Scitec Nutrition - Jumbo Hardcore - 3060g

Dostępność: Produkt niedostępny

189,00 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Scitec Nutrition - Jumbo Hardcore - 3240g
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 189 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  Scitec Nutrition - Jumbo Hardcore - 3060g

  JUMBO HARDCORE

  BUDOWANIE MASY A ANABOLIZM MIĘŚNI

  Nadbudowa masy to czaso- i energochłonny proces, którego powodzenie zależy od wielu składowych, jakimi są m.in. trening i spersonalizowana dieta. Chcąc zatem zbudować duże i silne mięśnie, należy odpowiednio się do tego przygotować. Efektywna rozbudowa naszych mięśni opiera się na anabolizmie mięśniowym. Jest to stan, w którym organizm otrzymuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze, jak rozłożone białka i tłuszcze, dzięki którym może nastąpić wzrost i rozwój mięśni. Niestety, jest anabolizm, jest i katabolizm, a ten drugi już nie jest tak korzystny. Katabolizm białek, mający miejsce m.in. zawsze po treningu, prowadzi do rozpadu włókien mięśniowych, sprawiając, że nasze treningi są mniej efektywne. Dążąc do jego ograniczenia, a także wpływając na pobudzenie anabolizmu, jesteśmy w stanie szybko budować pożądane mięśnie.

  ODŻYWKI NA MASĘ, CZYLI GAINERY

  Na szczęście dla wszystkich trenujących, współczesny rynek suplementacyjny oferuje nam szeroki asortyment produktów wszelakiej maści, na różne “dolegliwości”, i na każdą kieszeń, dzięki czemu każdy może w nim znaleźć coś dla siebie. Gainery, czyli popularne odżywki na masę, to połączenie białek i węglowodanów, których celem jest wsparcie organizmu w cyklu intensywnych treningów ukierunkowanych na wzrost masy. Niestety, ze względu na wysoką zawartość mieszanki cukrów prostych i złożonych, gainery są bardzo kaloryczne, w związku z czym nie każdy powinien po nie sięgać. Osobami, którym są one dedykowane, są wszyscy z trudem przybierający na masie, jak ektomorficy. Osoby te, zwykle bardzo szczupłe, niemal chude, wykazują problemy z budowaniem i utrzymaniem masy, jak również charakteryzuje je łatwość w spalaniu tkanki tłuszczowej. W związku z tym, w celu zbudowania większej masy, są one zmuszone przyjmować ogromne ilości kalorii, większe od pozostałych dwóch typów somatycznych.

  Gainery mają za zadanie zwiększyć kalorykę codziennych posiłków, co stanowi podstawę budowania masy. Należy jednak pamiętać, że ich stosowanie jest zasadne jedynie wówczas, kiedy codzienna podaż wysokiej jakości kalorii z pokarmu stanowi dla nas problem. Należy się wystrzegać stosowania gainerów, jeśli nasza dieta dostarcza nam wszystkich składników we właściwych ilościach, gdyż wówczas, może się ono przyczyniać do niepożądanego tycia i być powodem “zalania” organizmu, które zaburza estetykę ciała.

  Gainery zawierają w swoim składzie ok. 70% węglowodanów prostych i złożonych oraz ok. 15-20% białek; resztę preparatu stanowią inne składniki, jak witaminy i minerały. Skład tych odżywek nie jest przypadkowy, jako że wykorzystane do produkcji gainerów proteiny mają na celu dostarczenie organizmowi niezbędnego budulca mięśni, zaś węglowodany - energii potrzebnej do wykonania ciężkiego treningu. Co ciekawe, gainery, choć ich stosowanie jest przypisywane głównie sportowcom, są także doskonałą propozycją dla osób niezwiązanych ze sportem, jak wszyscy ci, którzy wykazują niedobory kalorii w codziennym żywieniu. Użyty wówczas gainer pozwoli dostarczyć organizmowi wymaganych kalorii w postaci niewielkiego szejka, którego spożycie nie będzie stanowiło problemu, także dla osób ze słabym apetytem.

  ZALETY SCITEC NUTRITION JUMBO HARDCORE

  Suplement diety Scitec Nutrition Jumbo Hardcore to wysokiej jakości odżywka typu gainer, której skład stanowi połączenie związków najwyższej jakości, jak mieszanka węglowodanów i pełnowartościowych białek, których udział wspomaga przyrosty masy mięśniowej. Scitec Nutrition Jumbo Hardcore to nowa, ulepszona wersja znanej wszystkim odżywki - Scitec Nutrition Jumbo, której nowa, lepsza formuła sprawia, że jeszcze szybciej będziesz mógł budować upragnione mięśnie! Stała suplementacja Scitec Nutrition Jumbo Hardcore stanowi źródło niezbędnych składników odżywczych, dostarcza energii potrzebnej podczas treningu oraz wspomaga regenerację. Dodatkowo, preparat stymuluje produkcję azotu, który z kolei wpływa na jakość pompy mięśniowej, a także wspiera efektywny przebieg treningu. Scitec Nutrition Jumbo Hardcore to propozycja dla najbardziej wymagających sportowców, którzy pragną w krótkim czasie zbudować duże i silne mięśnie! Produkt dostępny w wersji proszku, w kilku wyśmienitych smakach!

  Scitec Nutrition - Jumbo Hardcore - 3240g

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu dziennie, najlepiej po treningu.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Scitec Nutrition - Jumbo Hardcore - 3060g

  Napisz opinię

  Scitec Nutrition - Jumbo Hardcore - 3060g

  Scitec Nutrition - Jumbo Hardcore - 3060g

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

  Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

  Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
  a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

  Gratis!