Filtry

Dostępność
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
  • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
  • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
  • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

Shakery, bidony

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju shakery i bidony na siłownię, dzięki którym w wygodny sposób wymieszasz swoje odżywki i suplementy. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju szejkery klasyczne, a także elektryczne, z pojemnikami na proszek, tabletki i kapsułki oraz takie ze specjalnymi kulkami ułatwiającymi rozpuszczenie suplementów. Oferujemy również bidony, które przeznaczone są do napojów izotonicznych.

Czym jest shaker?

Shakery znane są głównie jako domena barmanów, którzy używają ich do mieszania wymyślnych drinków i koktajli w eleganckich barach. Od jakiegoś czasu są to również bardzo popularne akcesoria dla sportowców, które używane są do przygotowywania różnego typu odżywek i energetycznych koktajli. Aby przygotować gotowy produkt wystarczy tylko wsypać odpowiednią ilość suplementu, zalać go wodą lub mlekiem i energicznie wstrząsnąć. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ pojemnik, wraz z zawartością możemy zabrać ze sobą, bez konieczności przelewania koktajlu do innego naczynia. Shakery to bardzo szczelne pojemniki, które można wziąć ze sobą na trening w każdych warunkach. Bardzo popularne wśród sportowców są bidony, czyli połączenie tradycyjnego shakera ze sportowym kubkiem posiadającym specjalny ustnik, który umożliwia wygodne spożywanie koktajlu zarówno na siłowni, jak również podczas ćwiczeń w terenie. Jest to bardzo proste i wygodne rozwiązanie.

Wyposażenie na siłownię: shakery i bidony

Shakery i bidony zastąpiły plastikowe butelki, które jeszcze niedawno królowały na siłowniach. Pozwalają one na znacznie szybsze, prostsze i bardziej higieniczne przygotowanie suplementu, który możesz zabrać ze sobą na siłownie lub do pracy. Shakery i bidony posiadają prze najróżniejsze wzory i kolory, dzięki czemu każdy sportowiec może dopasować produkt do swojego gustu.

Dlaczego mamutpro.pl ?
  • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
  • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
  • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%