Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00
 • nowość

  Wałek piankowy, który służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych. Produkt powstał z myślą o relaksacji spiętych mięśni i lepszej koordynacji ruchowej, a także aktywizuje mięśnie posturalne i koryguje ewentualne wady postawy. Poza typowym treningiem gimnastycznym, bardzo dobrze sprawdza się również w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

  75,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness, idealny do automasażu. Przyrząd pomaga rozluźnić całe ciało, pozwalając rozładować napięcie mięśniowe, niwelując zakwasy oraz poprawiając elastyczność i krążenie w masowanym miejscu. Można go stosować do masażu każdej partii ciała i na wszystkich poziomach zaawansowania.

  99,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness, który stanowi przyrząd służący do automasażu. Produkt pomaga rozluźnić całe ciało, pozwalając rozładować napięcie mięśniowe, niwelując zakwasy oraz poprawiając elastyczność i krążenie w masowanym miejscu. Można go stosować do masażu każdej partii ciała.

  99,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness, którego zastosowanie pomaga rozluźnić całe ciało i pozwala rozładować napięcie mięśniowe. Produkt poprawia elastyczność oraz krążenie w masowanym miejscu, a także niweluje zakwasy. Doskonały do masażu każdej partii ciała.

  129,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness, który pomaga rozluźnić całe ciało oraz pozwala rozładować napięcie mięśniowe. Produkt poprawia elastyczność oraz krążenie w masowanym miejscu oraz zmniejsza zakwasy. Można go stosować do masażu każdej partii ciała i na wszystkich poziomach zaawansowania.

  38,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Zestaw do masażu, w skład którego wchodzą: pojedyncza piłka do masażu, podwójna piłka do masażu, dwa rollery o różnych wielkościach. Produkt pozwala rozładować napięcie mięśniowe, niweluje zakwasy, pomaga poprawić elastyczność oraz krążenie w masowanym miejscu. Idealny dla wszystkich!

  109,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness to idealny przyrząd służący do automasażu. Przyrząd pomaga rozluźnić całe ciało, a konkretnie powięzi, oraz pozwala rozładować napięcie mięśniowe i zmniejsza zakwasy. Można go stosować do masażu każdej partii ciała i na wszystkich poziomach zaawansowania.

  129,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller fitness, który jest przeznaczony do ćwiczeń ogólnorozwojowych. Produkt powstał z myślą o relaksacji spiętych mięśni i lepszej koordynacji ruchowej. Bardzo dobrze sprawdza się również w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi. Wałek fitness pozwala skutecznie wymodelować sylwetkę ciała, a także koryguje ewentualne wady postawy.

  44,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness, który jest przeznaczony do ćwiczeń ogólnorozwojowych. Produkt bardzo dobrze sprawdza się również w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi. Roller HMS aktywizuje mięśnie posturalne, co pomaga poprawić wytrzymałość oraz koryguje ewentualne wady postawy, a także może poprawić kondycję oraz wymodelować sylwetkę ciała.

  44,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness, który jest przeznaczony do ćwiczeń ogólnorozwojowych. Roller poprawia kondycję i pomaga modelować sylwetkę oraz nadaje się dla osób z zaburzonym krążeniem.Trening z wałkiem HMS pomaga poprawić wytrzymałość mięśni oraz koryguje ewentualne wady postawy.

  75,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller fitness to przyrząd polecany osobom zainteresowanym aktywnym trybem życia oraz z różnego rodzaju problemami ruchowymi, doskonały do ćwiczeń ogólnorozwojowych. Produkt pozwala poprawić swoją kondycję oraz skutecznie wymodelować sylwetkę ciała, a także koryguje ewentualne wady postawy.

  75,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller HMS, którego zastosowanie pomaga szybko zregenerować mięśnie po wysiłku fizycznym. Produkt wywołuje efekt podobny do masażu prowadzonego przez fizjoterapeutę, a także może poprawić kondycję oraz wymodelować sylwetkę ciała. Wałek fitness bardzo dobrze sprawdza się również w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

  54,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller fitness, który pomaga zregenerować mięśnie po wysiłku fizycznym. Produkt wywołuje efekt podobny do masażu prowadzonego przez fizjoterapeutę, a także wspiera kształtowanie i modelowanie sylwetki. Wałek fitness pomaga poprawić wytrzymałość mięśni oraz koryguje ewentualne wady postawy, będąc tym samym idealnym dla osób wiodących siedzący tryb życia.

  54,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness, który stanowi idealny przyrząd do automasażu. Produkt pomaga rozluźnić całe ciało i poprawić elastyczność oraz krążenie w masowanym miejscu oraz niweluje zakwasy. Można go stosować do masażu każdej partii ciała i na wszystkich poziomach zaawansowania.

  19,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller HMS, który służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych. Produkt efektywnie aktywizuje mięśnie posturalne, a także pomaga poprawić wytrzymałość mięśni oraz koryguje ewentualne wady postawy. Poza typowym treningiem gimnastycznym, bardzo dobrze sprawdza się również w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

  64,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller HMS jest idealny do automasażu. Przyrząd pomaga rozluźnić całe ciało, pozwala rozładować napięcie mięśniowe, zmniejsza zakwasy. Wałek fitness można stosować do masażu każdej partii ciała i na wszystkich poziomach zaawansowania. Roller HMS jest uniwersalnym wyborem dla osób trenujących.

  75,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller fitness, który służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych. Produkt wspiera poprawę kondycji i modeluje sylwetkę, a także pomaga poprawić wytrzymałość mięśni oraz koryguje ewentualne wady postawy. Przyrząd bardzo dobrze sprawdza się w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

  64,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller fitness, który jest idealny do automasażu całego ciała, na wszystkich poziomach zaawansowania. Produkt pozwala rozładować napięcie mięśniowe, zniwelować zakwasy, poprawić elastyczność oraz krążenie w masowanym miejscu. Roller jest przystosowany do użytku domowego.

  75,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller fitness stanowi przyrząd służący do automasażu, który pomaga rozluźnić całe ciało oraz wpływa na redukcję zakwasów. Produkt jest uniwersalnym wyborem dla osób trenujących. Jest idealny do masażu każdej partii ciała.

  45,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness HMS stanowi idealny przyrząd  do automasażu całego ciała, na wszystkich poziomach zaawansowania. Roller HMS pomaga rozluźnić całe ciało, a także niweluje napięcie całego ciała i zakwasy. Krótka sesja rollowania pomaga rozluźnić powięzi, które na skutek przeciążenia tracą elastyczność, utrudniając przepływ krwi.

  45,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller HMS pomaga szybko zregenerować mięśnie po wysiłku fizycznym, a także efektywnie aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki czemu koryguje ewentualne wady postawy. Wałek fitness wywołuje efekt podobny do masażu prowadzonego przez fizjoterapeutę. Z tego względu jest to przyrząd idealny dla osób wiodących siedzący tryb życia.

  119,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller fitness, który jest doskonały do ćwiczeń ogólnorozwojowych, a także pomaga poprawić kondycję i wymodelować sylwetkę. Wałek HMS efektywnie aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki czemu koryguje ewentualne wady postawy. Idealny dla osób wiodących siedzący tryb życia.

  99,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness, który wywołuje efekt podobny do masażu prowadzonego przez fizjoterapeutę. Przy jego wykorzystaniu nie tylko można poprawić swoją kondycję, ale również skutecznie wymodelować sylwetkę ciała. Jego największymi zaletami są stuprocentowa wodoszczelność oraz gładkość zapewniająca ochronę przed zabrudzeniami i bakteriami.

  76,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller HMS służy do ćwiczeń ogólnorozwojowych, a także pozwala poprawić kondycję i wymodelować sylwetkę trenującego. Wałek fitness koryguje ewentualne wady postawy oraz bardzo dobrze sprawdza się w terapii osób z problemami ruchowymi. Jest odporny na ścieranie i nie chłonie wilgoci, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości.

  99,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller fitness służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych, a także pozwala poprawić kondycję oraz wymodelować sylwetkę. Wałek HMS nadaje się dla osób z zaburzonym krążeniem krwi. Roller koryguje ewentualne wady postawy oraz bardzo dobrze sprawdza się w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

  64,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  59,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Roller fitness, którego zastosowanie pomaga szybko zregenerować mięśnie po wysiłku fizycznym. Przyrząd wywołuje efekt podobny do masażu prowadzonego przez fizjoterapeutę, a przy tym poprawia kondycję oraz modeluje sylwetkę. Produkt idealny dla osób wiodących siedzący tryb życia.

  59,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Wałek fitness to przyrząd idealny do automasażu. Już pojedyncza sesja rollowania pomaga rozluźnić całe ciało. Produkt posiada wypustki, które symulują nacisk palców fizjoterapeuty, pozwalając rozładować napięcie mięśniowe. Roller HMS uniwersalny wybór dla osób trenujących.

  45,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Roller HMS sprawdza się w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi. Produkt aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki czemu koryguje ewentualne wady postawy. Rollowanie pozwala rozluźnić mięśnie oraz poprawić koordynację ruchów i nadaje się dla osób z zaburzeniami krążenia.

  45,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Roller fitness służy do automasażu i pomaga rozluźnić całe ciało. Wypustki, które symulują nacisk palców fizjoterapeuty pozwalają rozładować napięcie mięśniowe, zniwelować zakwasy, poprawić elastyczność oraz krążenie w masowanym miejscu. Idealny do masażu każdej partii ciała.

  45,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%