Activlab Protein Shake - 2000g

PRODUCENT: Activlab

Zdjecie

94,99 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
9,40 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Activlab Protein Shake - 2000g

PROTEIN SHAKE

BIAŁKO - ZNACZENIE DLA ORGANIZMU

Białko jest składnikiem niezbędnym w diecie człowieka, i spełnia w jego organizmie szereg ważnych zadań, począwszy od funkcji budulcowej (szacuje się, iż proteiny stanowią aż 15% całkowitej masy ciała człowieka), poprzez funkcję transportową i magazynującą, na walce z toksynami zakończywszy. Co więcej, ich właściwa podaż z zewnątrz, drogą pokarmową jest niezbędna, aby sportowiec mógł tak redukować, jak i budować masę, oraz by chronić własne mięśnie przed rozpadem, będącym wynikiem intensywnych treningów. Zapotrzebowanie na białko jest kwestią indywidualną i zależy od działania takich czynników, jak płeć, wiek, masa ciała, stan zdrowia, aktywność fizyczna, które to odpowiednio zmniejszają bądź zwiększają owe zapotrzebowanie. Z tego powodu osoby aktywne fizycznie i sportowcy wykazują zwykle potrzebę spożywania większej ilości białek, zwłaszcza pełnowartościowych, które nie tylko wspierają regenerację organizmu po treningu, lecz również umożliwiają nadbudowę i rozwój mięśni oraz skuteczne odchudzanie.

Białka pełnowartościowe to grupa protein, które stanowią źródło wszystkich niezbędnych aminokwasów. Związki te, zwane egzogennymi, należą do tych, których organizm ludzki nie jest w stanie samodzielnie syntetyzować, mimo iż ich potrzebuje, by zachować zdrowie i prawidłowo funkcjonować. W związku z tą sytuacją, każdy z nas winien dbać o ich właściwą podaż z zewnątrz, za pośrednictwem pokarmu lub suplementu. Osoby aktywne fizycznie i sportowcy, w związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem ustroju na proteiny, bardzo często decydują się na tę drugą opcję, i stosują suplementację specjalnymi preparatami białkowymi. Należy jednak podkreślić, iż nie jest ona obowiązkowa, a ma stanowić jedynie dodatkową pomoc i wsparcie w uzupełnianiu dziennej podaży białek, często utrudnionej z powodu trybu życia większości z nas i braku czasu na cokolwiek, w tym także na gotowanie.

ODŻYWKI BIAŁKOWE - CZY WARTO?

Odżywki proteinowe (białkowe) dostępne na rynku to preparaty wysokiej jakości, stanowiące bogate źródło pełnowartościowych białek, których gdyby nie one, musielibyśmy szukać w produktach pochodzenia zwierzęcego takich, jak mięso, jaja oraz nabiał. Suplementy te są dedykowane głównie osobom trenującym, jednak doskonale sprawdzają się także w diecie osób nie parających się żadną formą aktywności fizycznej, gdzie stanowią pomoc w dziennej podaży białek. Suplementacja odżywkami białkowymi, poza tym, że bardzo łatwa, pozwala zaoszczędzić czas spędzany w kuchni przy gotowaniu, co ma związek z wygodną formą opisywanych preparatów, które występują najczęściej w postaci sproszkowanej, zaś do ich przygotowania wymagana jest jedynie woda lub mleko. Dodatkowo, aminokwasy w nich zawarte, wskutek swoistej budowy chemicznej, wchłaniają się dużo szybciej, niż te obecne w pokarmie, które wymagają dodatkowego, dłuższego trawienia, i mogą zadziałać niemal natychmiast od momentu ich spożycia.

ZALETY ACTIVLAB PROTEIN SHAKE

Suplement diety Activlab Protein Shake to wysokiej jakości odżywka białkowa stanowiąca połączenie doskonałego koncentratu białek serwatki z izolatem białka sojowego, dzięki czemu preparat ten w sposób kompleksowy wspiera dzienną podaż protein do organizmu, a także wspiera budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Odżywka proteinowa Activlab Protein Shake odznacza się wysoką zawartością pełnowartościowych białek, plasującą się na poziomie 78%, i charakteryzuje się niewielką zawartością tłuszczów i węglowodanów, w związku z czym znakomicie sprawdza się zarówno w okresie pracy nad masą, jaki i podczas redukcji tłuszczu. Stała suplementacja odżywką białkową Activlab Protein Shake wspomaga szybki rozwój mięśni oraz wspiera ich utrzymanie. Co więcej, spożyty po treningu, suplement ochrania tkankę mięśniową przed katabolizmem oraz przyspiesza regenerację organizmu. Produkt dostępny w formie proszku, w kilku przepysznych smakach, które sprawią, że twoja suplementacja stanie się odtąd przyjemnością!

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie 1-3 porcji produktu dziennie, w zależności od zapotrzebowanie, tak samo w dni treningowe i nietreningowe.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Protein Shake
Porcja: 30 g30 g30 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 66.666.666.6
opakowanie 2000g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (30 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (30 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (30 g) ZAW:
Wartość energetyczna 455 kJ / 105 kcal
Białko 23g
Węglowodany 1g
Tłuszcz 1g
Składniki: Koncentrat białka serwatkowego, izolat białka sojowego, aromaty, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca E466, substancje słodzące: E950 i E951, barwniki: E124 (smak truskawkowy), E150c (smak czekoladowy), E171 (smak waniliowy).
Białko 92%
Węgle 4%
Tłuszcze 4%
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Napisz opinię

Activlab Protein Shake - 2000g

Activlab Protein Shake - 2000g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%