OstroVit Supreme Pure Creatine - 300g

PRODUCENT: OstroVit

nowość
OstroVit - Supreme Pure Creatine - 300g-13903

Ostatnie sztuki!

16,30 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 16 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy

Zamów ten produkt i zgarnij
10% cashbacku na kolejne zakupy!

Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

Opis produktu

OstroVit Supreme Pure Creatine - 300g

SUPREME PURE CREATINE

OSTROVIT SUPREME PURE CREATINE

Suplement diety Ostrovit Supreme Pure Creatine to wysokiej jakości monohydrat kreatyny, którego działanie, potwierdzone licznymi badaniami naukowymi, wspomaga lepsze przyrosty masy oraz przyspiesza regenerację po treningu. Stała suplementacja Ostrovit Supreme Pure Creatine pozwala zwiększyć stężenie fosfokreatyny w naszych mięśniach, co w naturalny sposób wpływa się na wzrost energii uwalnianej w trakcie treningu. Dodatkowo, preparat ten, powodując retencję wody w organizmie, zwiększa objętość komórek mięśniowych, a także stwarza doskonałe środowisko anaboliczne i stymuluje pośrednio wzrost mięśni. Preparat Ostrovit Supreme Pure Creatine oddziałuje pozytywnie na nasze samopoczucie, a ponadto podnosi także moc i zakres wydajności treningowej naszego organizmu. Co więcej, kreatyna bierze udział w resyntezie glikogenu mięśniowego oraz ogranicza kwasowość mięśni. Wraz z Ostrovit Supreme Pure Creatine zbudujesz masę i zwiększysz siłę, o jakich marzysz, teraz bez większych problemów!

KREATYNA - WŁAŚCIWOŚCI

Kreatyna to niemal obowiązkowy element suplementacji sportowej, i regularnie stosowana, zwiększa wydolność organizmu, usprawnia procesy pozyskiwania energii oraz przyspiesza regenerację. Związek ten przynosi policzalne korzyści, jak lepsze przyrosty masy, zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym, i jest on jednym z najlepiej przebadanych, jak dotąd suplementów. Kreatyna jest związkiem naturalnie występującym w organizmie człowieka, gdzie gromadzi się w postaci fosfokreatyny w tkance mięśniowej. Niestety, ilości kreatyny syntetyzowane przez ludzki organizm są zwykle zbyt małe, by mogły one wpływać w istotny sposób na progresję treningową i rozwój masy, tak więc większość sportowców decyduje się stosować suplement. Zwiększona podaż kreatyny z zewnątrz zwiększa poziom fosfokreatyny w mięśniach, co zaś umożliwia zwiększenie energii ATP uwalnianej w trakcie ćwiczeń. W wyniku rozpadu, cząsteczki ATP zmieniają się do ADP, i by organizm ponownie mógł zyskać energię niezbędną mu do dalszych ćwiczeń, musi zajść resynteza ADP do ATP, która zachodzi przy udziale fosfokreatyny. Wniosek? Im więcej kreatyny w formie preparatu dostarczymy do naszego organizmu, tym więcej energii potrzebnej nam do wykonania treningu uzyskamy w zamian.

ZALETY STOSOWANIE KREATYNY

Regularne stosowanie kreatyny, wsparte odpowiednią dietą i regularnym treningiem, niesie ze sobą szereg pozytywnych oddziaływań, jak lepsze przyrosty masy czy poprawa procesów regeneracyjnych. Dodatkowo, dzięki zdolności stymulującej pozyskiwanie energii, kreatyna wpływa na wzrost siły mięśniowej, a także pomaga kształtować wytrzymałość. Co więcej, związek ten normalizuje pH w mięśniach i redukuje poziom zakwaszenia, przeciwdziałając negatywnym skutkom przetrenowania organizmu, jak również zwiększa zakres wydajności treningowej.

Samo stosowanie kreatyny może nie wystarczyć, aby w krótkim czasie zbudować sylwetkę i siłę, o jakich marzymy, jednak przy zastosowaniu odpowiedniej, zbilansowanej diety, jak i przy regularnym treningu, najlepiej siłowym, z wykorzystaniem ciężarów, oczekiwane efekty pojawią się zdecydowanie szybciej. Kreatyna, w związku ze swoja uniwersalnością, świetnie nadaje się zarówno w diecie osób początkujących, jak i zaawansowanych sportowców, przy czym tym pierwszym zaleca się zakup szczególnie monohydratu kreatyny, który jest miksem kreatyny i wody.

KREATYNA - STOSOWANIE

Stosowanie kreatyny to temat dyskusyjny, jako że teorii na temat tego, jak przyjmować owy suplement jest mniej więcej tyle, ile jest osób, które się o tym wypowiadają. Niemniej jednak, najbardziej popularną metodą stosowania kreatyny jest bez wątpienia tzw. metoda loadingu, inaczej ładowania, która polega na zadawaniu sobie 0,3g związku na każdy kilogram masy ciała na dobę przez okres do tygodnia. Po tym czasie dawkę tę należy zmniejszyć do max. 5 g kreatyny na dzień, która ma na celu podtrzymanie wysokiego wysycenia tkanki mięśniowej opisywanym związkiem.

OstroVit - Supreme Pure Creatine - 300g-13903

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 2 porcji produktu na dzień, rano, po przebudzeniu i po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji dziennie, rano, na czczo, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNESupreme Pure Creatine
Porcja: 2.5 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 120
opakowanie300 g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g) ZAW:
Monowodzian kreatyny2500 mg
w tym kreatyna2200 mg
Składniki:Monowodzian kreatyny. Może zawierać soję oraz orzechy.

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O OstroVit Supreme Pure Creatine - 300g

Monowodzian kreatyny

Monowodzian kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.

Napisz opinię

OstroVit Supreme Pure Creatine - 300g

OstroVit Supreme Pure Creatine - 300g

Monohydrat kreatyny, którego zastosowanie wpływa na lepsze przyrosty masy i wzrost siły. Suplement przyspiesza regenerację po treningu, zwiększa zapas energii uwalnianej w trakcie ćwiczeń oraz powoduje retencję wody, dzięki której nasze mięśnie są większe i lepiej rosną! Co więcej, suplement wpływa na poprawę samopoczucia i wspiera resyntezę glikogenu.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%