Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00
 • Skakanka HMS zapewnia precyzję ruchów w trakcie ćwiczeń i sprawdza się nawet w przypadku bardzo wymagającego treningu. Produkt został wyposażony w obrotowe głowice zapobiegające skręcaniu się linki w czasie ćwiczeń. Trening na skakance przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i pomaga wyszczuplić sylwetkę.

  20,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Skakanka HMS, której zastosowanie w treningu pozwoli spalić maksymalną ilość kalorii, a tym samym wyszczuplić sylwetkę. Produkt zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Został wyposażony w dwie stalowe sprężyny.

  7,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS posiada łożyska, które poprawiają parametry treningu, a także, dzięki skórzanej lince, zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie. Trening na skakance pozwala spalić dużą liczbę kalorii i wysmuklić ciało oraz poprawia koordynację ruchów trenującego. Do zestawu dołączono dwa obciążniki.

  23,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS została wyposażona w łożyska, a także piankowe uchwyty i skórzaną linkę. Trening na skakance pozwala szybko poprawią kondycję fizyczną i koordynację ruchową, a także wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza odchudzanie. Wygodne, ergonomiczne rączki świetnie układają się w dłoniach, gwarantując pewny chwyt podczas całej sesji...

  23,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość
 • Skakanka HMS, która została wykonana w stylu retro. Posiada łożyska, które poprawiają parametry treningu. Ćwiczenia przy użyciu skakanki HMS szybko poprawią kondycję fizyczną i koordynację ruchową. Pozwolą one spalić maksymalną ilość kalorii, a tym samym wyszczuplić sylwetkę.

  26,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka z licznikiem LCD to doskonały dodatek do treningu aerobowego! Produkt, dzięki lince wykonanej z wysokiej jakości tworzywa, zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie. Trening na skakance poprawia koordynację ruchową i kondycję. Ponadto, ćwiczenia na skakance przyspieszają spalanie kalorii i odchudzanie.

  23,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS, która została wyposażona w łożyska, które wpływają na płynny ruch, a także drewniane uchwyty i skórzaną linkę. Trening na skakance pozwala spalić zbędną tkankę tłuszczowa i poprawia koordynację ruchów. Linka o długości 270 cm została wykonana ze skóry wysokiej jakości, zapewniając tym samym długie i bezproblemowe użytkowanie.

  24,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS posiada plastikowe uchwyty oraz gumową linkę. Ćwiczenia na skakance przyspieszają spalanie kalorii oraz ułatwiają odchudzanie.Trening na skakance poprawia koordynację ruchów i kondycję. Skakanka HMS stanowi doskonały dodatek do treningu aerobowego.

  8,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS przeznaczona do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego oraz wydolnościowego. Produkt gwarantuje możliwość dopasowania prędkości obrotów do swojego treningu, co pozwoli poprawić szybkość, koordynację i wzmocnić mięśnie łydek. Trening na skakance wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

  39,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS, która jest przeznaczona do ćwiczeń ogólnorozwojowych, a przy tym poprawia sprawność fizyczną i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Produkt zapewnia niespotykaną szybkość i precyzję ruchów w trakcie ćwiczeń oraz szybką i płynną regulację długości.

  54,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS, która jest przeznaczona do ćwiczeń ogólnorozwojowych. Produkt zapewnia poprawę formy fizycznej oraz spalenie tkanki tłuszczowej i wpływa na kształtowanie mięśni pośladków, ud oraz łydek. Przyrząd został wykonany z materiałów najlepszej jakości.

  54,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS to doskonały dodatek do treningu aerobowego. Trening ze skakanką przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowe, co ułatwia wyszczuplenie i pozwala zmniejszyć masę ciała. Ćwiczenia przy użyciu skakanki SK38 szybko poprawią kondycję fizyczną i koordynację ruchową.

  15,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS, której konstrukcja zapewnia niespotykaną szybkość i precyzję ruchów w trakcie ćwiczeń oraz umożliwia dobór odpowiednich parametrów. Produkt został wyposażony w linkę o długości wynoszącej 300 cm, zaś uchwyty skakanki zostały wyposażone w obrotowe głowice zapobiegające skręcaniu się linki w czasie ćwiczeń. Trening na skakance wspomaga...

  45,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS, która zapewnia niespotykaną szybkość i precyzję ruchów oraz sprawdza się nawet w przypadku bardzo wymagającego treningu. Produkt bardzo dobrze sprawdza się w różnych formach treningu, jak CrossFit. Produkt wyposażono w linkę o długości wynoszącej 300 cm. Umożliwia to dobór odpowiednich parametrów skakanki.

  45,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka z licznikiem HMS została wyposażona w piankowe uchwyty i bawełnianą linkę. Ćwiczenia przy użyciu skakanki HMS szybko poprawią kondycję fizyczną i koordynację ruchową. Trening na skakance przyspiesza spalanie kalorii i ułatwia odchudzanie.

  12,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS, której zastosowanie poprawia kondycję fizyczną i koordynację ruchową oraz pozwala spalić maksymalną ilość kalorii. Trening na skakance wspomaga odchudzanie. Produkt jest bardzo lekki oraz wytrzymały, co umożliwia doskonalenie techniki.

  4,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Skakanka HMS, która jest przeznaczona do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego oraz wydolnościowego. Trening na skakance pozwala poprawić szybkość, koordynację i wzmocnić mięśnie łydek, a także przyspiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

  39,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%