FA Nutrition Xtreme Creatine - 1000g

PRODUCENT: FA Nutrition

Fitness Authority - Xtreme Creatine - 1000g

59,00 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Opis produktu

FA Nutrition Xtreme Creatine - 1000g

FA Nutrition Xtreme Creatine to wysokiej jakości czysty monohydrat kreatyny, którego stosowanie pozwoli Ci zbudować masę, o jakiej marzysz od dawna! Suplement odznacza się wysoką aktywnością anaboliczną, dzięki której wspiera sukcesywne przyrosty suchej masy mięśniowej, a także efektywnie kształtuje siłę i wytrzymałość, niezbędne w cyklu wyczerpujących ćwiczeń. Ponadto, FA Nutrition Xtreme Creatine zapewnia właściwe nawodnienie organizmu w trakcie wysiłku, dzięki czemu może on trenować dłużej i intensywniej, znacząco przyspieszając pojawienie się pierwszych efektów potreningowych, a także wspiera procesy regeneracyjne, warunkujące tempo wzrostu mięśni! Produkt dostępny w postaci sproszkowanej, zmikronizowanej, zapewniającej dobrą rozpuszczalność proszku oraz jego łatwą przyswajalność przez organizm.

Suplement FA Nutrition Xtreme Creatine zawiera następujące składniki aktywne:

Monohydrat kreatyny - to najpopularniejsza forma chemiczna kreatyny. Kreatyna, gromadząc się w dużych ilościach w mięśniach szkieletowych, gdzie przyjmuje postać fosfokreatyny i wolnej kreatyny, odpowiada za magazynowanie energii, której natychmiastowe uwalnienie następuje wskutek skurczu ciężko pracujących mięśni. Dzięki temu działaniu, związek ten dodaje energii niezbędnej do wykonania intensywnego treningu, pozwalając trenować dłużej i ciężej, a także skutecznie opóźnia pojawienie się uczucia zmęczenia. Kreatyna odpowiada za kształtowanie siły i wytrzymałości mięśniowej, zwiększając tym samym zakres zdolności wysiłkowych organizmu, oraz ogranicza zakwaszanie mięśni po wysiłku. Dodatkowym jej atutem jest również zdolność stymulacji syntezy nowych białek, z których zbudowana jest nasza masa, dzięki czemu związek ten przyczynia się do szybszych przyrostów suchej masy mięśniowej. Wśród pozostałych właściwości kreatyny wyróżniamy także poprawę regeneracji powysiłkowej i zapobieganie utraty masy wraz z wiekiem. Zgodnie z badaniami naukowymi, stosowanie kreatyny przyczynia się do wzrostu masy ciała, jednak nie do wzrostu zawartości tkanki tłuszczowej [1]. Ponadto, inne badanie wykazało również, że na stosowaniu kreatyny mogą skorzystać także kobiety, które mogą dzięki niej zwiększać suchą masę [2].

Przeznaczenie FA Nutrition Xtreme Creatine

Suplement diety FA Nutrition Xtreme Creatine może być stosowany przez wszystkie osoby aktywne fizycznie, bez względu na poziom czy rodzaj dyscypliny. Najwięcej korzyści jednak przynosi przyjmowanie FA Nutrition Xtreme Creatine w dyscyplinach sportowych siłowych i wytrzymałościowych, jak sztuki walki.

Ekspert Mamutpro radzi, jak stosować FA Nutrition Xtreme Creatine:

“Monohydrat kreatyny, jak FA Nutrition Xtreme Creatine warto jest przyjmować z innymi suplementami, jak dekstroza, czyli cukier. Oczywiście, mowa tu o racjonalnych dawkach, nie zaś o przejadaniu się, które grozi tyciem. Dekstroza, wpływając na sekrecję insuliny, wspiera lepszy transport kreatyny do mięśni.”

Zalecane spożycie i przygotowanie:

Zaleca się stosowanie ½ porcji proszku przed i ½ porcji po treningu. W tym celu należy wymieszać porcję produktu (5 g) z 250 ml wody.

Źródła naukowe:

[1] Kutz MR, Gunter MJ. Creatine monohydrate supplementation on body weight and percent body fat. J Strength Cond Res. 2003 Nov;17(4):817-21. PubMed PMID: 14636103.

[2] Branch JD. Effect of creatine supplementation on body composition and performance: a meta-analysis. Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2003 Jun;13(2):198-226. PubMed PMID: 12945830.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Fitness Authority - Xtreme Creatine - 1000g

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1/2 porcji przed i po treningu.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNEXTREME CREATINE
Porcja: 5 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 200
opakowanie1000g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 g) ZAW:
Witamina B61mg
Monohydrat kreatyny4,5g
w tym kreatyna4g
Tauryna0,5g
Składniki:Monohydrat kreatyny, tauryna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksydyny).

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Napisz opinię

FA Nutrition Xtreme Creatine - 1000g

FA Nutrition Xtreme Creatine - 1000g

Monohydrat kreatyny, którego zastosowanie wspomaga rozwój masy mięśniowej, przyczynia się do wzrostu siły oraz pomaga kształtować wytrzymałość. Suplement zapewnia właściwe nawodnienie organizmu w trakcie wysiłku, dzięki czemu może on trenować dłużej i intensywniej. Dostępny w postaci proszku..

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%