Activlab Creatine Capsules - 300 kaps.

PRODUCENT: Activlab

Promocja
Activlab - Creatine Capsules - 300 kaps.

Ostatnie sztuki!

42,00 zł

39,00 zł

(Oszczędzasz 3,00 zł)

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
3,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Activlab Creatine Capsules - 300 kaps.

Activlab Creatine Capsules to suplement diety, który:

  • przyczynia się do rozbudowy masy mięśniowej (kreatyna);
  • przeciwdziała katabolizmowi białek (kreatyna);
  • stymuluje wzrost siły i wytrzymałości (kreatyna);
  • poprawia regenerację (kreatyna);
  • nasila wydzielanie hormonów przyczyniających się do wzrostu mięśni (kreatyna);
  • jest dostępny w wygodnej postaci kapsułek.

Działanie składników Activlab Creatine Capsules:

Monohydrat kreatyny - czyli połączenie cząsteczki kreatyny i wody w jedną molekułę. Jest to dziś jedna z najbardziej popularnych form chemicznych kreatyny, jaka występuje na rynku. Kreatyna jest związkiem naturalnie syntetyzowanym w organizmie człowieka. Niestety, ilości te są zbyt małe, by mogły one w zauważalny sposób wpływać na nasz organizm w pożądany sposób. Kreatyna jest produkowana naturalnie przez wątrobę i transportowana do mięśni, gdzie gromadzi się w dużych ilościach jako fosfokreatyna. Pełni ważną rolę magazyniera energii ATP, której uwalnianie następuje zawsze w trakcie intensywnego wysiłku. Wówczas, cząsteczki ATP ulegają rozpadowi do postaci ADP, i aby nasz organizm mógł znowu zyskać energię do ćwiczeń, konieczna jest resynteza ADP ponownie do ATP, w której to uczestniczy fosfokreatyna. Kreatyna, wykazując wysoki potencjał anaboliczny, pobudza syntezę nowych białek, wskutek czego zwiększa przyrosty masy mięśniowej. Co więcej, związek ten wpływa także na wzrost siły [1] oraz poprawia procesy regeneracyjne po treningu. Ponadto, kreatyna przyczynia się do zwiększenia masy, nie powodując wzrostu zawartości tkanki tłuszczowej [2], a także może być przyjmowana przez kobiety, gdyż i im ułatwia budowanie suchej masy mięśniowej [3].

Przeznaczenie Activlab Creatine Capsules:

Suplement diety Activlab Creatine Capsules jest przeznaczony dla wszystkich trenujących, niezależnie od dyscypliny czy wytrenowania. Kreatyna to suplement o szerokim spektrum zastosowań, dzięki czemu jest uniwersalna, co zaś sprawia, że może być stosowana przez każdego sportowca, zarówno w okresie pracy nad masą, jak i na redukcji.

Ekspert Mamutpro radzi, jak stosować Activlab Creatine Capsules:

“Aby poprawić transport kreatyny zawartej w Activlab Creatine Capsules, warto połączyć stosowanie suplementu z udziałem białek i węglowodanów, gdyż to właśnie one wpływają na wzrost insuliny, która usprawnia ów transport do mięśni. W tym celu można popić kreatynę sokiem bogatym w glukozę.”

Źródła naukowe:

[1] Rawson ES, Volek JS. Effects of creatine supplementation and resistance training on muscle strength and weightlifting performance. J Strength Cond Res. 2003 Nov;17(4):822-31. Review. PubMed PMID: 14636102.

[2] Kutz MR, Gunter MJ. Creatine monohydrate supplementation on body weight and percent body fat. J Strength Cond Res. 2003 Nov;17(4):817-21. PubMed PMID: 14636103.

[3] Branch JD. Effect of creatine supplementation on body composition and performance: a meta-analysis. Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2003 Jun;13(2):198-226. PubMed PMID: 12945830.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Activlab - Creatine Capsules - 300 kaps.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 5 kapsułek środka dwa razy dziennie, rano i po treningu, w dni treningowe, oraz rano i przed snem, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE CREATINE CAPSULES
Porcja: 5 kaps
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 60
opakowanie 300 kaps
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 kaps) ZAW:
Monohydrat kreatyny 5000 mg
Składniki: monohydrat kreatyny, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, otoczka (żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu).
Monohydrat kreatyny

Monohydrat kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.

Napisz opinię

Activlab Creatine Capsules - 300 kaps.

Activlab Creatine Capsules - 300 kaps.

Monohydrat kreatyny w kapsułkach, którego zastosowanie wpływa na lepsze przyrosty masy, poprawę regenerację oraz wzrost siły i wytrzymałości. Preparat powoduje retencję wody w organizmie, dzięki czemu wzrasta objętość komórek mięśniowych, a także jest wygodny w użyciu!

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%