Porównaj (0)

Activlab Mass Up - 5000g

Activlab - Mass Up - 5000g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 78 .
Suma punktów w zamówieniu: 78
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 1,95 zł.


Kup teraz

5000g

5000g

78,99 zł
Banan
Czekolada
Jogurt-wiśnia
Kokos -wanilia
Orzech
Owoce leśne
Truskawka
Wanilia
Dowolny
21,00 zł
Banan
Czekolada
Jogurt-wiśnia
Kokos -wanilia
Orzech
Owoce leśne
Truskawka
Wanilia
Dowolny
47,99 zł
Banan
Czekolada
Jogurt-wiśnia
Kokos -wanilia
Orzech
Owoce leśne
Truskawka
Wanilia
Dowolny

Gainer: Activlab - Mass Up

Mass Up  to odżywka węglowodanowo-białkowa na masę stworzona z myślą o tych, którzy mają problemy ze zbudowaniem masy mięśniowej. Starannie dobrane proporcje dobrej jakości węglowodanów i białek sprawią, że organizmowi dostarczone zostaną najlepszej jakości kalorie. Już jedna porcja (100g) Activlab - Mass Up to aż 393 kcal. Doskonały aminogram oraz dodatek kreatyny zapewni szybką regenerację, wytrzymałość i siłę. Suplement diety idealny dla osób z szybką przemianą materii tzw. hardgainerów.

Activlab - Mass Up

  • 393 kcal w 1 porcji
  • Przyśpiesza budowę masy mięśniowej
  • Zwiększa siłę i wytrzymałość
  • Działanie anaboliczne

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 1-3 porcje dziennie

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 1-3 porcje dziennie

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Cysteina
Kreatyna - Kreatyna stanowi organiczny związek chemiczny, który występuje w znamienitej większości suplementów diety na budowanie masy mięśniowej. Odpowiada za gromadzenie dużych ilości energii w mięśniach. Suplementy z jej zastosowaniem powodują zwiększenie zdolności do podejmowania intensywnego wysiłku, a ponadto przyspieszają procesy odnowy w przerwach treningowych. Zwiększa wydolność fizyczną i przynosi lepsze oraz szybsze efekty ćwiczeń.
Kwas asparaginowy - Kwas asparaginowy inaczej nazywany również asparginą, stanowi organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów białkowych. To jeden z aminokwasów budujących białka. Bierze udział w wielu procesach fizjologicznych. Ponadto pełni funkcję neuroprzekaźnika. Występuje w wielu suplementach diety dla sportowców, przede wszystkim dla kulturystów, ponieważ wedle badań korzystnie wpływa na syntezę testosteronu. Wzmaga również wydzielaniu hormonu wzrostu, poprawia samopoczucie i koncentrację.
Kwas glutaminowy - Kwas glutaminowy należy do organicznych związków chemicznych z grupy aminokwasów, które wykazują charakter kwasowy. Jest prekursorem GABA, pełni również funkcję neuroprzekaźnika, który wykazuje działanie stymulujące. Obficie znajdujemy go w pokarmach zwierzęcych oraz białkach roślinnych. W niewielkich ilości stosowany w suplementach oraz odżywkach białkowych, a także w niektórych preparatach aminokwasowych. Swoje zastosowanie znajduje również w kuchni, zwłaszcza chińskiej, ze względu na nadawanie specyficznego smaku potrawom. /./
L- histydyna - L-histydyna należy do aminokwasów egzogennych, czyli nie wytwarzanych w organizmie ludzkim. Jest niezbędne do produkcji histaminy oraz prawidłowego funkcjonowania układu krążenia, jak i immunologicznego. Niezbędna nadto do wytwarzania wielu enzymów, w tym gastryny, która wspomaga trawienie. Ze względu na to, iż nie jest wytwarzania przez organizm, musi być przyjmowana z pożywieniem oraz w postaci suplementów diety.
L- lizyna hcl - Lizyna chlorowodorek lizyny to związek chemiczny, należący do grupy aminokwasów białkowych. Określany, jako aminokwas niezbędny, który musi być dostarczany z pożywieniem, ponieważ nie jest syntetyzowany w organizmie ludzkim. Buduje białka, przede wszystkim w mięśniach oraz kościach. Poprawia koncentrację i odpowiada za wchłanianie wapnia. Gości w suplementach między innymi względem usuwania objawów zmęczenia i rozdrażnienia.
L- prolina - Prolina jest białkiem, które odgrywa ważną rolę w produkcji kolagenu. Ma zdolność degradacji białek, co odnawia komórki i włókna kolagenowe, promuje elastyczną, rozświetloną skórę, redukując jej opadanie, zmarszczki i cofając objawy fotouszkodzenia przez promienie UV. Zwiększa zdolności skóry do wiązania wody, polecana jest zatem do dla suchej, pozbawionej wilgoci skóry. Wygładza i zwiększa elastyczność skóry, dając lekki efekt liftingujący. Odbudowuje cebulki włosowe i promuje odrost nowych, zdrowych włosów.
L- tyrozyna - Tyrozyna jest organicznym związkiem chemicznym, który spełnia istotne funkcje dla prawidłowej pracy i funkcjonowania całego organizmu. Ma wpływ na nasz nastrój i dobre samopoczucie. Nadto organizm ludzkim wykorzystuje ów związek do produkcji katecholamin, które wpływają na pracę mózgu. Należy do związków endogennych i jeśli wraz z pożywienie dostarczana jest jej niedostateczna ilość, zaleca się stosowanie suplementacji. Występuje w preparatach przyspieszających opalanie, odchudzających, pobudzających oraz poprawiających nastrój.
L-alanina - L-alanina stanowi jeden z 22 aminokwasów budujących białka. Należy do grupy aminokwasów endogennych, stąd może być syntetyzowana w organizmie. Wpływa na budowanie masy mięśniowej, dlatego często gości w suplementach diety dla sportowców. Wspiera potreningową regenerację, stąd polecana jest przy długim i intensywnym wysiłku fizycznym. Często występuje wraz z L-karnozyną, dzięki czemu niweluje zakwaszenie mięśni.
L-arginina - L-arginina jest aminokwasem, który należy do grupy aminokwasów endogennych. Stanowi element cząsteczkowy budujący białko. Znajduje swoje miejsce w suplementach diety dla sportowców, ponieważ stanowi składnik niezbędny do wytwarzania związków odpowiedzialnych za produkcję energii w mięśniach. Do sprawnego metabolizmu mięśni niezbędne jest prawidłowe magazynowanie i wydalanie azotu, za co również odpowiada L-arginina.
L-fenyloalanina - Fenyloalanina jest jednym z podstawowych aminokwasów, a więc jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Do jego maksymalnego wykorzystania organizm potrzebuje witaminy B3 również, B6, C, miedź, i żelaza. Fenyloalanina normalizuje funkcjonowanie układu nerwowego, przeciwdziała depresji i łagodzi ból. Bierze również udział w tworzeniu i syntezie różnych neuroprzekaźników, jak epinefryna, dopaminy, i noradrenaliny. Dodatkowo łagodzi przewlekły ból po urazach i wypadkach.
L-glicyna
L-izoleucyna
L-leucyna - L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.
L-metionina
L-seryna
L-treonina
L-tryptofan
L-walina
Tauryna - Tauryna to aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu. Z tego powodu taurynę można znaleźć w składzie wielu odżywek dla sportowców, często w połączeniu z kreatyną. Tauryna ma też działanie anaboliczne, choć nie bezpośrednie. Badania naukowe dowiodły, że aminokwas ten stymuluje trzustkę do produkcji insuliny. Insulina, obok testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF-1, jest naturalnym hormonem anabolicznym. Jej większe stężenie we krwi przekłada się więc na szybszą budowę tkanki mięśniowej.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE: Mass UP
Porcja: 100g
Ilość porcji w opakowaniu: 50
Opakowanie: 5000g
Zawartość: w 1 porcji: zaw:
Wartość energetyczna 393kcal
Białko 10g
Węglowodany 87g
Tłuszcz 0,5g
Kreatyna 2g
Tauryna 2g
Profil Aminokwasowy:
L-alanina 205mg
L-arginina 115mg
Kwas asparaginowy 460mg
Cysteina 105mg
Kwas glutaminowy 735mg
L-glicyna 2080mg
L- histydyna 80mg
L-izoleucyna 245mg
L-leucyna 450mg
L- lizyna hcl 390mg
L-metionina 80mg
L-fenyloalanina 140mg
L- prolina 245mg
L-seryna 230mg
L-treonina 310mg
L-tryptofan 60mg
L- tyrozyna 130mg
L-walina 245mg
Składniki: maltodekstryna, glukoza, koncentrat białka serwatkowego, monohydrat kreatyny, tauryna, glicyna, aromat, substancja zagęszczająca E466, regulator kwasowości - kwas cytrynowy (smak truskawkowy, jogurtowo-wiśniowy, owoców leśnych), barwniki: E124 (smak truskawkowy, jogurtowo-wiśniowy, owoców leśnych) - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci, E133 (smak owoców leśnych), E150c (smak czekoladowy, orzechowy), E171 (smak waniliowy, kokosowy, bananowy), substancja słodząca (acesulfam K).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: