Porównaj (0)

Scitec Nutrition Liquid Guarana - 1000ml

Scitec Nutrition Liquid Guarana - 1000ml Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 59 .
Suma punktów w zamówieniu: 59
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 1,48 zł.


Kup teraz

Scitec Nutrition Liquid Guarana - 1000ml
5 OCENA PRODUKTU
5 JAKOŚĆ
5 OPŁACALNOŚĆ
5 ENERGIA
4.75 4 reviews
1000ml

1000ml

8%
65,00 zł 59,80 zł
Czarna porzeczka
Dowolny

Guarana z kofeiną - Scitec Nutrition - Liquid Guarana 

Scitec Nutrition - Liquid Guarana - skoncentrowana guarana z dodatkiem kofeiny. Produkt znacznie zwiększa odporność na stres oraz zmęczenie, zmniejsza wydzielanie kwasu mlekowego, który powoduje powstawanie zakwasów, działa pobudzająco, dodaje energii, wspomaga koncentrację.

Scitec Nutrition - Liquid Guarana 

  • Pobudzenie i energia
  • Zwiększenie wytrzymałości fizycznej oraz psychicznej
  • Większa koncentracja

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 25ml przed treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 25ml na czczo

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Kofeina częściowo z guarany - Guarana występuje w amazońskiej dżungli, osiąga wysokość do 12 m, a jej owoce mają postać niewielkich, czerwonych kuleczek. Jest stosowana jako składnik wspomagający leczenie choroby wieńcowej, bólu głowy, nadciśnienia, migreny, a także gorączki. Guarana wykazuje silniejsze działanie pobudzające od kawy. Jej zawartość kofeiny wynosi 4-8%, podczas gdy w kawie zaledwie 1-2,5%. Poprawia ona również sprawność umysłową, wspomaga aktywność fizyczną, psychiczną i umysłową oraz wyzwala energię w organizmie, jest pomocna w odchudzaniu i powoduje uczucie sytości.
Kwas foliowy - Kwas foliowy zwany jest inaczej folacyną. Jest to witamina z grupy B. Bierze udział w syntezie kwasów nukleinowych. Odpowiada za prawidłowy wzrost oraz pracę poszczególnych komórek w organizmie. Wykazuje działanie krwiotwórcze, ponadto chroni przed powstawaniem nowotworów. Wspomaga redukcję złego cholesterolu w organizmie. Z jedzenia organizm ludzki jest w stanie przyswoić go tylko w 50%, dlatego zaleca się suplementację, przede wszystkim kobietom w ciąży bądź planującym zajście w ciążę.
Niacyna - Niacyna to witamina B3, określana również skrótem PP. Jedyna witamina z grupy B, która może być produkowana w organizmie. Są to jednak zbyt małe ilości, dlatego należy ją dostarczać wraz z pożywieniem. Działa wspomagająca na układ nerwowy, a także uczestniczy w przemianach metabolicznych węglowodanów. Obniża poziom złego cholesterolu, wspomagając produkcję korzystnej frakcji. Uczestniczy w tworzeniu krwinek czerwonych, a także rozszerza naczynia krwionośne.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Witamina b1 - Witamina B1 znana również, jaki tiamina spełnia wiele istotnych funkcji. Uczestniczy w procesie oddychania tkankowego, czyli przemianie węglowodanów. Nadto decyduje o prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i warunkuje prawidłową pracę mięśni. Ma wpływ na gojenie się ran oraz odczuwanie bólu. Jest niezbędna, by organizm radził sobie w czasie wzmożonego wysiłku fizycznego oraz umysłowego. Jej niedoborów widoczny jest najczęściej u osób narażonych na długotrwały stres, uprawiających wyczynowo sport, jak i pijących duże ilości alkoholu, herbaty i kawy.
Witamina b12 (jako metylokobalamina) - Witamina B12, inaczej zwana kobalaminą bądź czerwoną witaminą, w dużej mierze wpływa na nasze zdrowie psychiczne. Jest nadto niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układów pokarmowego oraz krwionośnego. Chroni nie tylko przed chorobami psychicznymi, ale i nowotworami, a także panuje przekonanie, iż jest w stanie uchronić przed chorobą Alzheimera. Witamina B12 niweluje zmęczenie oraz przeciwdziała osłabieniu, ze względu na uczestnictwo w procesie przetwarzania białek, tłuszczów i węglowodanów na energię. Bierze nadto udział w syntezie serotoniny.
Witamina b2 - Witamina B2 to inaczej ryboflawina, która główne funkcje spełnia względem prawidłowej pracy i funkcjonowania układu nerwowego. Ma nadto znaczący wpływ na narząd wzroku. Do organizmu dostarczana jest wraz z pokarmem, stąd racjonalna, zbilansowana dieta gwarantuje jej podaż w odpowiedniej ilości. Bierze udział w procesach przemiany materii. Jest również niezbędna do tworzenia czerwonych płytek krwi. Ma znaczenie dla oddychania międzykomórkowego oraz procesów wzrostu. Kolejno wspomaga procesy rozkładu węglowodanów, tłuszczów, a także białek.
Witamina b5 (kwas pantotenowy) - To witamina B5, która bierze czynny udział w budowie komórek ciała człowieka. Pozytywnie wpływa na układ nerwowy, łagodzi stres oraz odgrywa istotną rolę w metabolizmie białek, węglowodanów i tłuszczów. Jest również stosowana przy gojeniu się ran, regeneruje skórę i nabłonek. Zaleca się jej uzupełnienie w diecie przy zaburzeniach układu pokarmowego. D-pantotenian odgrywa ważną rolę w profilaktyce niedoboru witaminy B6 w organizmie.
Witamina c - Kwas l-askorbionowy znany bliżej, jako witamina C, to organiczny związek chemiczny. W standardowych warunkach ma postać stałego ciała krystalicznego. Witamina C jest dobrze rozpuszczalna w wodzie. Stanowi składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu u człowieka. Stanowi również przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Roztwór witaminy C wykazuje odczyn zasadowy. Naturalnie występuje w wielu organizmach roślinnych i zwierzęcych.
Witamina e - Witamina E powszechnie nazywana jest witaminą płodności, ponieważ jest niezbędną substancją do jej zachowania. Właściwości tego związku wykorzystywane są w medycynie od dawna. Nadto witamina E określana jest często, jako witamina młodości, ponieważ swoje zastosowanie znalazła w kosmetyce ze względu na opóźnianie procesów starzenia się skóry. Jest witaminą rozpuszczalną w tłuszczach i magazynowaną w wątrobie. To silny przeciwutleniacz. Nadto uczestniczy w ochronie krwinek czerwonych. Wpływa również na wydolność mięśni.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE: Liquid Guarana
Porcja: 25ml.
Ilość porcji w opakowaniu: 40
Opakowanie: 1000ml.
Zawartość: w 1 porcji zaw:
Wartość energetyczna 23kcal
Białko 0,1g
Węglowodany 5,3g
Tłuszcz 0,1g
Kofeina częściowo z guarany 150mg
Witamina E 15mg
Witamina B1 2,1mg
Witamina B2 2,4mg
Niacyna 27mg
witamina b5 (kwas pantotenowy) 9mg
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 3mg,
Witamina B12 (jako metylokobalamina) 1,5mcg
Kwas foliowy 300mcg
Witamina C 90mg
Składniki: Sok pomarańczowy, woda, syrop cukru inwertowanego, sok z cytryny, Witamina C, Ekstrakt z guarany, Kofeina, Konserwant (sorbinian potasu), aromat, sztuczne środki słodzące (Cyklaminian sodu, Acesulfam-K, sacharynian sodu), Niacyna, Witamina E, Kwas pantotenowy, Witamina B6, Witamina B2, Witamina B1, Kwas foliowy, Witamina B12.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: