Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g

PRODUCENT: Olimp

Olimp - Creapure Monohydrate Powder - 500g

64,00 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 64 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy

Zamów ten produkt i zgarnij
10% cashbacku na kolejne zakupy!

Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

Opis produktu

Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g

CREAPURE MONOHYDRATE POWDER

CZYM JEST KREATYNA?

W dobie współczesnych rozwiązań rynek suplementacyjny oferuje panacea niemal na wszystko. Kreatyna jest jedną z wielu takich inicjatyw. Obecnie możemy dostać wiele jej form i połączeń, choć niewątpliwie najlepszą i najbardziej popularną z nich wszystkich jest monohydrat kreatyny. Sama kreatyna stanowi organiczny związek, syntezowany w ustroju wskutek reakcji argininy z glicyną, w trakcie której dochodzi do przemiany glicyny w glikocyjaminę, która z kolei ulega ostatecznemu przekształceniu w kreatynę. Kreatyna występuje naturalnie w mięśniach szkieletowych człowieka, gdzie są magazynowane jej znaczne ilości (ok. 95%), podczas gdy reszta tego związku znajduje się w mózgu, wątrobie, jądrach i nerkach.

JAK DZIAŁA KREATYNA?

Kreatyna, zaraz obok odżywki białkowej, stanowi współcześnie ulubienicę większości sportowców, gdyż w znacznym stopniu wpływa na jakość i intensyfikację treningów. Wszystko to dzięki właściwościom zwiększającym zakres wysiłkowy organizmu, oraz wiele więcej. Do głównych zalet kreatyny należy bowiem utrzymywanie prawidłowego poziomu ATP, a zatem energii, niezbędnej do przeprowadzenia solidnego treningu; wzrost ATP bowiem wpływa na zwiększenie takich parametrów, jak wytrzymałość oraz siła, dzięki którym trenujemy dłużej i intensywniej, a efekty w postaci przyrostów suchej masy mięśniowej i zredukowanej tkanki tłuszczowej analogicznie pojawiają się szybciej. Ponadto, kreatyna bierze również udział w syntezie białek, poprawia regenerację powysiłkową, oraz działa antykatabolicznie, zapobiegając rozpadom białek. Zwłaszcza to ostatnie znajduje szczególne zastosowanie w okresach redukcji, którym zwykle towarzyszy restrykcyjna dieta, sprzyjająca katabolizmowi białek.

DLA KOGO KREATYNA?

Kreatyna, ze względu na wielopłaszczyznowe działanie, jest doskonałym uzupełnieniem diety i treningu, ukierunkowanych zarówno na wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, jak i służących redukcji tkanki tłuszczowej. Co więcej, znajduje ona miejsce w każdej dyscyplinie sportowej, niezależnie od stopnia wytrenowania jednostki, w treningu wyczynowym i amatorskim.

ZALETY OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE POWDER

Olimp Creapure Monohydrate Powder to zmikronizowana i najczystsza postać kreatyny, charakteryzująca się doskonałą rozpuszczalnością i świetną wchłanialnością! Suplementacja Olimp Creapure Monohydrate Powder stanowi nieocenione wsparcie w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, której przyrost, jako element uczestniczący w syntezie nowych cząsteczek białek, sukcesywnie stymuluje, oraz wspomaga proces redukcji tłuszczu, zapobiegając katabolizmowi białek i zwiększając parametry siłowe i wytrzymałościowe, dzięki którym nasz trening wejdzie na całkiem nowy poziom, a my sami będziemy mogli trenować dłużej i intensywniej! Produkt wspomaga szybką resyntezę ATP, działa antykatabolicznie i zwiększa wydolność organizmu. Ponadto, Olimp Creapure Monohydrate Powder wpływa na poprawę procesów regeneracyjnych, zachodzących w organizmie po zakończonym wysiłku, odgrywających kluczową rolę w aspekcie wzrostu mięśni. Suplement dostępny w formie szybko wchłanialnego proszku.

DAWKOWANIE

Producent zaleca przyjmowanie po 5 g proszku cztery razy dziennie - po przebudzeniu, na czczo, pomiędzy posiłkami, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz po 5 g produktu 1-2 razy dziennie - po przebudzeniu, na czczo, oraz po treningu, lub tylko po treningu, w dni nietreningowe.

Olimp - Creapure Monohydrate Powder - 500g

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNECREAPURE MONOHYDRATE POWDER
Porcja: 3 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 166
opakowanie500g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (3 g) ZAW:
Monohydrat kreatyny3g
Składniki: 100% mikronizowany monohydrat kreatyny.
Porcja3g

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g

Monohydrat kreatyny

Monohydrat kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.

Napisz opinię

Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g

Olimp Creapure Monohydrate Powder - 500g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%