Porównaj (0)

6PAK Nutrition Light Whey - 2000g

Zdjecie Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 556 .
Suma punktów w zamówieniu: 556
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 13,90 zł.


Kup teraz

2000g

2000g

139,00 zł
Biała czekolada-Cytryna
Czekolada
Kokos
Tropikalny
Truskawka
Wanilia
Dowolny
Czekolada-wanilia
Naturalny
Poziomka
Toffe
53,00 zł
Biała czekolada-Cytryna
Czekolada
Kokos
Tropikalny
Truskawka
Wanilia
Dowolny
Czekolada-wanilia
Naturalny
Poziomka
Toffe
5,00 zł
Biała czekolada-Cytryna
Czekolada
Kokos
Tropikalny
Truskawka
Wanilia
Dowolny

Koncentrat białka serwatki - 6PAK Nutrition - Light Whey

Szukasz dobrej odżywki białkowej, która uzupełni twój jadłospis w pełnowartościowe białko? Sięgnij po 6PAK Nutrition - Light Whey - preparat będący źródłem koncentratu białka serwatki o doskonałym profilu aminokwasowym. Suplement idealnie sprawdza się w okresie redukcji tkanki tłuszczowej z racji na niską zawartość węglowodanów i tłuszczy. W 100g produktu znajdziesz niemal 80g czystego białka! Odżywka sprawdza się u osób wrażliwych na laktozę, gdyż zawiera tylko jej śladowe ilości. 6PAK Nutrition - Light Whey cechuje się bardzo dobrą rozpuszczalnością, a jego smak zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienie. Wykazuje pozytywny wpływ na rozbudowę masy mieśniowej.

6PAK Nutrition - Light Whey

  • Wysokiej jakości koncentrat białka serwatki
  • Duża ilość BCAA i EAA w produkcie
  • 80% zawartości białka
  • Niska zawartość węglowodanów i tłuszczu
  • Szybsza rozbudowa masy mięśniowej
  • Doskonała rozpuszczalność
  • Wyśmienite smaki
  • Śladowe ilośći laktozy

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 30g 1-3 razy dziennie

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 30g 1-3 razy dziennie

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Błonnik - Błonnik zbudowany jest z wielocukrów oraz lignin, których nie są w stanie strawić enzymy obecne w układzie pokarmowym. Odgrywa znaczącą rolę w odchudzaniu, pomagając utrzymać prawidłową masę ciała. Wpływa również na zachowanie smukłej sylwetki, dzięki pęcznieniu w organizmu i zachowaniu uczucia sytości. Zmniejsza uczucie głodu, jednocześnie nie dostarczają kalorii. Nadto pozwala skutecznie kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi.
Cukry
Laktoza - Laktoza inaczej określana również, jako cukier mleczny stanowi organiczny związek chemiczny z grupy węglowodanów. Występuje w mleku. Odkryta została w 1916 roku. Jest mniej słodka od glukozy oraz sacharozy. Rozpuszcza się w wodzie, słabo w alkoholu, w ogóle w eterze. Otrzymywana w procesie produkcji sera, z serwatki. Znajduje swoje zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym oraz w pirotechnice. W recepturze aptecznej, stosowana najczęściej, jako substancja pomocnicza.
Sól - Sól to potoczna nazwa związku chemicznego- chlorku sodu (NaCl). Ta stosowana jako przyprawa składa się przede wszystkim z sodu i z dodatkowych pierwiastków np. jodu. Sól jest potrzebna dla zachowania równowagi elektrolitowej w organizmie, jest też składnikiem płynów komórkowych oraz tkankowych. Jest niezbędna dla odpowiedniej pracy układu mięśniowego i nerwowego. Wskazana jest także dla osób cierpiących na niedociśnienie tętnicze. Jej nadmiar powoduje m.in. nadciśnienie tętnicze, miażdżycę i zwiększa ryzyko zachorowania na choroby sercowo-naczyniowe. Przyczynia się też między innymi do powstawania otyłości i cukrzycy typu II.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Tłuszcze nasycone - Tłuszcz nasycony dostarcza energii człowiekowi, pomaga w przyswajaniu niektórych witamin oraz składników odżywczych, a także uczestniczy w budowie błon komórkowych. Źródła tłuszczów nasyconych to głównie: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, smalec, masło, śmietana, pełnotłuste mleko, sery żółte o dużej zawartości tłuszczu, olej kokosowy, masło kakaowe, olej palmowy oraz olej z ziaren palmowych. Nadmiar tego typu tłuszczu przyczynia się do otyłości, zwiększenia poziomu złego cholesterolu i ryzyka wystąpienia chorób serca.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE: Light Whey (wanilia)
Porcja: 30g
Ilość porcji w opakowaniu: 66
Opakowanie: 2000g
Zawartość: w porcji: zaw:
Wartość energetyczna 507kJ/120kcal
Tłuszcz 1,82g
Tłuszcze nasycone 1,21g
Węglowodany 1,89g
- w tym cukry 1,1g
Błonnik 0g
Białko 23,99g
Sól 0,13g
Laktoza 0,65g
Lactobacillus acidophilus 100mln CFM
*CFU - jednostka tworząca kolonie
Składniki:  koncentrat białek serwatki (WPC)(z mleka), liofilizowane kultury bakterii (Lactobacillus acidophilus), aromaty, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)-2,4,5, kakao-3, koncentrat owoców w proszku (truskawek-2, cytryn-4, ananasów-5, kokosów-6), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (beta-karoten-1,4,5, czerwieńburaczana-2), sól-3.
Dotyczy smaków: 1-waniliowego, 2-truskawkowego, 3-czekoladowego, 4-białej czekolady z cytryną, 5-tropikalnego, 6-kokosowego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: