czy kofeina, wzmagają produkcję ciepła przez organizm, dzięki czemu zwiększają także liczbę spalanych w trakcie treningu kalorii. Co więcej, suplementy te wpływają również na proces lipolizy tłuszczów, który opiera się na spalaniu tłuszczu obecnego w komórkach tłuszczowych, i wykazują silne działanie pobudzające, niezwykle przydatne podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Stała suplementacja spalaczami tłuszczu pozwala skutecznie oddalać uczucie zmęczenia, dzięki czemu wzrasta jakość naszych treningów, których efekty pojawiają się szybciej, oraz następuje szybsza przemiana materii. Zastosowanie to, w połączeniu z opisanym powyżej działaniem termogenicznym i stymulacją lipolizy, przyczynia się do efektywnej redukcji masy ciała, i pozwala zredukować nadmiar kilogramów w znacznie skróconym czasie. By jednak uzyskać powyższy efekt, należy zmienić dotychczasowy, zły sposób odżywiania oraz włączyć ruch do codzienności, suplementację spalaczem traktując jedynie jako dodatkowe wsparcie.

DLA KOGO SPALACZE TŁUSZCZU? DLA KOGO NIE?

Spalacze, w związku ze swym zastosowaniem, są dedykowane osobom odchudzającym się oraz sportowcom na redukcji, i podobnie, jak każdy inny suplement diety wprowadzony do obiegu, są one środkami bezpiecznymi i nie zagrażającymi naszemu zdrowiu, na co wpływ ma duży udział naturalnych substancji pochodzenia roślinnego obecnych w opisywanych preparatach. Mimo to, nie każdy powinien po nie sięgać, zaś osobami, którym stosowanie spalaczy kategorycznie się odradza są: kobiety w ciąży i karmiące, wrażliwi na pobudzające działanie kofeiny lub inne stymulanty, osoby chorzy na serce lub ciśnienie, początkujący siłacze.

ZALETY FA NUTRITION LIPOBURN

Suplement diety FA Nutrition Lipoburn to wysokiej jakości spalacz tłuszczu, którego skład bazuje na naturalnych związkach aktywnych ukierunkowanych na bezpośrednią poprawę naszego metabolizmu. Preparat, dzięki swej zaawansowanej formule substancji czynnych, podkręca metabolizm, wykazuje silne działanie termogeniczne oraz usprawnia transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, dzięki czemu wspomaga efektywną redukcję masy ciała. Co więcej, wszystkie zastosowanie w FA Nutrition Lipoburn składniki czynne wykazują silny synergizm działania, dzięki czemu jeszcze lepiej działają w pozbyciu się niechcianego tłuszczu, oraz są dostępne w wygodnej formule płynnych kapsułek, których postać ułatwia dawkowanie i poprawia wchłanialność. Dodatkowo, produkt zawiera dodatek piperyny dla poprawy trawienia, a także ogranicza niepożądany katabolizm, w związku z czym jest on polecany wszystkim sportowcom na redukcji, dla których utrzymanie i ochrona masy jest kwestią tak samo ważną, co redukcja tłuszczu!

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Fitness Authority - Lipoburn -120 kaps.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 2 kapsułek produktu rano, na czczo, oraz 2 kapsułek na 30 min. przed planowanym treningiem, w dni treningowe, oraz porcji 2 kapsułek rano, na czczo, i 2 kapsułek pomiędzy obiadem, a kolacją, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE LIPOBURN
Porcja: 2 kaps
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 60
opakowanie 120kaps
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2 kaps) ZAW:
Witamina C 40mg
Witamina B6 4mg
Kwas foliowy 200µg
Witamina B12 2µg
Witamina E 16mg
Mangan 2mg
Chrom 60µg
N-acetyl-L-karnityna 234mg
Ekstrakt z Guarany 16mg
CLA 16mg
Kofeina 140mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 92mg
Ekstrakt z imbiru 20mg
Yerba mate 16mg
Beta sitosterol 6mg
Teobromina (z ekstraktu owoców Theobroma cacao) 6mg
Średniołańcuchowe triacyloglicerole 16mg
Olej z nasion palmowych 18mg
Koenzym Q10 6mg
Ekstrakt z pieprzu czarnego 6mg
Witamina E

znana także jako “witamina płodności”, stanowi silny przeciwutleniacz, dzięki czemu chroni komórki ciała przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego i uszkodzeniami będącymi wynikiem działalności wolnych rodników. Witamina E uczestniczy w syntezie związków przeciwkrzepliwych, wspomaga utrzymanie odpowiedniej przepuszczalności błon komórkowych oraz zapobiega agregacji płytek krwi i zakrzepom. Dodatkowo, związek ten oddziałuje na produkcję nasienia u mężczyzn oraz jest współodpowiedzialny za utrzymanie i prawidłowy rozwój płodu w czasie ciąży.

Kofeina

Kofeina to najpopularniejsza substancja wykazująca silne działanie pobudzające. Z tego względu bardzo często spotykana jest w suplementach diety. Dla sportowców, ale i na odchudzanie, ze względu na dostarczanie zwiększonych dawek energii oraz pobudzenie do pracy metabolizmu. Niweluje zmęczenie, poprawia koncentrację, pobudza ośrodkowy układ nerwowy i wpływa na poprawę nastroju. Wykazuje również korzystne działanie przeciwutleniające oraz pomaga łagodzić bóle migrenowe.

Chrom

Chrom przyspiesza proces spalania tłuszczów, utrzymując poziom zdrowego cholesterolu w optymalnym przedziale. Poza tym, pobudza trzustkę do produkcji insuliny, uczestnicząc w przemianie węglowodanów i białek. I to właśnie dokładnie z tych powodów substancja ta powinna być suplementowana przez osoby prowadzące aktywny tryb życia, w tym również sportowców. Dzięki temu będą w doskonałej formie podczas wzmożonych treningów, a także po różnych kontuzjach.

Mangan

Mangan jest pierwiastkiem niezbędnym przede wszystkim do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Gwarantuje również mocne kości. W dużej mierze wpływa na poziom libido oraz sprawność seksualną. W największej ilości występuje w mózgowiu, nerkach oraz trzustce. Stanowi również składnik wielu enzymów biorących udział w prawidłowym przebiegu szeregu procesów, po stronie układu pokarmowego. Chroni organizm przed wolnymi rodnikami.

Ekstrakt z Guarany

Guarana występuje w amazońskiej dżungli, osiąga wysokość do 12 m, a jej owoce mają postać niewielkich, czerwonych kuleczek. Jest stosowana jako składnik wspomagający leczenie choroby wieńcowej, bólu głowy, nadciśnienia, migreny, a także gorączki. Guarana wykazuje silniejsze działanie pobudzające od kawy. Jej zawartość kofeiny wynosi 4-8%, podczas gdy w kawie zaledwie 1-2,5%. Poprawia ona również sprawność umysłową, wspomaga aktywność fizyczną, psychiczną i umysłową oraz wyzwala energię w organizmie, jest pomocna w odchudzaniu i powoduje uczucie sytości.

Koenzym Q10

Ko-Q10 inaczej koenzym Q10 nazywany również ubichinonem, jest substancją niezbędną w ludzkim organizmie, do jego prawidłowego funkcjonowania. Jest potrzebny przede wszystkim organom, które do pracy potrzebują dużej dawki energii, czyli sercu oraz mięśniom szkieletowym. Ze względu na dotlenianie komórek oraz udział w procesie wytwarzania energii, gości w wielu suplementach diety. Wykazuje nadto działanie antyoksydacyjne i zapobiega powstawaniu złogów cholesterolowych.

Ekstrakt z zielonej herbaty

Wyróżnia go duża zawartości polifenoli, czyli związków organicznych o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Mają zdolność wiązania wolnych rodników, które niekorzystnie wpływają na organizm człowieka, przyspieszają procesy starzenia oraz wywołują infekcje. Zielona herbata wykazuje również dobroczynny wpływ na układ krwionośny, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, dlatego jest zalecana osobom zmagające się z nadwagą i otyłością. Wzmacnia układ odpornościowy.

Ekstrakt z imbiru

Korzeń imbiru znany jest nie tylko ze specyficznego smaku i aromatu, ale również cennych właściwości. Jego lecznicze właściwości powszechnie wykorzystuje się w Azji. Stanowi dodatek do potraw, ale i ułatwia trawienie, pozwala lepiej radzić sobie z przeziębieniem, leczy również migreny, poprawia krążenie krwi. Znajduje się w wielu preparatach, które mają na celu poprawiać koncentrację i zwiększyć wydajność umysłową. Występuje również, jako składnik w suplementach na odchudzanie.

N-acetyl-L-karnityna

to aminokwas zaliczany do grupy pseudowitamin; wpływa na poprawę zakresu zdolności intelektualnych, jak pamięć i zdolność uczenia się, zmniejsza objawy demencji, a także działa neuroprotekcyjnie, wykazując potencjał w terapii chorób neurodegeneracyjnych, jak choroba Alzheimera. Ponadto, związek stymuluje regenerację nerwów, wpływa na zmniejszenie poziomu kortyzolu w organizmie oraz zwiększa ruchliwość plemników, wspierając funkcje rozrodcze u mężczyzn.

Witamina B6

inaczej pirydoksyna, to koenzym ponad 100 enzymów, a także składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu; uczestniczy w przemianie białek, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, wzmacnia odporność organizmu. Ponadto, związek oddziałuje na skurcz mięśni, w tym serca, jest niezbędny do produkcji hemoglobiny, wpływa na glikogenezę i glikogenolizę.

Kwas foliowy

Kwas foliowy zwany jest inaczej folacyną. Jest to witamina z grupy B. Bierze udział w syntezie kwasów nukleinowych. Odpowiada za prawidłowy wzrost oraz pracę poszczególnych komórek w organizmie. Wykazuje działanie krwiotwórcze, ponadto chroni przed powstawaniem nowotworów. Wspomaga redukcję złego cholesterolu w organizmie. Z jedzenia organizm ludzki jest w stanie przyswoić go tylko w 50%, dlatego zaleca się suplementację, przede wszystkim kobietom w ciąży bądź planującym zajście w ciążę.

Witamina B12

Kobalamina to witamina B12, która w organizmie ludzkim pełni szereg ważnych funkcji. Znajdujemy ja w produktach pochodzenia zwierzęcego. Bierze udział w przemianie węglowodanowej, białkowej oraz tłuszczowej. Wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego oraz krwionośnego. Odpowiada także za dobry nastrój oraz dobre samopoczucie. Jej niedobór może powodować między innymi zmęczenie, anemię, stany depresyjne. Gości w wielu suplementach diety, między innymi dla sportowców.

Ekstrakt z pieprzu czarnego

Ekstrakt z pieprzu czarnego jest składnikiem obecnym w wielu suplementach diety w tym środkach odchudzających. W suchych owocach zawarte jest od 5,2 do 13,3% piperyny i od 1 do 2,3% olejku eterycznego oraz obecna jest alkaloidowa chawicyna i skrobia 32-36%.Piperyna wzmaga wydzielanie soków trawiennych, co przekłada się na poprawę strawności pokarmów. Odpowiedzialna jest za pobudzanie wydzielania noradrenaliny i adrenaliny. Stymuluje układ odpornościowy, reguluje wypróżnianie i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Beta sitosterol

Beta-sitosterol stanowi organiczny związek chemiczny należący do grupy fitosteroli. Wpływa na gospodarkę lipidową organizmu, ponieważ hamuje wchłanianie cholesterolu z układu pokarmowego. Wspomaga pracę organizmu podczas wysiłku fizycznego, jak i przyspiesza regenerację w okresie potreningowym. Może zwiększać aktywność anaboliczną testosteronu. Znaleźć go można w wielu suplementach przeznaczonych do redukcji tkanki tłuszczowej. Także w buzerach testosteronu oraz preparatach witaminowo-mineralnych.

Yerba mate

Yerba mate to wysuszone i zmielone liście a także patyczki rośliny zwanej ostrokrzewem paragwajskim. W Ameryce Południowej popularne jest przyrządzanie z niego naparu. Jest źródłem substancji o właściwościach antyoksydacyjnych a także metainy, czyli substancji o działaniu pobudzającym. Wykazuje działanie odchudzające, wpływa na termogenezę, a także na tempo opróżniania żołądka, wywołuje uczucie sytości i wzmaga wchłanianie tłuszczu pokarmowego. 

Teobromina (z ekstraktu owoców Theobroma cacao)

to związek organiczny zaliczany do alkaloidów purynowych, naturalnie występujący m.in. w ziarnach kakaowca; pobudza układ nerwowy, zwiększa wydolność fizyczną, kontroluje profil lipidowy organizmu. Ponadto, związek zapobiega kamicy nerkowej, wspiera procesy myślowe, zwalcza kaszel.

Napisz opinię

FA Nutrition Lipoburn -120 kaps.

FA Nutrition Lipoburn -120 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Metanabol – działanie, efekty, skutki uboczne.

Metanabol to powszechny środek dopingujący, o niezwykle silnych właściwościach anabolicznych, którego stosowanie wiąże się z bardzo nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi. Przeczytaj czym jest metanabol, jak działa i jak się go stosuje.

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%