Porównaj (0)

FA Mass Core - 7000g

Fitness Authority - MassCore - 7000g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 164 .
Suma punktów w zamówieniu: 164
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 4,10 zł.


Kup teraz

7000g

7000g

8%
179,00 zł 164,68 zł
Banan
Czekolada
Czekolada-orzech
Toffe
Truskawka
Wanilia
Wanilia-migdał
Czekolada biała-kokos
Dowolny
8%
94,99 zł 87,39 zł
Czekolada biała-kokos
Banan
Czekolada
Czekolada-orzech
Dowolny
Truskawka
Toffe
Wanilia
Wanilia-migdał

Odżywka na masę: Fitness Authority Mass Core

FA Mass Core - wysokiej jakości, skuteczna odżywka węglowodanowo-białkowa typu gainer składająca się z kompleksu węglowodanów (maltodekstryna i Vitargo) oraz białek (pełnowartościowego izolatu, hydrolizatu, koncentratu oraz zhydrolizowanej kazeiny). Pozwala uzupełnić dietę sportowców siłowych, siłowo wytrzymałościowych oraz wytrzymałościowych w pełnowartościowe składniki odżywcze. Fitness Authority - Mass Core wspomaga zwiększenie masy i siły mięśniowej, poprzez swoje działanie anaboliczne. Polecany osobom z szybkim metabolizmem oraz ze zwiększonym zapotrzebowaniu na energię.

Mass Core

  • Wspomaga rozbudowę masy mięśniowej
  • Większa siła
  • Nasila syntezę protein
  • Wysoka jakość
  • Wyśmienity smak

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 200g dziennie

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 200g dziennie

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Błonnik - Błonnik zbudowany jest z wielocukrów oraz lignin, których nie są w stanie strawić enzymy obecne w układzie pokarmowym. Odgrywa znaczącą rolę w odchudzaniu, pomagając utrzymać prawidłową masę ciała. Wpływa również na zachowanie smukłej sylwetki, dzięki pęcznieniu w organizmu i zachowaniu uczucia sytości. Zmniejsza uczucie głodu, jednocześnie nie dostarczają kalorii. Nadto pozwala skutecznie kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi.
Cukry
Sód - Sód w organizmie człowieka występuje przede wszystkim w płynach pozakomórkowych, ale również w szkielecie i w płynach wewnątrzkomórkowych. Podstawową rolą sodu jest udział w kontroli objętości płynów pozakomórkowych oraz w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i pomaga kontrolować skurcze mięśni. Uczestniczy w transporcie składników odżywczych do komórek organizmu. Niedobór sodu może prowadzić do odwodnienia organizmu, spadku ciśnienia i bólów głowy, zaś nadmiar prowadzi do nadciśnienia, rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego i chorób nerek.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Tłuszcze nasycone - Tłuszcz nasycony dostarcza energii człowiekowi, pomaga w przyswajaniu niektórych witamin oraz składników odżywczych, a także uczestniczy w budowie błon komórkowych. Źródła tłuszczów nasyconych to głównie: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, smalec, masło, śmietana, pełnotłuste mleko, sery żółte o dużej zawartości tłuszczu, olej kokosowy, masło kakaowe, olej palmowy oraz olej z ziaren palmowych. Nadmiar tego typu tłuszczu przyczynia się do otyłości, zwiększenia poziomu złego cholesterolu i ryzyka wystąpienia chorób serca.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE: MassCore  
Porcja: 200g  
Ilość porcji w opakowaniu: 35  
Opakowanie: 7000g  
Zawartość: w porcji(200g) zaw:
  Wartość energetyczna 3177 kJ / 749 kcal
  Białko 40 g
  Węglowodany 136 g
  - w tym cukry 20 g
  Tłuszcz 5 g
  Tłuszcze nasycone 3,2 g
  Błonnik 2 g
  Sód 0,2 g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: