Diet Food Lecytyna 1200mg - 60 kaps.

PRODUCENT: Diet Food

nowość
Diet Food - Lecytyna 1200mg - 60 kaps.-14292

Ostatnie sztuki!

19,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
1,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Diet Food Lecytyna 1200mg - 60 kaps.

LECYTYNA NA ZDROWIE ORGANIZMU

Suplement diety Diet Food Lecytyna 1200 mg to wysokiej jakości lecytyna, której działanie wzmacnia system nerwowy oraz poprawia pamięć i koncentrację. Dodatkowo, preparat Diet Food Lecytyna 1200 mg wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, poprawia wydolność mięśni, wspiera zdrowie układu krążenia i wątroby. Diet Food Lecytyna 1200 mg zaleca się stosować profilaktycznie oraz w stanach spadku zdrowia w celu poprawy zdrowotności organizmu. Preparat pozwala uzupełnić niedobór lecytyny w codziennej diecie, a także zapobiega podobnemu zjawisku w przyszłości. Dostępny jest w formie wygodnych w użyciu kapsułek.

CZYM JEST LECYTYNA? JAK DZIAŁA?

Lecytyna to nie pojedyncza substancja, jak można przypuszczać, a połączenie kilku różnych, głównie tłuszczowych, jak fosfolipidy. Lecytyna pełni w organizmie szereg ważnych funkcji; wchodzi bowiem w skład błon komórkowych i jest obecna w każdej komórce ludzkiego ciała. Co więcej, jest ona elementem budulcowym tkanek w mózgu i pobudza układ nerwowy do pracy. Lecytyna zwiększa zakres zdolności intelektualnych, jak pamięć i koncentracja, a także uczestniczy w procesach przemiany materii i stanowi barierę ochronną ścian żołądka. Dodatkowo, związek ten ochrania wątrobę, ułatwia wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach oraz podnosi wydolność organizmu i spowalnia proces starzenia.

LECYTYNA NA PAMIĘĆ I KONCENTRACJĘ

Lecytyna, w związku z tym, że wpływa ona pozytywnie na zakres zdolności umysłowych, jest szczególnie polecana osobom uczącym się i pracującym umysłowo oraz osobom starszym, których pamięć nie jest już taka, jak niegdyś. Aby jednak zauważyć korzyści płynące ze stosowania lecytyny w formie suplementu, należy uzbroić się w cierpliwość i suplementować środek przez dłuższy okres, jak 3-4 miesięcy. Kilka porcji suplementu nie sprawi bowiem, że nasz mózg zacznie lepiej i sprawniej pracować.

LECYTYNA A ZDROWIE UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO

Suplementacja lecytyną, poza tym, że wpływa korzystnie na pamięć i koncentrację, ma także wpływ na inne aspekty zdrowia organizmu, a w tym na stan układu sercowo-naczyniowego. Lecytyna, co również należy wiedzieć, uczestniczy w metabolizmie tłuszczów i cholesterolu, a także ułatwia transport tego drugiego składnika i przyspiesza wydalanie jego nadmiaru. Co więcej, związek ten wykazuje działania emulgujące i rozbija tłuszcz na drobne cząstki, dzięki czemu zapobiega ich przyczepianiu się do płytek krwi i ścian naczyń. Tym samym, lecytyna przeciwdziała zakrzepom i ogranicza powstawanie złogów miażdżycowych. Aby jednak tego nie było mało, związek ten pomaga także obniżyć poziom złego cholesterolu i trójglicerydów, co wpływa pozytywnie na zdrowie.

LECYTYNA W OBRONIE WĄTROBY

Lecytyna, o czym wspomniano pobieżnie powyżej, ochrania wątrobę. Jest to prawda, gdyż związek ten oddziałuje korzystnie na proces detoksykacji oraz przyspiesza regenerację tego narządu. Tym samym, lecytyna ogranicza negatywny wpływ spożywania alkoholu czy innych substancji będących szkodliwych dla zdrowia wątroby. Co więcej, lecytyna, poza tym, że jest ona czynnikiem wspomagającym regenerację wątroby, zmniejsza także akumulację tłuszczu w tym narządzie, dzięki czemu zapobiega jego otłuszczeniu.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 1 kapsułki 1-2 razy dziennie.

Napisz opinię

Diet Food Lecytyna 1200mg - 60 kaps.

Diet Food Lecytyna 1200mg - 60 kaps.

Lecytyna, której zastosowanie zwiększa zakres zdolności umysłowych organizmu, jak pamięć i koncentracja. Ponadto preparat wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, a także poprawia wydolność mięśni oraz wspiera zdrowie układu krążenia i wątroby.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%