FA Nutrition Xtreme Creatine - 1000g

Ostatnie sztuki!

59,00 zł

- +

Fitness Authority - Xtreme Creatine - 1000g
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 59 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  FA Nutrition Xtreme Creatine - 1000g

  XTREME CREATINE

  CZYM JEST I JAK DZIAŁA KREATYNA?

  Kreatyna jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawalnych suplementów o działaniu wspomagającym rozwój masy mięśniowej. Co więcej, współczesny rynek suplementacyjny oferuje wiele jej odmian i połączeń, w związku z czym każdy z pewnością znajdzie formę najtrafniej odpowiadającą swoim potrzebom. Niestety, pomimo wielu korzyści, jakie niesie ze sobą suplementacja tym związkiem, wiele osób wciąż obawia się stosowania kreatyny w formie suplementu. Są to obawy nieuzasadnione, gdyż kreatyna jest związkiem naturalnie występującym w organizmie człowieka, gromadzącym się głównie w tkance mięśniowej, w związku z czym jej zwiększona podaż z zewnątrz nie stanowi zagrożenia dla naszego organizmu, a wręcz przeciwnie - może znacząco go wspomóc w okresie intensywnych cykli treningowych, kiedy często brak nam energii do ćwiczeń, a mobilizacja pozostawia wiele do życzenia.

  Efekty stosowania kreatyny zauważyło już i potwierdziło wiele osób, zaś na tle ich wszystkich najistotniejsza jest niewątpliwie dobrej jakości masa, której szybkie przyrosty suplement ten kompleksowo wspiera. Kreatyna, gromadząc się w dużych ilościach w mięśniach szkieletowych (ok. 95%), gdzie przyjmuje postać fosfokreatyny oraz wolnej kreatyny, odpowiada za magazynowanie energii ATP, której natychmiastowe uwalnienie następuje wskutek skurczu ciężko pracujących mięśni. Dzięki temu działaniu, związek ten dodaje energii niezbędnej do wykonania intensywnego treningu, pozwalając trenować dłużej i ciężej, a także skutecznie opóźnia pojawienie się uczucia zmęczenia, często atakującego w trakcie wysiłku i zmuszającego do przerwania ćwiczeń. Co więcej, kreatyna odpowiada także za kształtowanie siły i wytrzymałości mięśniowej, zwiększając tym samym zakres zdolności wysiłkowych organizmu, oraz ogranicza zakwaszanie mięśni po wysiłku. Dodatkowym jej atutem jest również zdolność stymulacji syntezy nowych białek mięśniowych, z których zbudowana jest nasza masa, dzięki czemu związek ten przyczynia się do szybszych przyrostów suchej masy mięśniowej. Jednak i na tym długa lista zastosowań kreatyny się nie wyczerpuje, zaś wśród pozostałych właściwości tego związku wyróżniamy także poprawę regeneracji powysiłkowej oraz zapobieganie utraty masy wraz z wiekiem.

  JAK DAWKOWAĆ KREATYNĘ?

  Decydując się na zakup preparatu kreatynowego musimy wiedzieć, że istnieje kilka metod jego dawkowania, spośród których najpopularniejszą jest bez wątpienia tzw. metoda ładowania. Polega ona na przyjmowaniu 0,3 g kreatyny na każdy kilogram masy ciała na dobę, w kilku mniejszych dawkach, przez okres tygodnia. Po tym czasie porcje te należy zredukować do 5 g związku na dzień, w celu utrzymania wysokiego wysycenia mięśni kreatyną. Jeśli jednak nie jesteśmy przekonani co do tej akurat metody stosowania, możemy wykorzystać inną, dokładnie opisaną przez producenta preparatu na odwrocie opakowania.

  ZALETY FA NUTRITION XTREME CREATINE

  Suplement diety FA Nutrition Xtreme Creatine to wysokiej jakości czysty monohydrat kreatyny, którego stosowanie pozwoli Ci zbudować masę, o jakiej marzysz od dawna! Preparat odznacza się wysoką aktywnością anaboliczną, dzięki której wspiera sukcesywne przyrosty suchej masy mięśniowej, a także efektywnie kształtuje siłę i wytrzymałość, niezbędne w cyklu wyczerpujących ćwiczeń. Dodatkowo, FA Nutrition Xtreme Creatine zapewnia właściwe nawodnienie organizmu w trakcie wysiłku, dzięki czemu może on trenować dłużej i intensywniej, znacząco przyspieszając pojawienie się pierwszych efektów potreningowych, a także wspiera procesy regeneracyjne, warunkujące tempo wzrostu mięśni! Produkt dostępny w postaci sproszkowanej, zmikronizowanej, zapewniającej dobrą rozpuszczalność proszku oraz jego łatwą przyswajalność przez organizm.

  DAWKOWANIE

  Zaleca się przyjmowanie 1 porcji produktu przed treningiem oraz 1 porcji bezpośrednio po wysiłku, w dni treningowe, oraz 1 porcji proszku rano, po przebudzeniu oraz 1 porcji po południu, w dni nietreningowe.

  Fitness Authority - Xtreme Creatine - 1000g

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O FA Nutrition Xtreme Creatine - 1000g

  Napisz opinię

  FA Nutrition Xtreme Creatine - 1000g

  FA Nutrition Xtreme Creatine - 1000g

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

  Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

  Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
  a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

  Gratis!