• nowość

  Rowerek magnetyczny, którego zastosowanie pomaga kształtować mięśni nóg, pośladków oraz brzucha, a także ułatwia odchudzanie. Przyrząd idealnie sprawdza się podczas treningu w domu, a dzięki niewielkim rozmiarom i wadze, znajduje swoje miejsce nawet na niewielkiej przestrzeni. Produkt posiada 8-stopniową regulację oporu, nie hałasuje, zlicza i prezentuje...

  595,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rowerek magnetyczny marki HMS, którego zastosowanie ułatwia odchudzanie oraz wzmacnia mięśnie nóg, pośladków i brzucha. Przyrząd zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu, a także pozwala dostosować wartość do potrzeb użytkownika. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia na R9203 są ciche.

  674,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rowerek magnetyczny HMS, którego zastosowanie ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza odchudzanie. Przyrząd zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu, a także nie hałasuje i nie przeszkadza innym osobom w otoczeniu. Rowerek R9259* HMS to doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  828,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower stacjonarny HMS, którego zastosowanie umożliwia przeprowadzenie intensywnego treningu cardio w warunkach domowych, a tym samym wspomaga odchudzanie i wzmacnia mięśnie nóg, pośladków oraz brzucha. Przyrząd posiada wbudowanych 12 programów treningowych, a także innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu. Nie hałasuje.

  1 785,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rowerek stacjonarny HMS, którego zastosowanie umożliwia przeprowadzenie treningu cardio w warunkach domowych, a co za tym idzie - ułatwia odchudzanie. Przyrząd zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu, a także mieści się na niedużej przestrzeni i nie hałasuje. Doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  798,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower magnetyczny, którego konstrukcja umożliwia wykonanie treningu cardio w warunkach domowych, a tym samym ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia mięśnie nóg, pośladków oraz brzucha. Przyrząd został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu, a także posiada wbudowane 12 programów treningowych.  Dzięki...

  2 379,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia wykonanie treningu cardio w warunkach domowych. Przyrząd, dzięki niewielkim rozmiarom, nadaje się do trzymania w mieszkaniu. Produkt posiada 8-stopniową regulację oporu oraz sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu. Umożliwia precyzyjne dopasowanie roweru do wzrostu użytkownika.

  388,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower powietrzny HMS, którego konstrukcja umożliwia trening cardio i siłowy w warunkach domowych. Przyrząd, jeżeli tylko się postaramy, angażuje nie tylko mięśnie nóg, pośladków czy brzucha, ale i ramion! Produkt świetnie sprawdza się przy rozgrzewce, jest łatwy w przemieszczaniu i nie hałasuje, posiada miejsce na telefon lub tablet, z których możemy...

  764,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rowerek magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia przeprowadzenie intensywnego treningu cardio w warunkach domowych, a co się z tym wiąże - ułatwia odchudzanie i wzmacnia pracujące partie mięśni. Produkt został wyposażony w złącza wejścia/wyjścia: MINIJACK i USB oraz posiada komputer z dotykowym wyświetlaczem wraz z 21 programami treningowymi. Jest...

  948,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower elektromagnetyczny HMS, którego zastosowanie umożliwia przeprowadzenie intensywnego treningu cardio w warunkach domowych, a tym samym - ułatwia odchudzanie i wzmacnia pracujące grupy mięśni. Przyrząd posiada system hamowania sterowany za pomocą hamulca elektromagnetycznego, a także wyróżnia się brakiem części ruchomych w systemie hamowania. Posiada...

  2 350,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia wykonanie treningu cardio w warunkach domowych. Tym samym produkt ułatwia odchudzanie. Przyrząd nie obciąża kręgosłupa i nie hałasuje. Ponadto, posiada samopoziomujące się pedały z antypoślizgową powierzchnią i regulowanymi paskami, a także zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu.

  748,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower z generatorem HMS, którego zastosowanie ułatwia odchudzanie. Produkt nadaje się użytku komercyjnego. Przyrząd posiada wbudowany generator działający na zasadzie dynama, gromadzi i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu, pozwala na zmianę ustawień bez konieczności odrywania się od treningu. Nie zajmuje dużo miejsca.

  3 250,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego zastosowanie umożliwia trening cardio w warunkach domowych, a dzięki temu ułatwia odchudzanie i wzmacnia pracujące mięśnie. Przyrząd został wyposażony w komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego, a także pozwala na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń. Posiada nowoczesny komputer, gniazdo 3,5 mm oraz...

  1 365,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower mechaniczny, którego konstrukcja umożliwia przeprowadzenie treningu cardio w warunkach domowych, a tym samym ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia pracujące partie mięśniowe. Przyrząd nie zajmuje dużo miejsca i łatwo go przestawić. Wbudowane pokrętło pozwala dostosować opór do potrzeb użytkownika.

  259,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower mechaniczny z pulsem, którego konstrukcja umożliwia trening cardio w warunkach domowych. Przyrząd przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia mięśnie nóg, pośladków i brzucha. Pozwala przyjąć pozycję dostosowaną do indywidualnych preferencji użytkownika, a także został wyposażony w funkcjonalny komputer, który zlicza najważniejsze...

  275,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower mechaniczny, którego konstrukcja umożliwia intensywny trening cardio w warunkach domowych. Trening na rowerze stacjonarnym przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacnia pracujące mięśnie (nóg, pośladków, brzucha). Produkt został wyposażony w płynną regulację obciążenia oraz pozwala przyjąć pozycję dostosowaną do indywidualnych preferencji...

  275,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny, którego konstrukcja umożliwia trening cardio w warunkach domowych, a dzięki temu wzmacnia mięśnie pośladków, nóg i brzucha oraz przyspiesza spalanie tłuszczu. Przyrząd został wyposażony w koło zamachowe o wadze 4 kg oraz posiada komputer, który zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu. Nie zajmuje dużo miejsca.

  435,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego zastosowanie umożliwia wykonanie treningu cardio w domu oraz ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Przyrząd posiada komputer, który zlicza wszystkie najważniejsze parametry treningu, a także został wyposażony w koło zamachowe o wadze 9 kg. Nie zajmuje dużo miejsca.

  698,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny, którego konstrukcja umożliwia wykonanie treningu cardio w warunkach domowych, a co za tym idzie - wspomaga odchudzanie. Przyrząd został wyposażony w komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego, 8-stopniową regulację obciążenia oraz koło zamachowe o wadze 9 kg. Nie zajmuje dużo miejsca.

  734,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego zastosowanie umożliwia wykonanie intensywnego treningu cardio w warunkach domowych, a tym samym - ułatwia odchudzanie. Przyrząd, dzięki wbudowanemu komputerowi, zlicza i prezentuje najważniejsze funkcje treningu, a także, dzięki niewielkim rozmiarom, nie zajmuje dużo miejsca.

  698,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rowerek stacjonarny marki HMS, którego zastosowanie umożliwia przeprowadzenie treningu cardio w warunkach domowych, a tym samym wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i odchudzanie. Przyrząd został wyposażony w koło zamachowe o wadze 9 kg, zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu, posiada regulowane siodełko oraz wygodne pedały z...

  698,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego zastosowanie ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Produkt umożliwia przeprowadzenie treningu cardio w warunkach domowych, a dzięki niewielkim rozmiarom, nadaje się do trzymania w mieszkaniu. Został wyposażony w funkcjonalny komputer zliczający najważniejsze parametry, jak czas, dystans, prędkość, kalorie, i puls.

  698,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia trening cardio w warunkach domowych, dzięki czemu wspomaga odchudzanie. Przyrząd nie hałasuje i jest lekki, dzięki czemu łatwo go przestawić z miejsca na miejsce. Wbudowany komputer zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu.

  475,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego zastosowanie umożliwia przeprowadzenie treningu cardio w domu, a tym samym - ułatwia odchudzanie. Przyrząd posiada sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu oraz komputer wyświetlający najważniejsze parametry. Dzięki niewielkim rozmiarom, idealnie nadaje się do małych mieszkań.

  498,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja została dostosowana do treningu w warunkach domowych. Trening na rowerze M4208 wspomaga odchudzanie i wzmacnia pracujące partie mięśniowe. Przyrząd posiada wbudowany komputer wyświetlający najważniejsze parametry sesji treningowej oraz daje możliwość dopasowania roweru do wzrostu użytkownika. Ma niewielki rozmiar.

  498,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia profesjonalny trening domowy. Przyrząd ułatwia spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia pracujące partie mięśniowe. Produkt został wyposażony w komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu, a także posiada sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu oraz wielofunkcyjną konsolę...

  1 595,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja została dostosowana do treningu w warunkach domowych. Tym samym, rower HMS ułatwia odchudzanie oraz wzmacnia pracujące mięśnie. Przyrząd posiada komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego oraz został wyposażony w sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu i elektroniczną regulację obciążenia.

  1 074,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia trening cardio w warunkach domowych. Przyrząd ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza odchudzanie. Pozwala na przyjęcie pozycji w pełni dostosowanej do indywidualnych preferencji, a także nie hałasuje i nie zajmuje dużo miejsca.

  734,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS został zaprojektowany do użytku domowego i umożliwia przeprowadzenie intensywnego treningu cardio, który wspomaga odchudzanie. Produkt został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego, a także pozwala na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń oraz przyjęcie pozycji dostosowanej do...

  1 595,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower spinningowy HMS, który został zaprojektowany do Indoor Cyclingu, czyli kolarstwa halowego. Produkt umożliwia przeprowadzenie intensywnego treningu cardio, dzięki czemu wspomaga odchudzanie oraz wzmacnia pracujące mięśnie. Przyrząd HMS nie obciąża tak bardzo stawów, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób z nadwagą lub problemami stawowymi.

  1 765,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%