FA Nutrition Mass Core - 3000g

PRODUCENT: FA Nutrition

Promocja
Zdjecie

Dostępność: Produkt niedostępny

99,00 zł

89,00 zł

(Oszczędzasz 10,00 zł)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
8,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

FA Nutrition Mass Core - 3000g

MASS CORE

CO TO JEST GAINER?

Gainery to popularne odżywki na masę, których zastosowanie wspomaga budowanie i rozwój masy mięśniowej. Ukierunkowane na zwiększoną zawartość węglowodanów, odżywki te zwiększają dzienna kalorykę posiłków, która, jak wiemy, jest niezbędną składową procesu pracy nad masą. Gainery, poza energetyzującymi cukrami prostymi i złożonymi, odznaczają się także zawartością białek (ok. 15%) i innych składników, jak witaminy i minerały. Niestety, w związku ze swoją kalorycznością, nie są to preparaty przeznaczone do stosowania przez każdego, jako że, w przypadku osób wykazujących tendencję do tycia, mogą być przyczyną gwałtownego przybierania na wadze. Gainery, chociaż ich stosowanie przypisuje się głównie osobom aktywnym fizycznie, są dedykowane także osobom niezwiązanym ze sportem, lecz wykazującym problemy z dzienną podażą kalorii. Poza nimi, doskonale spisują się one w diecie tzw. ektomorfików, którzy odznaczają się chudą sylwetką, łatwością w spalania tkanki tłuszczowej oraz trudem w budowaniu i utrzymaniu masy.

BUDOWANIE MASY - PODSTAWOWE ZASADY

Budowanie masy to czaso- i energochłonny proces, którego powodzenie zależy od szeregu czynników, jak zdrowa dieta oraz regularny trening. W celu pobudzenia anabolizmu, który wpływa na syntezę nowych protein, w tym i mięśniowych, najlepszym jest trening z użyciem ciężarów, który warto oprzeć o udział ćwiczeń wielostawowych. Odpowiednio pobudzony anabolizm mięśniowy jest gwarantem szybkich przyrostów masy, jednak, o czym nie należy zapominać, to katabolizm, czyli rozpad włókien mięśniowych, który występuje w organizmie równolegle do anabolizmu. Pojawiający się zawsze po przebudzeniu oraz po intensywnym wysiłku fizycznym, katabolizm zmniejsza efektywność naszych treningów oraz przyczynia się do utraty masy mięśniowej, w związku z czym jego zahamowanie jest tak samo kluczowe, co pobudzenie anabolizmu.

W celu pobudzenia anabolizmu zaleca się stosowanie odpowiedniej, spersonalizowanej do potrzeb jednostki diety. Poza nią, ważny jest także odpowiedni trening, najlepiej siłowy, oraz suplementacja. Ta ostatnia, dobrana właściwie, może mieć istotny wpływ na wzrost i rozwój mięśni, i stosowana systematycznie, może znacznie przyspieszyć realizację celu, jakim jest zbudowanie masy. Odżywkami na masę, o których wspominaliśmy wyżej są gainery, jednak poza nimi, równie dobrze pomóc nam mogą takie środki, jak odżywki białkowe czy BCAA.

DLA KOGO GAINER?

Gainery, niezależnie czy sięgamy po nie w celu zwiększenia kaloryki posiłków, aby wpłynąć na szybszy wzrost naszej masy, czy też po to, aby dostarczyć organizmowi wysokiej jakości kalorii, są odpowiednie jedynie wówczas, gdy dzienna podaż składników pokarmowych jest dla nas problematyczna i cierpimy na niedobór kalorii. Taka sytuacja ma często miejsce, gdy brak nam czasu na systematyczne przygotowywanie posiłków np. wskutek natłoku pracy lub innych obowiązków, i niepowstrzymana, może znacząco utrudniać budowanie masy, czy też całkiem je uniemożliwiać.

ZALETY FA NUTRITION MASS CORE

FA Nutrition Mass Core to wysokiej jakości odżywka typu gainer, której skład opiera się na składnikach stymulujących wzrost masy ciała, jak białko i węglowodany. Stała suplementacja suplementem FA Nutrition Mass Core, poparta odpowiednią dietą i treningiem, wpływa na znaczne przyrosty masy mięśniowej, przyspiesza regenerację potreningową oraz pomaga szybko odbudować zasoby energetyczne. Preparat FA Nutrition Mass Core jest dedykowany wymagającym sportowcom, szczególnie przedstawicielom sportów wytrzymałościowych i siłowych, oraz wszystkim, którzy cierpią na niedobór składników odżywczych w codziennej diecie. Już jedna porcja produktu FA Nutrition Mass Core to aż 40 g pełnowartościowego białka zwierzęcego, które wspiera wzrost mięśni, oraz węglowodanów o zróżnicowanym czasie absorpcji, dzięki którym nagły skok insuliny jest nam niegroźny! Nie zastanawiaj się i już dziś wypróbuj FA Nutrition Mass Core, a szybko zrozumiesz, że jest to wsparcie, jakiego szukałeś!

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 2 porcji produktu dziennie, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz 1-2 porcji suplementu na dzień, pomiędzy posiłkami, w dni nietreningowe.

Napisz opinię

FA Nutrition Mass Core - 3000g

FA Nutrition Mass Core - 3000g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%