Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g

PRODUCENT: Olimp

Olimp - Creapure Monohydrate Powder - 500g

Dostępność: Produkt niedostępny

54,90 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
5,40 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g

CREAPURE MONOHYDRATE POWDER

CZYM JEST KREATYNA?

W dobie współczesnych rozwiązań rynek suplementacyjny oferuje panacea niemal na wszystko. Kreatyna jest jedną z wielu takich inicjatyw. Obecnie możemy dostać wiele jej form i połączeń, choć niewątpliwie najlepszą i najbardziej popularną z nich wszystkich jest monohydrat kreatyny. Sama kreatyna stanowi organiczny związek, syntezowany w ustroju wskutek reakcji argininy z glicyną, w trakcie której dochodzi do przemiany glicyny w glikocyjaminę, która z kolei ulega ostatecznemu przekształceniu w kreatynę. Kreatyna występuje naturalnie w mięśniach szkieletowych człowieka, gdzie są magazynowane jej znaczne ilości (ok. 95%), podczas gdy reszta tego związku znajduje się w mózgu, wątrobie, jądrach i nerkach.

JAK DZIAŁA KREATYNA?

Kreatyna, zaraz obok odżywki białkowej, stanowi współcześnie ulubienicę większości sportowców, gdyż w znacznym stopniu wpływa na jakość i intensyfikację treningów. Wszystko to dzięki właściwościom zwiększającym zakres wysiłkowy organizmu, oraz wiele więcej. Do głównych zalet kreatyny należy bowiem utrzymywanie prawidłowego poziomu ATP, a zatem energii, niezbędnej do przeprowadzenia solidnego treningu; wzrost ATP bowiem wpływa na zwiększenie takich parametrów, jak wytrzymałość oraz siła, dzięki którym trenujemy dłużej i intensywniej, a efekty w postaci przyrostów suchej masy mięśniowej i zredukowanej tkanki tłuszczowej analogicznie pojawiają się szybciej. Ponadto, kreatyna bierze również udział w syntezie białek, poprawia regenerację powysiłkową, oraz działa antykatabolicznie, zapobiegając rozpadom białek. Zwłaszcza to ostatnie znajduje szczególne zastosowanie w okresach redukcji, którym zwykle towarzyszy restrykcyjna dieta, sprzyjająca katabolizmowi białek.

DLA KOGO KREATYNA?

Kreatyna, ze względu na wielopłaszczyznowe działanie, jest doskonałym uzupełnieniem diety i treningu, ukierunkowanych zarówno na wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, jak i służących redukcji tkanki tłuszczowej. Co więcej, znajduje ona miejsce w każdej dyscyplinie sportowej, niezależnie od stopnia wytrenowania jednostki, w treningu wyczynowym i amatorskim.

ZALETY OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE POWDER

Olimp Creapure Monohydrate Powder to zmikronizowana i najczystsza postać kreatyny, charakteryzująca się doskonałą rozpuszczalnością i świetną wchłanialnością! Suplementacja Olimp Creapure Monohydrate Powder stanowi nieocenione wsparcie w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, której przyrost, jako element uczestniczący w syntezie nowych cząsteczek białek, sukcesywnie stymuluje, oraz wspomaga proces redukcji tłuszczu, zapobiegając katabolizmowi białek i zwiększając parametry siłowe i wytrzymałościowe, dzięki którym nasz trening wejdzie na całkiem nowy poziom, a my sami będziemy mogli trenować dłużej i intensywniej! Produkt wspomaga szybką resyntezę ATP, działa antykatabolicznie i zwiększa wydolność organizmu. Ponadto, Olimp Creapure Monohydrate Powder wpływa na poprawę procesów regeneracyjnych, zachodzących w organizmie po zakończonym wysiłku, odgrywających kluczową rolę w aspekcie wzrostu mięśni. Suplement dostępny w formie szybko wchłanialnego proszku.

DAWKOWANIE

Producent zaleca przyjmowanie po 5 g proszku cztery razy dziennie - po przebudzeniu, na czczo, pomiędzy posiłkami, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz po 5 g produktu 1-2 razy dziennie - po przebudzeniu, na czczo, oraz po treningu, lub tylko po treningu, w dni nietreningowe.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE CREAPURE MONOHYDRATE POWDER
Porcja: 3 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 166
opakowanie 500g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (3 g) ZAW:
Monohydrat kreatyny 3g
Składniki: 100% mikronizowany monohydrat kreatyny .
Porcja 3g
Monohydrat kreatyny

Monohydrat kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.

Napisz opinię

Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g

Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%