Orbitreki

Orbitrek to bardzo przyjazna maszyna treningowa, która wspiera spalanie tkanki tłuszczowej podczas treningów aerobowych (cardio). Trening na orbitreku naśladuje prawidłowy wzorzec biegu, przy czym nie obciąża stawów przez tąpnięcia.

Inne nazwy orbitreka to "rowerek eliptyczny" lub "trenażer eliptyczny", ponieważ stopy podczas treningu wykonują ruch eliptyczny, a nie kołowy, jak w przypadku treningu na rowerku stacjonarnym.

 • nowość

  Innowacyjny orbitrek powietrzny, którego zastosowanie pozwala na przeprowadzenie treningu interwałowego oraz ułatwia odchudzanie. Produkt posiada specjalny wentylator, wbudowany komputer oraz miejsce na tablet lub telefon. Jest łatwy w przemieszczaniu oraz ma niewielki rozmiar.

  698,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Orbitrek magnetyczny, którego zastosowanie pozwala spalić zbędną tkankę tłuszczową. Produkt doskonale sprawdza się podczas odchudzania, jak i jako pomoc w poprawie kondycji ogólnej organizmu. Orbitrek magnetyczny H9249 zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie oraz jest cichy w obejściu. Posiada niewielki rozmiar.

  948,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Orbitrek magnetyczny, którego zastosowanie pozwala spalić zbędny tłuszcz oraz wzmocnia mięśnie. Produkt posiada wbudowany komputer i 12 programów treningowych. Jest bezproblemowy w przemieszczaniu i niewielkich rozmiarów.

  2 479,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Orbitrek HMS, którego zastosowanie pozwala wzmocnić mięśnie oraz spala zbędny tłuszcz. Produkt idealnie nadaje się do treningu domowego i jest bezproblemowy w przemieszczaniu. Posiada wbudowany komputer oraz jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu bez trudu znajdziemy dla niego miejsce w naszym domu!

  548,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Orbitrek marki HMS, którego zastosowanie ułatwia odchudzanie oraz wzmacnia wiele grup mięśni. Produkt zapewnia długie użytkowanie, a dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdza się w domu! Posiada wbudowany komputer oraz ułatwiające przemieszczanie rolki transportowe.

  948,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Orbitrek magnetyczny z generatorem, którego zastosowanie ułatwia odchudzanie oraz wzmacnia wiele grup mięśni. Produkt posiada 12 wbudowanych programów treningowych oraz tryb manualny. Ponadto, wykonuje pomiary tkanki tłuszczowej oraz sprawdza wydolność organizmu. Idealny do trzymania i użytkowania w domu!

  3 949,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Orbiter magnetyczny, którego zastosowanie przyspiesza spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia wiele grup mięśni. Produkt został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu, a także posiada elektroniczną regulację obciążenia. Dzięki niewielkim rozmiarom, doskonale sprawdza się w domu!

  1 295,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Orbitrek magnetyczny, którego zastosowanie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia mięśnie. Produkt gromadzi i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu, a także posiada 10 funkcji głównych, w tym czas, dystans czy szybkość. Wyposażony w technologię Bluetooth, sensory dotykowe i gniazdo USB.

  2 365,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Orbitrek magnetyczny, którego zastosowanie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i ułatwia odchudzanie. Produkt pozwala na regulowanie obciążenia, posiada wbudowany komputer, angażuje aż 80% mięśni! Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdza się w warunkach domowych.

  848,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Orbitrek magnetyczny, którego zastosowanie pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w warunkach domowych! Produkt ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia mięśnie. Posiada elektryczną regulację obciążenia oraz komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Jest niewielkich rozmiarów.

  1 545,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Orbitrek magnetyczny HMS, którego zastosowanie pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w warunkach domowych. Produkt ułatwia odchudzanie oraz wzmacnia mięśnie. Posiada wbudowany komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu, a także elektroniczną regulację obciążenia. Ma niewielki rozmiar.

  2 174,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Orbitrek HMS, którego zastosowanie ułatwia odchudzanie. Produkt został wyposażony w komputer z możliwością podłączenia smartfona lub tabletu działających w systemie Android lub iOS. Posiada sensory dotykowe, uchwyt na urządzenia mobilne oraz bidon.

  1 399,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Orbitrek elektromagnetyczny, którego zastosowanie umożliwia wykonanie intensywnego treningu w warunkach domowych. Przyrząd posiada wbudowany komputer, 12 programów podstawowych, 10 funkcji głównych. Produkt został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu. Ma niewielki rozmiar.

  2 949,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Orbitrek magnetyczny, którego zastosowanie pozwala na szybkie i sprawne odchudzanie oraz poprawę ogólnej kondycji. Produkt  jest zbudowany z 3 części oraz posiada cztery ciężarki. Pozwala na trenowanie wiele grup mięśni, jak nóg, ramion czy pleców. Jest niewielkich rozmiarów.

  624,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny

Jaki orbitrek wybrać?

Chcąc kupić orbitrek do domu, możemy spotkać się z trzema rodzajami tego urządzenia, w zależności od zastosowanego systemu hamowania:

 • Orbitrek mechaniczny to urządzenie w którym opór jest generowany przez dokręcany hamulec. Wytwarzane tarcie zmusza osoby ćwiczące do cięższej pracy. Orbitreki mechaniczne są najtańszymi orbitrekami, nie zajmują dużo miejsca, ale też nie mają dedykowanych programów treningowych.

 • Orbitreki magnetyczne to trenażery eliptyczne w których zastosowano magnesy, którymi generowany jest opór. Intensywność ćwiczeń może być tutaj ustawiana elektrycznie, przy pomocy komputera, który także umożliwia zastosowanie programów treningowych (np. interwałów). Orbitreki magnetyczne są cichsze niż mechaniczne i bardziej żywotne.

 • Orbitreki elektromagnetyczne to zaawansowane urządzenia do treningu cardio, gdzie opór powstaje przez generowane pole elektromagnetyczne. Tutaj już prawie zawsze mamy do dyspozycji komputer wyposażony w wiele programów treningowych. Orbitreki elektromagnetyczne to profesjonalny sprzęt, który umożliwia generowanie znacznie większych obciążeń, ale też trzeba się liczyć z tym, że będzie zdecydowanie droższy niż dwa pozostałe typy urządzeń.

Wybierając orbitrek dla siebie należy kierować się:

 • możliwościami finansowymi,
 • rozmiarami i parametrami urządzenia,
 • stanem zdrowia i pozimem wytrenowania.

Zalety treningu na orbitreku:

 • jest bezpieczny i stabilny,
 • nie obciąża stawów i ścięgien,
 • idealny dla osób z nadwagą i w starszym wieku,
 • angażuje do pracy mieśnie górnej i dolnej cześci ciała,
 • spala więcej kalorii niż rowerek czy stepper.

Obejrzyj film, z którego dowiesz się jaki orbitrek wybrać:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%