Online only

HMS RXT Worek Zestaw taśm do ćwiczeń STOK Yellow

PRODUCENT: INNY

nowość
HMS RXT Worek Zestaw taśm do ćwiczeń STOK Yellow

89,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
8,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

HMS RXT Worek Zestaw taśm do ćwiczeń STOK Yellow

 • zapewnia równomierny rozwój mięśni i mniejsze obciążenia stawów i kręgosłupa;
 • wpływa pozytywnie na prawidłową postawę i stabilizację sylwetki;
 • dedykowany jest każdemu, bez względu na poziom wytrenowania;
 • stopień trudności ćwiczeń z łatwością można kontrolować;
 • zestaw waży mniej, niż kilogram i mieści się w małej torbie dołączonej do zestawu.

RXT YELLOW WOREK ZESTAW TAŚM DO ĆWICZEŃ STOK - OPIS

RX-T to zestaw taśm, dzięki którym wykonasz niezliczoną ilość ćwiczeń, wykorzystując jedynie własną masę ciała i siłę grawitacji. Zestaw zawiera taśmy treningowe zakończone uchwytami oraz metalowym karabińczykiem, uchwyt na drzwi i siatkę. Uchwyty pokryte są pianką, dzięki czemu dłonie nie ślizgają się podczas ćwiczeń. RX-T posiadają płynną regulację długości, w szybki sposób dostosować je można do wykonywanego ćwiczenia. Podczas ćwiczeń z wykorzystaniem RX-T walczy się jedynie z siłą grawitacji i wykorzystując ciężar własnego ciała. Oznacza to równomierny rozwój mięśni i mniejsze obciążenia stawów i kręgosłupa. W efekcie rozwijane są: siła, równowaga, elastyczność stawów, a także wytrzymałość i ogólna kondycja. Zyskują również: prawidłowa postawa i stabilizacja sylwetki - wszystko dzięki temu, że przy wykorzystaniu taśm RX-T ma miejsce jednoczesna praca wielu grup mięśniowych, w tym mięśni głębokich, które odpowiadają za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. Trening z taśmami RX-T dedykowany jest każdemu, bez względu na poziom wytrenowania. Stopień trudności ćwiczeń z łatwością można kontrolować poprzez zmianę kąta nachylenia ciała względem podłoża. Produkt jest idealnym sposobem na nowoczesny trening utrzymany w duchu crossfit. Model RX-T wykonany jest z niezwykle trwałych materiałów, dzięki którym jego użytkownicy mogą być pewni o swoje bezpieczeństwo i komfort. Cały zestaw waży mniej, niż kilogram i mieści się w małej torbie dołączonej do zestawu. Przyjazny system montażu pozwala cieszyć się swobodą wyboru miejsca treningu, co daje poczucie wolności i zwiększa motywację do ćwiczeń.

RXT YELLOW WOREK ZESTAW TAŚM DO ĆWICZEŃ STOK - SPECYFIKACJA

 • Taśma z metalowym karabińczykiem 
 • Taśmy z uchwytami pokrytymi pianką 
 • Uchwyt na drzwi 
 • Siatka 
 • Maksymalne obciążenie: 250 kg

RXT YELLOW WOREK ZESTAW TAŚM DO ĆWICZEŃ STOK - WYMIARY

 • Regulacja taśmy: 200 - 290 cm 
 • Długość ramienia: 100 - 145 cm 
 • Szerokość rączek: 13 cm

Jak trenować przy użyciu taśm do ćwiczeń? - zobacz film

Uwagi: Gwarancja 24 miesiące

Ocena 
2019-02-18

Super zestaw

Taśmy TRX są super, ponieważ trenuję crossfit i staram się nigdy nie wychodzić z formy, więc szukam nowych bodźców. Na taśmach można wykonać porządny i męczący trening, a także rozbudować ręce, jak trzeba. Polecam, także początkującym, ponieważ jest to niedroga inwestycja, która naprawdę urozmaici codzienny workout. Co więcej, co jest dodatkowym plusem, taśmy TRX w mniejszym stopniu obciążają kręgosłup i stawy, i wpływają też pozytywnie na poprawną postawę. Super sprzęt, niewielkich rozmiarów, więc można je przechowywać właściwie wszędzie, wszędzie się mieszczą. Kolejnym plusem jest zamieszczona do zestawu torba, w której można wszystko chować, jak się skończy trening. Jeśli ktoś nie wie, jak trenować na taśmach TRX, nie ma problemu, na yt czy wszędzie indziej jest cała masa filmów instruktażowych, mówiących, jak prawidłowo posługiwać się taśmami TRX. Polecam, bo taśmy umożliwiają trening domowy, naprawdę profesjonalny, i nie zmuszają do wychodzenia na siłownię, jeśli akurat ktoś tego nie lubi.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

HMS RXT Worek Zestaw taśm do ćwiczeń STOK Yellow

HMS RXT Worek Zestaw taśm do ćwiczeń STOK Yellow

Zestaw taśm do ćwiczeń, który zapewnia równomierny rozwój mięśni i mniejsze obciążenia stawów i kręgosłupa. Produkt wpływa pozytywnie na prawidłową postawę i stabilizację sylwetki i jest dedykowany każdemu, bez względu na poziom wytrenowania. Zestaw zestaw waży mniej, niż kilogram i mieści się w małej torbie dołączonej do zestawu.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%