Sport Definition The Mono - 500g

PRODUCENT: SportDefinition

Zdjecie

49,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
4,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Sport Definition The Mono - 500g

Suplement diety Sport Definition The Mono to wysokiej jakości monohydrat kreatyny, którego zastosowanie pozwala budować dużą i silną masę mięśniową! Preparat Sport Definition The Mono stanowi niezbędnik niemal każdego poważnego sportowca, i odpowiednio stosowany, może znacząco poprawiać osiąg sportowe! Stała suplementacja Sport Definition The Mono, poza tym, że bardzo komfortowa, co zapewnia wygodna postać proszku do rozpuszczenia, w jakiej możemy nabyć preparat, wspiera lepsze przyrosty masy, przyspiesza regenerację, a także stymuluje wzrost siły i wytrzymałości. Co więcej, suplement Sport Definition The Mono zawiera dodatek witamin dla utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz nie zawiera sztucznych dodatków i substancji słodzących, których udział zmniejsza wartość odżywczą produktów. Mimo swojej potężnej siły, preparat Sport Definition The Mono jest w 100% bezpieczny i skuteczny, co można sprawdzić, testując go na sobie!

Suplement Sport Definition The Mono zawiera następujące składniki aktywne:

Monohydrat kreatyny - jest to jedna z najbardziej anabolicznych, a zarazem bezpiecznych substancji, którą wykorzystuje się w sporcie już od ponad 20 lat. Monohydrat kreatyny, czyli połączenie cząsteczki kreatyny i wody, to preparat, którego zastosowanie zwiększa siłę [1], wspomaga budowanie suchej masy, w tym także u kobiet, jak wykazują badania [2], a także wspiera kształtowanie wytrzymałości mięśniowej. Kreatyna, w związku z tym, że uczestniczy w procesie pozyskiwania energii w mięśniach, pozwala na wykonanie dłuższego treningu, a co się z tym wiąże - przyspiesza realizację celów sportowych. Ponadto, związek ten hamuje szkodliwy rozpad białek, wspomagając utrzymanie masy, a także przyczynia się do wzrostu masy ciała bez wpływu na zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie [3].

Przeznaczenie Sport Definition The Mono

Suplement diety Sport Definition The Mono jest przeznaczony do stosowanie przez osoby aktywne fizycznie, bez względu na ich poziom wytrenowania czy rodzaj uprawianego sportu. Nie ulega jednak wątpliwości, iż najwięcej korzyści przynosi jego stosowanie w dyscyplinach siłowych, siłowo-wytrzymałościowych oraz wytrzymałościowych.

Ekspert Mamutpro radzi, jak stosować Sport Definition The Mono:

Sport Definition The Mono zaleca się jest spożywać z produktami zwiększającymi odpowiedź insulinową, jak węglowodany i białka. Znaleźć można je zarówno w produktach żywnościowych, jak mięso, jak i w suplementach diety (odżywka białkowa, dekstroza).”

Zalecane spożycie i przygotowanie:

Zaleca się stosowanie porcji (3,5 g) przed lub bezpośrednio po treningu. W tym celu należy rozpuścić sugerowaną porcję w 150-200 ml wody.

Źródła naukowe:

[1] Rawson ES, Volek JS. Effects of creatine supplementation and resistance training on muscle strength and weightlifting performance. J Strength Cond Res. 2003 Nov;17(4):822-31. Review. PubMed PMID: 14636102.

[2] Branch JD. Effect of creatine supplementation on body composition and performance: a meta-analysis. Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2003 Jun;13(2):198-226. PubMed PMID: 12945830.

[3] Kutz MR, Gunter MJ. Creatine monohydrate supplementation on body weight and percent body fat. J Strength Cond Res. 2003 Nov;17(4):817-21. PubMed PMID: 14636103.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji suplementu dziennie, przed lub po treningu.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE THE MONO
Porcja: 3.4 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 143
opakowanie 500g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (3.4 g) ZAW:
Witamina B6 1,4mg
Witamina B12 2,5mcg
Niacyna 8mg
Monohydrat kreatyny 3400mg
Witamina B12

Kobalamina to witamina B12, która w organizmie ludzkim pełni szereg ważnych funkcji. Znajdujemy ja w produktach pochodzenia zwierzęcego. Bierze udział w przemianie węglowodanowej, białkowej oraz tłuszczowej. Wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego oraz krwionośnego. Odpowiada także za dobry nastrój oraz dobre samopoczucie. Jej niedobór może powodować między innymi zmęczenie, anemię, stany depresyjne. Gości w wielu suplementach diety, między innymi dla sportowców.

Niacyna

Niacyna to witamina B3, określana również skrótem PP. Jedyna witamina z grupy B, która może być produkowana w organizmie. Są to jednak zbyt małe ilości, dlatego należy ją dostarczać wraz z pożywieniem. Działa wspomagająca na układ nerwowy, a także uczestniczy w przemianach metabolicznych węglowodanów. Obniża poziom złego cholesterolu, wspomagając produkcję korzystnej frakcji. Uczestniczy w tworzeniu krwinek czerwonych, a także rozszerza naczynia krwionośne.

Monohydrat kreatyny

Monohydrat kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.

Napisz opinię

Sport Definition The Mono - 500g

Sport Definition The Mono - 500g

Monohydrat kreatyny bez wypełniaczy i sztucznych dodatków, którego działanie obejmuje wpływ na rozbudowę masy oraz właściwości przyspieszające procesy regeneracyjne. Suplement odznacza się silnym działaniem anabolicznym, dzięki czemu wspiera wzrost mięśni, a także stymuluje rozwój siły i wytrzymałości. Zawiera dodatek witamin dla jeszcze lepszych efektów stosowania!

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%