Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200m - 180 tab.

PRODUCENT: Diet Food

Diet Food - Wapń   Żelazo   Cynk 1200m - 180 tab.-14294

Ostatnie sztuki!

29,99 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200m - 180 tab.

WAPŃ, ŻELAZO ORAZ CYNK NA OGÓLNE ZDROWIE ORGANIZMU

Suplement diety Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200 mg to najwyższej jakości preparat - połączenie trzech kluczowych dla zachowania zdrowia organizmu związków, takich jak żelazo, cynk i wapń, których działanie wspiera ogólne zdrowie. Suplement Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200 mg wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego, a także poprawia sprawność intelektualną Dodatkowo, preparat wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz przyspiesza gojenie się ran. Dostępny w wygodnej formie tabletek.

WAPŃ - WŁAŚCIWOŚCI I WPŁYW NA ORGANIZM

Wapń jest pierwiastkiem niezbędnym dla zdrowia organizmu, gdyż współdziała z komórkami mięśniowymi, dzięki czemu wpływa na skurcz mięśni; od tego z kolei zależy nasze życie. Jak to jest możliwe? Ponieważ prawidłowe funkcjonowanie organizmu opiera się na kurczeniu i rozkurczaniu niektórych mięśni, jak serca, jelit czy gałek ocznych, wapń odgrywa ogromną rolę w determinowaniu życia organizmu. Mówiąc krótko, związek ten umożliwia życie. Wapń występuje w organizmie we krwi (jest to tylko 1%) oraz w takich strukturach, jak kości, zęby, włosy i paznokcie. Jeżeli więc zaczyna go brakować we krwi, organizm zaczyna pobierać wapń z innych części, jak kości, co wpływa negatywnie na zdrowie tych struktur.

Wapń odpowiada za regulowanie pracy układu nerwowego oraz poprawia przekaz impulsów nerwowych. Jeżeli więc funkcjonowanie tego systemu jest zagrożone z powodu niedoborów wapnia, organizm pobiera go z kości. Wapń utrzymywany w organizmie na stałym poziomie pozwala utrzymać zdrowe i mocne kości, wpływa korzystnie na stan uzębienia, zapewnia zdrowy sen i koi nerwy. Ponadto, właściwa podaż tego pierwiastka z zewnątrz oddziałuje też na szybkie gojenie się ran i poprawia nastrój.

ŻELAZO - DZIAŁANIE I WPŁYW NA ZDROWIE

Żelazo, w związku z tym, że organizm ludzki nie potrafi go samodzielnie produkować, musi być pozyskiwane z zewnątrz wraz z pokarmem. Pierwiastek ten, niezbędny dla zdrowia organizmu, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, wspiera zwalczanie wirusów i bakterii poprzez układ odpornościowy oraz oddziałuje na metabolizm cholesterolu. Żelazo jest zlokalizowane głównie w hemoglobinie, jednak występuje też w szpiku kostnym i mięśniach (stanowi składnik mioglobiny - białka mięśniowego).

Niedobór żelaza w organizmie wpływa negatywnie na zdrowie; może on bowiem powodować rozwój anemii, a ponadto przyczyniać się do nawracającego zmęczenia i apatii. Zjawisko to, poza objawami wymienionymi powyżej, skutkuje również bladą cerą, sińcami pod oczami, osłabionymi, łamliwymi włosami. Pojawiają się zawroty głowy i spadek myślenia. Żeby móc skutecznie owym objawom przeciwdziałać, zaleca się regularne spożywanie naturalnych źródeł żelaza lub zastosowanie stosownej suplementacji tym związkiem.

CYNK - OPIS I ZNACZENIE DLA ORGANIZMU

Cynk, jako składnik i aktywator wielu enzymów, jest bardzo ważny dla organizmu ludzkiego. Związek ten, mimo, że występuje w naszym organizmie w śladowych ilościach, jest ważny z powodu funkcji, jakie pełni, jak udział w przemianie składników pokarmowych, odczuwanie zapachu i smaku, ochrona plamki żółtej przed rozwojem zmian zwyrodnieniowych. Ponadto, cynk stymuluje pracę trzustki, grasicy i prostaty, pomaga regulować cykl miesiączkowy u kobiet, chroni komórki ciała przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Związek ten ma również wpływ na szybkie gojenie się ran, wzmacnia włosy i paznokcie, poprawia sprawność umysłową, jak nauka i zapamiętywanie.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 4 tabletek produktu dziennie.

Napisz opinię

Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200m - 180 tab.

Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200m - 180 tab.

Połączenie wapnia, żelaza oraz cynku, którego zastosowanie wspiera ogólne zdrowie. Produkt wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, poprawia sprawność intelektualną, poprawia sprawność intelektualną. Ponadto, wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz przyspiesza gojenie się ran.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%