Porównaj (0)

Scitec Nutrition Muscle Army Tank - 1440g

Scitec Nutrition - Muscle Army Tank - 1440g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 91 .
Suma punktów w zamówieniu: 91
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 2,28 zł.


Kup teraz

Scitec Nutrition Muscle Army Tank - 1440g
5 OCENA PRODUKTU
5 JAKOŚĆ
5 OPŁACALNOŚĆ
5 REGENERACJA
5 MASA
4.6 5 reviews
1440g

1440g

8%
99,00 zł 91,08 zł
Czekolada
Truskawka
Wanilia
Dowolny
8%
164,99 zł 151,79 zł
Czekolada
Truskawka
Wanilia
Dowolny

Gainer z kreatyną i argininą - Scitec Nutrition - Muscle Army Tank 

Scitec nutrition - Muscle Army Tank - odżywka węglowodanowo-białkowa, która została dodatkowo wzbogacona o kreatynęargininę oraz wyciąg z gorzkiego melona. Produkt posiada 25% białka wolno wchłanialnego (kazeiny) oraz szybko wchłanialnego (serwatki), dzięki czemu zapewnia organizmowi szybkie i długotrwałe źródło białka, poprawia regenerację potreningową,  zawiera bogaty aminogram, witaminy i minerały. Scitec Nutrition - Muscle Army Tank stworzony został dla osób mających problem ze zbudowaniem masy mięśniowej tzw. hardgainerów.

Scitec nutrition - Muscle Army Tank 

  • Wspomaga budowę masy mięśniowej
  • 25% białka o różnym tempie wchłanialnością
  • Przyspiesza regenerację potreningową
  • Wzbogacony o aminokwasy, witaminy i minerały

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 120g po treningu

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 120g między posiłkami

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Chlorowodorek argininy
Cukry
Dodatkowy tank matrix
Ekstrakt z z przepękli ogórkowatej
Fosfor - Fosfor jest pierwiastkiem mineralnym, który obok wapnia i witaminy D odpowiada za zdrowe i mocne kości. Niezbędny jest również do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Oprócz tego, że znajduje się w kościach, jest obecny w kwasach nukleinowych, które tworzą kod genetyczny. Jego niedobór może doprowadzić do zaburzeń wchłaniania niektórych związków organicznych w przewodzie pokarmowym oraz do osłabienia mięśni i kości.  
Micronizowany monowodzian kreatyny microntec
Potas - Potas jest jednym z trzech minerałów najważniejszych dla naszego organizmu. Jest niezbędny do prawidłowej pracy serca i zapobiega obrzękom. Odgrywa znaczącą rolę w syntezie białka, obniża ciśnienie krwi, reguluje rytm pracy serca i wspomaga dostarczanie tlenu do mózgu. Reguluje też pracę mięśni i nerwów oraz bierze udział w usuwaniu produktów przemiany materii. Najlepszym źródłem potasu są suszone morele oraz migdały i orzechy włoskie. Dużą ilość potasu zawierają banany, ziemniaki i brokuły. Jego dobrym źródłem jest także sok pomidorowy i pomidory.
Sód - Sód w organizmie człowieka występuje przede wszystkim w płynach pozakomórkowych, ale również w szkielecie i w płynach wewnątrzkomórkowych. Podstawową rolą sodu jest udział w kontroli objętości płynów pozakomórkowych oraz w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i pomaga kontrolować skurcze mięśni. Uczestniczy w transporcie składników odżywczych do komórek organizmu. Niedobór sodu może prowadzić do odwodnienia organizmu, spadku ciśnienia i bólów głowy, zaś nadmiar prowadzi do nadciśnienia, rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego i chorób nerek.
Tłuszcze - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Tłuszcze nasycone - Tłuszcz nasycony dostarcza energii człowiekowi, pomaga w przyswajaniu niektórych witamin oraz składników odżywczych, a także uczestniczy w budowie błon komórkowych. Źródła tłuszczów nasyconych to głównie: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, smalec, masło, śmietana, pełnotłuste mleko, sery żółte o dużej zawartości tłuszczu, olej kokosowy, masło kakaowe, olej palmowy oraz olej z ziaren palmowych. Nadmiar tego typu tłuszczu przyczynia się do otyłości, zwiększenia poziomu złego cholesterolu i ryzyka wystąpienia chorób serca.
Wapń (glukonian wapnia) - Wapń jest pierwiastkiem niezbędnym w ludzkim organizmie, decydującym o prawidłowej, mocnej budowie kości i zębów. Nadto gwarantuje prawidłową krzepliwość krwi, zdrowy sen, dobry nastrój, sprawnie pracujące mięśnie oraz rozluźnienie nerwów. Groźnym stanem jest zarówno jego niedobór, jak i nadmiar. Odpowiedni poziom wapnia decyduje także o większej efektywności podczas gojenia się ran. Najwięcej wapnia znajdujemy w serach podpuszczkowych dojrzewających. Pierwiastek ten pojawia się w wielu suplementach diety.
Witamina b6 (chlorowodorek pirydoksyny) - Pirydoksyna, inaczej witamina B6, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiada za prawidłowe działanie układu nerwowego, ma wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca, a także podnosi odporność organizmu. Bierze udział w procesie przemiany białka, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu. Oddziałuje na glikogenezę (przemianę glukozy w glikogen) i glikogenolizę (proces rozkładu glikogenu) w mięśniach. Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej, a także do zmian w układzie nerwowym objawiających się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością.
Witamina c - Kwas l-askorbionowy znany bliżej, jako witamina C, to organiczny związek chemiczny. W standardowych warunkach ma postać stałego ciała krystalicznego. Witamina C jest dobrze rozpuszczalna w wodzie. Stanowi składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu u człowieka. Stanowi również przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Roztwór witaminy C wykazuje odczyn zasadowy. Naturalnie występuje w wielu organizmach roślinnych i zwierzęcych.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Zawartość kreatyny
SKŁADNIKI AKTYWNE: Muscle Army Tank
Porcja: 120g
Ilość porcji w opakowaniu: 12
Opakowanie: 1440g.
Zawartość  w 1 porcji zaw
Wartość energetyczna 462kcal
Wartość energetyczna z tłuszczu 23kcal
Białko 30g
Węglowodany 80 g
- w tym cukry 41 g
Tłuszcze 2.5g
Tłuszcze nasycone 1g
Potas 359mg
Sód 55mg
Fosfor 315mg
Wapń (glukonian wapnia) 351mg
Witamina C 200mg
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 0.21mg
Dodatkowy TANK MATRIX 4250mg
Micronizowany monowodzian kreatyny MicronTec 3000mg
Chlorowodorek argininy 2000mg
Ekstrakt z z Przepękli ogórkowatej 100mg
zawartość kreatyny 2210mg
Składniki: Czekoladowy: Dekstroza, Maltrodekstryna, Instantyzowany koncentrat białek serwatki, (wyprodukowany z mleka, emulgator: Lecytyna sojowa), Koncentrat kazeiny micelarnej (wyprodukowany z mleka), kakao w proszku o zredukowanej zawartości tłuszczu (10-12%), Micronizowany monowodzian kreatyny MicronTec, aromat (czekoladowy FERM, czekoladowy, kremowej wanilii), Chlorowodorek L-argininy, substancja zagęszczająca (Guma ksantanowa), Wodorofosforan dipotasowy, substancje słodzące (Acesulfam K, Sukraloza), Kwas L-askorbinowy, Ekstrakt z (owocu) Momordica charantia 15:1, Chlorowodorek pirydoksyny.

Truskawkowy: Dekstroza, Maltrodekstryna, Instantyzowany koncentrat białek serwatki, (wyprodukowany z mleka, emulgator: Lecytyna sojowa), Koncentrat kazeiny micelarnej (wyprodukowany z mleka), aromat (truskawkowy), Micronizowany monowodzian kreatyny MicronTec, regulator kwasowości (Kwas cytrynowy bezwodny), Chlorowodorek L-argininy, substancja zagęszczająca (Guma ksantanowa), Wodorofosforan dipotasowy, substancje słodzące (Acesulfam K, Sukraloza), Kwas L-askorbinowy, Ekstrakt z (owocu) Momordica charantia 15:1, barwnik (Czerwień koszelinowa – Pąs 4R), Chlorowodorek pirydoksyny.

Waniliowy: Dekstroza, Maltrodekstryna, Instantyzowany koncentrat białek serwatki, (wyprodukowany z mleka, emulgator: Lecytyna sojowa), Koncentrat kazeiny micelarnej (wyprodukowany z mleka), aromat (waniliowy, kremowej wanilii), Micronizowany monowodzian kreatyny MicronTec, Chlorowodorek L-argininy, regulator kwasowości (Kwas cytrynowy bezwodny), Wodorofosforan dipotasowy, substancje słodzące (Acesulfam K, Sukraloza), Kwas L-askorbinowy, Ekstrakt z (owocu) Momordica charantia 15:1, substancja zagęszczająca (Guma ksantanowa), Chlorowodorek pirydoksyny.
 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: