Scitec Nutrition Jumbo - 8800g

349,00 zł

- +

Zdjecie
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 349 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  Scitec Nutrition Jumbo - 8800g

  JUMBO

  GAINER - ODŻYWKA NA MASĘ

  Gainery, czyli mieszanki białek i węglowodanów, to cieszące się dużą popularnością środki na masę. Składające się głównie z węglowodanów o zróżnicowanym czasie wchłaniania (ok. 70%), gainery są bardzo kaloryczne, w związku z czym ich stosowanie nie jest odpowiednie dla każdego. Budowanie masy to czaso- i energochłonny proces, który wymaga właściwej nadwyżki kalorycznej, stąd idea suplementacji gainerami, i chociaż to białko stanowi ważny budulec tkanki mięśniowej, to tłuszcze i węglowodany dostarczają zastrzyku energii, której nam potrzeba podczas treningów. Gainery, poza cukrami prostymi i złożonymi, zawierają też pełnowartościowe białka (ok. 15-20%) i dodatki od producenta, jak witaminy i minerały, które regulują prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

  SUPLEMENTACJA GAINEREM - DLA KOGO?

  Odżywki białkowo-węglowodanowe typu gainer to propozycja przede wszystkim dla takich osób, jak ektomorficy, którzy charakteryzują się szczupłą, nierzadko chudą sylwetką. Osoby te z łatwością redukują zbędny tłuszcz, jednak wykazują trudności z budowaniem masy oraz przybieraniem na wadze. W związku z tym, potrzebują oni więcej kalorii, niż pozostałe typy somatyczne. Tak wysokie zapotrzebowanie na energię z łatwością pokryje gainer, którego już jedna porcja, w zależności od rodzaju i jakości odżywki, dostarcza 300-1000 kcal. Gainer, który po przyrządzeniu przybiera postać łatwoprzyswajalnego szejka, jest także doskonałym rozwiązaniem dla osób ze słabym apetytem, nie pracujących nad rozwojem masy, albowiem jego niewielka objętość pozwala na szybkie spożycie go zamiast lub do posiłku, zależnie od potrzeb.

  GAINER - STOSOWANIE I PRZECIWWSKAZANIA

  Suplementacji gainerami nie poleca się osobom z łatwością przybierającym na wadze, gdyż mogą się one przyczyniać do niepożądanego tycia. Co więcej, także stosowane niezgodnie ze swoim przeznaczeniem oraz w ilościach znacznie większych, niż wskazuje na to nasze zapotrzebowanie, mogą one powodować niekontrolowany wzrost masy ciała i być przyczyną tzw. zalania, które zaburza estetykę ciała.

  Stosowanie gainerów jest zasadne jedynie wówczas, kiedy dzienna podaż kalorii z pokarmu sprawia nam kłopot. Tyczy się to zarówno osób uprawiających sport, jak i niezwiązanych z żadną formą aktywności fizycznej. Zanim więc zdecydujemy się na suplementację gainerem, warto wcześniej przeanalizować swój dotychczasowy harmonogram żywienia i upewnić się, czy dostarczana ilość kalorii jest wystarczająca, czy też potrzebujemy dodatkowej pomocy ze strony stosownego suplementu.

  ZALETY SCITEC NUTRITION JUMBO

  Suplement diety Scitec Nutrition Jumbo to wysokiej jakości odżywka typu gainer, której skład opiera się na bogatym udziale węglowodanów stanowiących szybkie źródło energii i białek serwatki, które zawierają komplet aminokwasów niezbędnych i wchodzą w skład masy. Stała suplementacja preparatem Scitec Nutrition Jumbo, dzięki swemu kompleksowemu składowi, przyspiesza budowanie i rozwój masy mięśniowej, dodaje energii potrzebnej do wykonania solidnego treningu oraz dostarcza niezbędnego budulca tkanki mięśniowej. Dodatkowo, suplement zawiera dodatek aż 5 rodzajów kreatyny, które nasilają działanie anaboliczne preparatu, sprawiając, że Twoje mięśnie będą rosły szybciej! Wraz ze Scitec Nutrition Jumbo zbudujesz masę, o jakie marzysz, oraz wesprzesz utrzymanie swojej diety! Nie zastanawiaj się i zamów go już dziś, a nie pożałujesz tej decyzji! Produkt dostępny w kilku smakach.

  Zdjecie

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie ½ porcji produktu dwa razy dziennie, tak samo w dni treningowe i nietreningowe.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Scitec Nutrition Jumbo - 8800g

  Napisz opinię

  Scitec Nutrition Jumbo - 8800g

  Scitec Nutrition Jumbo - 8800g

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

  Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

  Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
  a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

  Gratis!