Sport Definition Magnesium plus Vitamin B6 - 30 kaps.

PRODUCENT: SportDefinition

SportDefinition - Magnesium plus Vitamin B6 - 30 kaps.-13110

Dostępność: Produkt niedostępny

15,99 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
1,50 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Sport Definition Magnesium plus Vitamin B6 - 30 kaps.

Magnez i witamina B6 Sport Definition Magnesium plus Vitamin B6 - 30 kaps. to suplement diety, który:

  • stanowi źródło wysokiej jakości magnezu;
  • został wzbogacony dodatkiem witaminy B6;
  • wspomaga pracę układu nerwowego (magnez);
  • poprawia pamięć i koncentrację (magnez);
  • wpływa na kurczliwość mięśni (magnez);
  • redukuje uczucie zmęczenia (magnez);
  • zapobiega bolesnym skurczom (magnez).

Działanie składników Sport Definition Magnesium plus Vitamin B6:

Magnez - jest związkiem, którego działanie obejmuje wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego. Pierwiastek stabilizuje pracę szarych komórek, zmniejsza odczuwanie zmęczenia, uspokaja i wspomaga walkę ze stresem. Magnez bierze udział w przemianie m.in. tłuszczy oraz białek, dzięki czemu warunkuje dostawę energii do wszystkich komórek, w tym nerwowych. Ponadto, magnez, jak wykazują badania naukowe, łagodzi objawy astmy oraz obniża zbyt wysokie ciśnienie krwi [1,2]. Co więcej, suplementacja magnezem może także poprawiać wrażliwość na insulinę i kontrolę metaboliczną u pacjentów z cukrzycą typu 2 i ze zmniejszonym poziomem magnezu w surowicy [3].

Przeznaczenie Sport Definition Magnesium plus Vitamin B6:

Suplement diety Sport Definition Magnesium plus Vitamin B6 jest dedykowany osobom borykającym się z niedoborem magnezu w organizmie, a także osobom intensywnie pracującym fizycznie i umysłowo. Doskonały dodatek w diecie osób uczących się, jak uczniowie i studenci, oraz przed ważnym egzaminem czy projektem w pracy.

Ekspert Mamutpro radzi, jak stosować Sport Definition Magnesium plus Vitamin B6:

“Magnez zawarty w Sport Definition Magnesium plus Vitamin B6 jest związkiem, którego wchłanianie utrudnia zbyt duża ilość wapnia w diecie. Wapń jest antagonistą, co oznacza, że jego nadmiar w organizmie powoduje wypłukiwanie magnezu i osłabia jego działanie. Aby to zmienić, należy dokonać analizy swojego dotychczasowego odżywiania i oszacować, czy przyjmowana z zewnątrz ilość wapnia jest odpowiednia.”

Źródła naukowe:

[1] Gontijo-Amaral C, Ribeiro MA, Gontijo LS, Condino-Neto A, Ribeiro JD. Oral magnesium supplementation in asthmatic children: a double-blind randomized placebo-controlled trial. Eur J Clin Nutr. 2007 Jan;61(1):54-60. Epub 2006 Jun 21. PubMed PMID: 16788707.

[2] Hatzistavri LS, Sarafidis PA, Georgianos PI, Tziolas IM, Aroditis CP, Zebekakis PE, Pikilidou MI, Lasaridis AN. Oral magnesium supplementation reduces ambulatory blood pressure in patients with mild hypertension. Am J Hypertens. 2009 Oct;22(10):1070-5. doi: 10.1038/ajh.2009.126. Epub 2009 Jul 16. PubMed PMID: 19617879.

[3] Rodríguez-Morán M, Guerrero-Romero F. Oral magnesium supplementation improves insulin sensitivity and metabolic control in type 2 diabetic subjects: a randomized double-blind controlled trial. Diabetes Care. 2003 Apr;26(4):1147-52. PubMed PMID: 12663588.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1-3 kapsułek produktu dziennie, popijając je dużą ilością wody.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE MAGNESIUM PLUS VITAMIN B6
Porcja: 1 kaps
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 30
opakowanie 30kaps
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (1 kaps) ZAW:
Magnez 125mg
Witamina B6 0,9mg
Magnez

Magnez jest pierwiastkiem chemicznym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Stanowi składnik kości, a także odgrywa ważną rolę w przekazywaniu sygnałów w układzie nerwowym. Bierze udział w licznych procesach biologicznych, zachodzących w organizmie ludzkim. Znajduje się w wielu preparatach, suplementach diety, które mają na celu zadbać o jego prawidłowy poziom. Występuje w wielu pokarmach, ale łatwo o jego niedobór, na przykład poprzez picie kawy czy też spożywanie alkoholu.

Ocena 
2018-12-03

Krzysztof K.

Super produkt, magnez trzeba zażywać regularnie !

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Sport Definition Magnesium plus Vitamin B6 - 30 kaps.

Sport Definition Magnesium plus Vitamin B6 - 30 kaps.

Wysokiej jakości magnez wzbogacony dodatkiem witaminy B6 dla jeszcze lepszego działania! Preparat wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, poprawia pamięć i koncentrację, reguluje pracę mięśni. Suplement wzmacnia odporność organizmu, a także wspiera zachowanie prawidłowego poziomu przemian energetycznych. Dostępny w formie kapsułek.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%