Total Freak IsoLoad Whey - 2,27kg

PRODUCENT: Total Freak

Promocja
Zdjecie

Dostępność: Produkt niedostępny

189,00 zł

159,00 zł

(Oszczędzasz 30,00 zł)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
15,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Total Freak IsoLoad Whey - 2,27kg

ISOLOAD WHEY

O SUPLEMENTACJI BIAŁKIEM SŁÓW KILKA

Osoby aktywne fizycznie i sportowcy, wskutek zwiększonego wydatku energetycznego, który jest wynikiem wzmożonego wysiłku, jak trening, wykazują zwiększone zapotrzebowanie na białko, które należy systematycznie pokrywać, gdyż w przeciwnym razie, brak dostatecznych ilości białek w organizmie może utrudniać, czy wręcz całkiem uniemożliwiać realizację celów sportowych, jak rozwój masy czy redukcja tkanki tłuszczowej. Osoby te, wskutek nawałnicy obowiązków zarówno domowych, jak i zawodowych oraz regularnych treningów, często nie mają wystarczająco dużo czasu, aby móc systematycznie przygotowywać odżywcze posiłki, w związku z czym sięgają oni po stosowną suplementację białkiem. Odżywki białkowe, gdyż to o nich mowa, to wysokiej jakości preparaty suplementacyjne, przeznaczone do użytku nie tylko przez sportowców, których celem jest dostarczenie organizmowi pełnowartościowych protein; o czym bowiem nie należy nigdy zapominać, to fakt, iż poza właściwą podaż białek, ważna jest również ich jakość, zaś białkami najlepszymi są te, które zawierają egzogenne aminokwasy, jak białka pełnowartościowe. Aminokwasy egzogenne, nazywane niezbędnymi, to związki, których organizm człowieka wymaga, aby prawidłowo funkcjonować, jednak nie potrafi on ich sam syntetyzować. Sytuacja ta zmusza nas więc do stałego pobierania owych związków z pokarmu.

Wiele początkujących sportowców, zdecydowawszy się na suplementację białkiem, wybiera koncentraty, inaczej WPC, które zawierają ok. 80% białek, podczas gdy resztę suplementu stanowią inne składniki, jak tłuszcze i węglowodany. Odżywki te, chociaż zawierają znacznie mniej białek, niż popularne izolaty i hydrolizaty, są wystarczające na potrzeby amatorskiego treningu, w związku z czym poleca się je wszystkim początkującym. W przypadku bardziej wymagającego treningu oraz na redukcji dużo lepszą propozycją jest zastosowanie izolatu lub hydrolizatu białek, które odznaczają się szybką wchłanialnością, w przypadku hydrolizatu nawet błyskawiczną, oraz większą zawartością wysokiej jakości białek (ok. 90%). Co więcej, dodatkowym atutem izolatów i hydrolizatów jest również obniżona zawartość laktozy, cukrów i tłuszczy, która sprawia, że preparaty te znakomicie spisują się podczas redukcji.

CZY STOSOWANIE BIAŁKA JEST OBOWIĄZKOWE?

Białko w proszku, chociaż jego stosowanie w cyklu treningowym nie jest obowiązkowe, jest pomocne i może znacząco przyspieszać przyrosty masy mięśniowej. Wiele osób, pomimo, iż nie muszą one sięgać po preparaty białkowe, robi to, gdyż są one wygodne; przyrządzenie koktajlu białkowego zajmuje bowiem tylko kilka minut i wymaga dodania do proszku jedynie niewielkiej ilości wody lub mleka, podczas gdy przygotowanie odżywczego posiłku to kwestia co najmniej 15-20 minut. Co więcej, tak przyrządzony szejk proteinowy możemy wszędzie ze sobą zabrać, gdyż jest niewielkich rozmiarów, i spożyć niemal w dowolnej chwili. Dodatkowo, preparaty białkowe odznaczają się również wysoką zawartością aminokwasów egzogennych w wolnej formie, co oznacza, że trafiają one do krwi dużo szybciej, niż te z pokarmu, jako że nie wymagają one wydłużonego trawienia, lecz szybko przenikają do krwi.

ZALETY TOTAL FREAK ISOLOAD WHEY

Suplement Total Freak IsoLoad Whey to wysokiej jakości preparat wysokobiałkowy, który opiera swój skład na mieszance pełnowartościowych białek pochodzących z trzech różnych źródeł protein: koncentratu, izolatu i hydrolizatu białek serwatki. Suplementacja Total Freak IsoLoad Whey, dzięki swojemu kompleksowemu składowi, wspomaga wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, zabezpiecza tkankę mięśniową przed katabolizmem oraz wspiera wzrost siły i wytrzymałości. Co więcej, preparat Total Freak IsoLoad Whey przyspiesza regenerację po treningu oraz dostarcza bogactwa wysokiej jakości protein, zapobiegając tym samym ich niedoborom w organizmie. Wraz z Total Freak IsoLoad Whey zbudujesz masę mięśniową, o jakiej marzysz od dawna, oraz zwiększysz swoją siłę i wytrzymałość! Nie zwlekaj, jako że już kilka tygodni regularnego stosowania preparatu Total Freak IsoLoad Whey sprawia, że nasz organizm wchodzi w stan nieustannego anabolizmu!

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1-3 porcji produktu dziennie.

Napisz opinię

Total Freak IsoLoad Whey - 2,27kg

Total Freak IsoLoad Whey - 2,27kg

Odżywka wysokobiałkowa, której skład stanowi mieszanka trzech rodzajów białek: koncentratu (WPC), izolatu (WPi) i hydrolizatu (WPH) białek serwatki, których zastosowanie wykazuje silne działanie anaboliczne. Suplement wspomaga szybkie budowanie czystej masy, poprawia regenerację i zabezpiecza tkankę mięśniową przed rozpadem. Wyśmienicie smakuje!

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%