Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200m - 180 tab.

PRODUCENT: Diet Food

nowość
Diet Food - Wapń Żelazo Cynk 1200m - 180 tab.-14294

Ostatnie sztuki!

35,00 zł

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

  Opis produktu

  Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200m - 180 tab.

  WAPŃ, ŻELAZO ORAZ CYNK NA OGÓLNE ZDROWIE ORGANIZMU

  Suplement diety Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200 mg to najwyższej jakości preparat - połączenie trzech kluczowych dla zachowania zdrowia organizmu związków, takich jak żelazo, cynk i wapń, których działanie wspiera ogólne zdrowie. Suplement Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200 mg wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego, a także poprawia sprawność intelektualną Dodatkowo, preparat wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz przyspiesza gojenie się ran. Dostępny w wygodnej formie tabletek.

  WAPŃ - WŁAŚCIWOŚCI I WPŁYW NA ORGANIZM

  Wapń jest pierwiastkiem niezbędnym dla zdrowia organizmu, gdyż współdziała z komórkami mięśniowymi, dzięki czemu wpływa na skurcz mięśni; od tego z kolei zależy nasze życie. Jak to jest możliwe? Ponieważ prawidłowe funkcjonowanie organizmu opiera się na kurczeniu i rozkurczaniu niektórych mięśni, jak serca, jelit czy gałek ocznych, wapń odgrywa ogromną rolę w determinowaniu życia organizmu. Mówiąc krótko, związek ten umożliwia życie. Wapń występuje w organizmie we krwi (jest to tylko 1%) oraz w takich strukturach, jak kości, zęby, włosy i paznokcie. Jeżeli więc zaczyna go brakować we krwi, organizm zaczyna pobierać wapń z innych części, jak kości, co wpływa negatywnie na zdrowie tych struktur.

  Wapń odpowiada za regulowanie pracy układu nerwowego oraz poprawia przekaz impulsów nerwowych. Jeżeli więc funkcjonowanie tego systemu jest zagrożone z powodu niedoborów wapnia, organizm pobiera go z kości. Wapń utrzymywany w organizmie na stałym poziomie pozwala utrzymać zdrowe i mocne kości, wpływa korzystnie na stan uzębienia, zapewnia zdrowy sen i koi nerwy. Ponadto, właściwa podaż tego pierwiastka z zewnątrz oddziałuje też na szybkie gojenie się ran i poprawia nastrój.

  ŻELAZO - DZIAŁANIE I WPŁYW NA ZDROWIE

  Żelazo, w związku z tym, że organizm ludzki nie potrafi go samodzielnie produkować, musi być pozyskiwane z zewnątrz wraz z pokarmem. Pierwiastek ten, niezbędny dla zdrowia organizmu, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, wspiera zwalczanie wirusów i bakterii poprzez układ odpornościowy oraz oddziałuje na metabolizm cholesterolu. Żelazo jest zlokalizowane głównie w hemoglobinie, jednak występuje też w szpiku kostnym i mięśniach (stanowi składnik mioglobiny - białka mięśniowego).

  Niedobór żelaza w organizmie wpływa negatywnie na zdrowie; może on bowiem powodować rozwój anemii, a ponadto przyczyniać się do nawracającego zmęczenia i apatii. Zjawisko to, poza objawami wymienionymi powyżej, skutkuje również bladą cerą, sińcami pod oczami, osłabionymi, łamliwymi włosami. Pojawiają się zawroty głowy i spadek myślenia. Żeby móc skutecznie owym objawom przeciwdziałać, zaleca się regularne spożywanie naturalnych źródeł żelaza lub zastosowanie stosownej suplementacji tym związkiem.

  CYNK - OPIS I ZNACZENIE DLA ORGANIZMU

  Cynk, jako składnik i aktywator wielu enzymów, jest bardzo ważny dla organizmu ludzkiego. Związek ten, mimo, że występuje w naszym organizmie w śladowych ilościach, jest ważny z powodu funkcji, jakie pełni, jak udział w przemianie składników pokarmowych, odczuwanie zapachu i smaku, ochrona plamki żółtej przed rozwojem zmian zwyrodnieniowych. Ponadto, cynk stymuluje pracę trzustki, grasicy i prostaty, pomaga regulować cykl miesiączkowy u kobiet, chroni komórki ciała przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Związek ten ma również wpływ na szybkie gojenie się ran, wzmacnia włosy i paznokcie, poprawia sprawność umysłową, jak nauka i zapamiętywanie.

  UWAGI:

  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

  Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

  Diet Food - Wapń Żelazo Cynk 1200m - 180 tab.-14294

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie porcji 4 tabletek produktu dziennie.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

  Napisz opinię

  Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200m - 180 tab.

  Diet Food Wapń + Żelazo + Cynk 1200m - 180 tab.

  Połączenie wapnia, żelaza oraz cynku, którego zastosowanie wspiera ogólne zdrowie. Produkt wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, poprawia sprawność intelektualną, poprawia sprawność intelektualną. Ponadto, wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz przyspiesza gojenie się ran.

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%