Porównaj (0)

Optimum Nutrition Whey Gold - 2270g

Optimum Nutrition - Whey Gold - 2270g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 209 .
Suma punktów w zamówieniu: 209
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 5,23 zł.


Kup teraz

2270g

2270g

209,00 zł
Banan
Banan-krem
Cappuccino
Ciastko
Czekolada-mięta
Czekolada mleczna
Czekolada mocna
Karmel-toffe
Mięta
Rocky road
Tropikalny
Truskawka
Truskawka-banan
Wanilia
Wanilia francuska
Dowolny
Karmel-Frappe
Masło orzechowe
Czekolada-masło orzechowe
399,99 zł
Banan
Czekolada mocna
Rocky road
Truskawka
Wanilia
Dowolny
129,99 zł
Banan
Czekolada mocna
Ciastko z kremem
Czekolada mleczna
Czekolada-orzech
Wanilia francuska
Rocky road
Tropikalny
Truskawka
Wanilia
Dowolny
Czekolada-mięta
58,99 zł
Czekolada mocna
Truskawka
Wanilia
Dowolny
4,80 zł
Truskawka
Wanilia
Czekolada mocna
Dowolny

Matrix białek - Optimum Nutrition - Whey Gold  

Optimum Nutrition - Whey Gold jest wysokiej jakości odżywką białkową zawierającą białka o różnym czasie wchłaniania jak: koncentrat białka serwatki, izolat białka serwatki i hydrolizowane peptydy serwatkowe. Umożliwia uzupełnienie diety w białko o najwyższej wartości bilogicznej i doskonałym profilu aminokwasowym. Optimum Nutrition - Whey Gold wspomaga budowę masy mięśniowej. Zawiera aminokwasy BCAA i glutaminę, które przyspieszają regenerację potreningową oraz hamują katabolizm. Suplement doskonale się rozpuszcza i świetnie smakuje.

Optimum Nutrition - Whey Gold 

 • Wspomaga budowę masy mięśniowej
 • Zawiera białka o różnym czasie wchłaniania
 • Bogaty w BCAA i glutaminę
 • Przyspiesza regenerację
 • Hamuje katabolizm
 • Doskonały smak
 • Super rozpuszczalność

Dawkowanie w dzień treningowy:

 • 30g na czczo
 • 30g przed treningiem
 • 30g po treningu

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

 • 30g na czczo
 • 30g 2 razy między posiłkami

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Cholesterol - Cholesterol jest związkiem chemicznym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Utrzymywanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi jest istotne, ponieważ wpływa na stan zdrowia. A jako, że u ludzi prowadzących aktywny tryb życia cholesterol naturalnie się obniża – sportowcy powinni go suplementować. Utrzymają ciało w doskonałej kondycji, nie obawiając się ryzyka związanego na przykład z występowaniem tak zwanego „złego cholesterolu”.
Cukry
Sód - Sód w organizmie człowieka występuje przede wszystkim w płynach pozakomórkowych, ale również w szkielecie i w płynach wewnątrzkomórkowych. Podstawową rolą sodu jest udział w kontroli objętości płynów pozakomórkowych oraz w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i pomaga kontrolować skurcze mięśni. Uczestniczy w transporcie składników odżywczych do komórek organizmu. Niedobór sodu może prowadzić do odwodnienia organizmu, spadku ciśnienia i bólów głowy, zaś nadmiar prowadzi do nadciśnienia, rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego i chorób nerek.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Tłuszcze nasycone - Tłuszcz nasycony dostarcza energii człowiekowi, pomaga w przyswajaniu niektórych witamin oraz składników odżywczych, a także uczestniczy w budowie błon komórkowych. Źródła tłuszczów nasyconych to głównie: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, smalec, masło, śmietana, pełnotłuste mleko, sery żółte o dużej zawartości tłuszczu, olej kokosowy, masło kakaowe, olej palmowy oraz olej z ziaren palmowych. Nadmiar tego typu tłuszczu przyczynia się do otyłości, zwiększenia poziomu złego cholesterolu i ryzyka wystąpienia chorób serca.
Wapń (glukonian wapnia) - Wapń jest pierwiastkiem niezbędnym w ludzkim organizmie, decydującym o prawidłowej, mocnej budowie kości i zębów. Nadto gwarantuje prawidłową krzepliwość krwi, zdrowy sen, dobry nastrój, sprawnie pracujące mięśnie oraz rozluźnienie nerwów. Groźnym stanem jest zarówno jego niedobór, jak i nadmiar. Odpowiedni poziom wapnia decyduje także o większej efektywności podczas gojenia się ran. Najwięcej wapnia znajdujemy w serach podpuszczkowych dojrzewających. Pierwiastek ten pojawia się w wielu suplementach diety.
Witamina a
Witamina c - Kwas l-askorbionowy znany bliżej, jako witamina C, to organiczny związek chemiczny. W standardowych warunkach ma postać stałego ciała krystalicznego. Witamina C jest dobrze rozpuszczalna w wodzie. Stanowi składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu u człowieka. Stanowi również przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Roztwór witaminy C wykazuje odczyn zasadowy. Naturalnie występuje w wielu organizmach roślinnych i zwierzęcych.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Żelazo
SKŁADNIKI AKTYWNE: 100% Whey Protein Gold Standard    
Porcja: 1 miarka (ok. 30g)    
Ilość porcji w opakowaniu: 73-80 (w zal. od smaku)    
Opakowanie: 2273g    
Zawartość: w 1 porcji [30 g] zaw: % DZ
  Kalorie 120 k/cal  
  kalorie pochodzące z tłuszczu 9 k/cal  
  Tłuszcz 1g **
  Tłuszcze nasycone 0,5g **
  Cholesterol 30mg **
  Sód 90mg **
  Węglowodany 4g **
  - w tym cukry 1g **
  Białko 24g **
  Wapń (glukonian wapnia) 80mg 10%*
  Witamina A 0mg 0%*
  Witamina C 0mg 0%*
  Żelazo 0mg 0%*
* dzienne zapotrzebowanie określone dla diety 2000 k/cal.    
** dzienne zapotrzebowanie nieokreślone    
Pozostałe składniki: Mieszanka Protein (Izolat Serwatki, Koncentrat Serwatki, Hydrolizowane Peptydy Serwatki), sztuczne oraz naturalne dodatki smakowe, sukraloza, acesulfam-K, lecytyna, Aminogen, sól.    

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: