Activlab Creatine Capsules - 300 kaps.

PRODUCENT: Activlab

Promocja
Activlab - Creatine Capsules - 300 kaps.

Ostatnie sztuki!

39,00 zł

37,60 zł

(Oszczędzasz 1,40 zł)

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 37 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy

Zamów ten produkt i zgarnij
10% cashbacku na kolejne zakupy!

Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

Opis produktu

Activlab Creatine Capsules - 300 kaps.

Suplement diety Activlab Creatine Capsules to wysokiej jakości monohydrat kreatyny, teraz dostępny w wygodnych w użyciu kapsułkach! Preparat Activlab Creatine Capsules wspiera nadbudowę masy, wykazując bardzo silne działanie anaboliczne, zwiększa parametry siłowe i wytrzymałość, a także poprawia regenerację. Kreatyna jest związkiem naturalnie obecnym w ludzkim organizmie, gdzie za jej produkcję odpowiada wątroba. Stamtąd transportowana jest ona do mięśni, gdzie gromadzi się w dużych ilościach. Kreatyn ułatwia produkcję energii ATP, dzięki czemu umożliwia dłuższy i efektywniejszy trening. Poza tym, związek ten nasila skurcz mięśnia i zwiększa nawodnienie komórek, co zalicza się jako korzystne zjawisko, jako że wzrasta wówczas objętość mięśni oraz stworzone zostają doskonałe warunki dla wzrostu masy. Nie zastanawiaj się i już dziś wypróbuj Activlab Creatine Capsules, a z pewnością nie pożałujesz!

KREATYNA - OPIS, DZIAŁANIE I STOSOWANIE

Kreatyna, jako związek o szerokim spektrum zastosowań, jest dzisiaj jednym z najczęściej stosowanych suplementów diety o działaniu wspomagającym wzrost mięśni, i przyjmowana regularnie, przynosi szereg policzalnych efektów. Kreatyna, co może niejedną osobę dziwić, jest związkiem naturalnie syntetyzowanym w organizmie człowieka. Niestety, ilości te są za małe, aby mogły one w zauważalny sposób wpływać na nasz organizm w pożądany sposób, tak więc znaczna większość trenujących decyduje się na suplementację tym związkiem. Co ważne, a co należy podkreślić już we wstępie, to fakt, iż nawet długotrwałe stosowanie przez kilka lat kreatyny nie powoduje skutków ubocznych, czyniąc z opisywanego związku środek na wagę złota i niezwykle bezpieczny. Kreatyna jest produkowana naturalnie przez wątrobę i transportowana do mięśni, gdzie gromadzi się w dużych ilościach jako fosfokreatyna. Pełni ona niezwykle ważną rolę magazyniera energii ATP, której uwalnianie ma miejsce zawsze w trakcie intensywnego wysiłku. Wówczas, cząsteczki ATP ulegają rozpadowi do postaci ADP, i aby nasz organizm mógł znowu zyskać energię do ćwiczeń, konieczna jest resynteza ADP ponownie do formy ATP, w której to uczestniczy fosfokreatyna.

Suplementacja kreatyną, poza tym, iż wpływa pozytywnie na procesy pozyskiwania energii i umożliwia nam dłuższy trening, spełnia także szereg innych zastosowań, jak lepszy przyrost masy, i jest dziś niemal nieodłącznym elementem żywienia każdego poważnego sportowca. Kreatyna, wykazując wysoki potencjał anaboliczny, pobudza syntezę nowych białek, wskutek czego zwiększa przyrosty masy mięśniowej. Co więcej, związek ten wpływa także na wzrost siły i pomaga kształtować wytrzymałość, jak również poprawia procesy regeneracyjne. Wraz z zastosowaniem kreatyny jako stałego elementu suplementacji, można się też spodziewać, że takie dokuczliwe zjawisko, jak ból wywołany zakwasami, nie będzie nas już trapić, jako że związek ten wpływa na normalizację pH i redukuje zakwaszenie mięśni, przeciwdziałając w ten sposób negatywnym skutkom przetrenowania, jak bolesność czy zmęczenie.

Kreatyna to środek o szerokim spektrum zastosowań, dzięki czemu jest ona uniwersalna, co z kolei sprawia, że może być stosowana przez każdego trenującego, niezależnie od poziomu wytrenowania. Nie ma jednak wątpliwości, że najlepsze efekty stosowania kreatyny możemy zauważyć przy równoczesnym zastosowaniu zdrowej diety i treningu siłowego.

Sposób dawkowania kreatyny to od dawna dyskusyjny temat, jako że istnieje kilka metod jej suplementowania. Jedną z najbardziej popularnych, i zgodnie ze statystykami - najczęściej stosowanych, jest tzw. metoda ładowania. Opiera się ona na przyjmowaniu 0,3g związku na kg masy ciała na dzień przez okres 5-7 dni. Po tym czasie należy zmniejszyć dzienne porcje suplementu do 5g kreatyny na dzień, których zadaniem jest podtrzymanie efektu wysokiego wysycenia tkanki mięśniowej kreatyną.

Activlab - Creatine Capsules - 300 kaps.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 5 kapsułek środka dwa razy dziennie, rano i po treningu, w dni treningowe, oraz rano i przed snem, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNECREATINE CAPSULES
Porcja: 5 kaps
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 60
opakowanie300 kaps
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 kaps) ZAW:
Monohydrat kreatyny5000 mg
Składniki:monohydrat kreatyny, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, otoczka (żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu).

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Activlab Creatine Capsules - 300 kaps.

Monohydrat kreatyny

Monohydrat kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.

Napisz opinię

Activlab Creatine Capsules - 300 kaps.

Activlab Creatine Capsules - 300 kaps.

Monohydrat kreatyny w kapsułkach, którego zastosowanie wpływa na lepsze przyrosty masy, poprawę regenerację oraz wzrost siły i wytrzymałości. Preparat powoduje retencję wody w organizmie, dzięki czemu wzrasta objętość komórek mięśniowych, a także jest wygodny w użyciu!

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%