Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00
 • Piłka gimnastyczna, która została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Produkt wpływa na poprawę poczucia równowagi i koryguje wady postawy. Doskonały zarówno w treningach sportowców, jak i do celów rehabilitacyjnych. Nadaje się do treningu ogólnorozwojowego.

  28,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka gimnastyczna HMS została wykonana ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst. Struktura piłki powoduje, że ciało nie ślizga się po jej powierzchni, przy czym połowa piłki została pokryta wypustkami, co wpływa na szybszą regenerację mięśni. Trening z piłką aktywizuje mięśnie posturalne i koryguje ewentualne wady postawy, a także pomaga modelować...

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka masująca została wykonana ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst, dzięki czemu w razie pęknięcia chroni ćwiczącego przed nagłym upadkiem. Piłka gimnastyczna HMS zmniejsza ból powodowany mikro urazami, a także pozwala zwiększyć sprawność i aktywizuje mięśnie posturalne.

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka do ćwiczeń HMS, która wspomaga ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe. Piłka nadaje się do treningu właściwego lub rozgrzewki, a także do rozciągania, wzmacniania mięśni oraz do poprawienia ogólnej sprawności ciała. Gumowa powłoka chroni piłkę w trakcie ćwiczeń. Można teraz wykonywać trening funkcjonalny o dużym stopniu intensywności.

  95,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka gimnastyczna, która została wykonana ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst. Dzięki temu, w razie pęknięcia, stopniowo traci powietrze, chroniąc ćwiczącego przed upadkiem. Piłka stanowi idealne uzupełnienie standardowego treningu o elementy związane z ćwiczeniem równowagi, koryguje ewentualne wady postawy, pozwala poprawić muskulaturę mięśni...

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka gimnastyczna HMS została wykonana ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst, a także chroni ciało przed ślizganiem się po jej powierzchni podczas ćwiczeń. Piłka stanowi idealne uzupełnienie standardowego treningu o elementy związane z ćwiczeniem równowagi. Trening z piłką pomaga uzyskać właściwą sylwetkę ciała, a także aktywizuje mięśnie...

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka do ćwiczeń wspomaga ćwiczenia siłowe oraz wytrzymałościowe. Idealna zarówno do treningu właściwego, jak i rozgrzewki, piłka HMS nadaje się do rozciągania, wzmacniania mięśni oraz do poprawienia ogólnej sprawności ciała. Została przystosowana do treningu domowego. Dostępna w wielu wersjach.

  138,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka gimnastyczna HMS została wykonana ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst. Struktura piłki powoduje, że ciało nie ślizga się po jej powierzchni. Trening z piłką koryguje ewentualne wady postawy oraz poprawia muskulaturę mięśni brzucha, nóg i ramion. Piłka HMS sprawdza się w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

  33,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka do ćwiczeń HMS jest idealna zarówno do ćwiczeń typu crossfit, jak również treningów ogólnorozwojowych. Piłka do ćwiczeń angażuje niemal wszystkie mięśnie ciała, dzięki czemu jest to idealna alternatywa dla klasycznych treningów rąk i nóg. Doskonale sprawdza się podczas treningów siłowych oraz technicznych.

  179,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wall Ball HMS jest wykorzystywana do ćwiczeń typu crossfit, jak również treningów ogólnorozwojowych, a także idealnie sprawdza się podczas treningów siłowych oraz technicznych. Piłka do ćwiczeń stanowi idealną alternatywę dla klasycznych treningów rąk i nóg.

  162,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka do ćwiczeń, której zastosowanie wspomaga ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe. Produkt sprawdza się zarówno do treningu właściwego, jak i rozgrzewki, a także doskonale nadaje się do rozciągania, wzmacniania mięśni oraz do poprawienia ogólnej sprawności ciała. Gumowa powłoka chroni piłkę w trakcie ćwiczeń.

  40,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka do ćwiczeń HMS, której działanie znajduje zastosowanie podczas wiczeń typu crossfit, jak również treningów ogólnorozwojowych. Piłka Wall Ball stanowi idealną alternatywę dla klasycznych treningów zarówno rąk, jak i nóg, a także zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas ćwiczeń. Idealnie sprawdza się podczas treningów siłowych oraz technicznych.

  150,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka do ćwiczeń HMS wspiera ćwiczenia siłowe oraz wytrzymałościowe, dzięki czemu można ją wykorzystać zarówno do treningu właściwego, jak i rozgrzewki. Produkt nadaje się do rozciągania, wzmacniania mięśni oraz do poprawienia ogólnej sprawności ciała. Gumowa powłoka chroni piłkę w trakcie ćwiczeń.

  165,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka gimnastyczna HMS została wykonana ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst. Ponadto, struktura piłki powoduje, że ciało nie ślizga się po jej powierzchni. Połowa piłki pokryta wypustkami, co wpływa na szybszą regenerację mięśni. Trening z piłką zmniejsza ból powodowany mikro urazami oraz pozwala zwiększyć sprawność i wymodelować sylwetkę.

  39,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka do ćwiczeń HMS nadaje się do treningu właściwego lub rozgrzewki. Przyrząd wspomaga ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe. Piłka do ćwiczeń Slam Ball jest przeznaczona do rozciągania, wzmacniania mięśni oraz do poprawienia ogólnej sprawności ciała. Posiada antypoślizgowe wykończenie.

  45,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • 65,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • 115,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Piłka do ćwiczeń Wall Ball od HMS jest wykorzystywana do ćwiczeń typu crossfit i treningów ogólnorozwojowych. Produkt angażuje niemal wszystkie mięśnie ciała, dzięki czemu stanowi idealną alternatywę dla klasycznych treningów rąk i nóg. Piłka do ćwiczeń HMS sprawdza się podczas treningów siłowych oraz technicznych.

  138,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Piłka gimnastyczna HMS została wykonana ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst, tymczasem struktura piłki powoduje, że ciało nie ślizga się po jej powierzchni. Ponadto, połowa piłki pokryta wypustkami, co wpływa na szybszą regenerację mięśni. Trening z piłką zmniejsza ból powodowany mikro urazami, a także pozwala zwiększyć sprawność i wymodelować...

  39,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Piłka gimnastyczna HMS została wykonana ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst. Ponadto, struktura piłki powoduje, że ciało nie ślizga się po jej powierzchni. Połowa piłki pokryta wypustkami, co wpływa na szybszą regenerację mięśni. Trening z piłką zmniejsza ból powodowany mikro urazami oraz pozwala zwiększyć sprawność i wymodelować sylwetkę.

  45,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%