Diet Food Wapń + Magnez 800mg - 120 tab.

PRODUCENT: Diet Food

nowość
Diet Food - Wapń   Magnez 800mg - 120 tab.-14295

Ostatnie sztuki!

22,29 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,20 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Diet Food Wapń + Magnez 800mg - 120 tab.

WAPŃ I MAGNEZ DLA POPRAWY ZDROWIA ORGANIZMU

Suplement diety Diet Food Wapń + Magnez 800 mg to bogate źródło magnezu oraz wapnia - dwóch niezbędnych do życia pierwiastków. Preparat wpływa na ogólne zdrowie organizmu, poprawiając je. Diet Food Wapń + Magnez 800 mg wspiera pracę układu mięśniowego oraz nerwowego, zmniejsza zmęczenie i nerwowość, koi nerwy. Ponadto, wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów, wpływa na spokojny sen, poprawia pamięć i koncentrację. Preparat zapobiega niedoborom powyższych składników, a także uzupełnia w nie codzienną dietę. Polecany zarówno osobom aktywnym fizycznie i sportowcom, jak i wszystkim dbającym o zdrowie.

MAGNEZ - DZIAŁANIE I ROLA W ORGANIZMIE

Magnez to pierwiastek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niestety, ostatnimi czasy coraz większy odsetek ludzi skarży się na jego niedobór. Jest to wynik niewłaściwej diety, pospiesznego trybu życia oraz dużego stresu. Ponadto, na poziom magnezu w organizmie mogą również wpływać inne czynniki, jak wzmożony wysiłek fizyczny czy stosowanie niektórych leków. Magnez wpływa na prawidłową pracę układu nerwowego; uczestnicząc w przemianie składników pokarmowych, jak cukry, tłuszcze oraz białka, odpowiada za dostawę energii do komórek, w tym nerwowych, zlokalizowanych w mózgu. Związek ten zmniejsza nadpobudliwość, ułatwia zasypianie, zwiększa zakres zdolności intelektualnych, jak pamięć, oraz koi zszargane nerwy.

Magnez wpływa na stan układu sercowo-naczyniowego, zapobiegając chorobom serca oraz przeciwdziałając zakrzepom i arytmii. Co więcej, związek ten, zaraz obok witaminy D i wapnia, wchodzi w skład masy kostnej i buduje kości, w związku z czym wpływa na ich zdrowie i zapobiega osteoporozie. Magnez, poza zastosowaniem opisanym powyżej, odpowiada także za szereg innych, jak poprawa trawienia, regulacja pracy tarczycy czy ochrona organizmu przed toksycznymi związkami, jak metale ciężkie. Dodatkowo, związek ten odpowiada za prawidłowy skurcz mięśni, redukuje zmęczenie, może łagodzić dolegliwości związane z PMS i menstruacją.

NIEDOBÓR MAGNEZU - OBJAWY I LECZENIE

Niedobór magnezu w organizmie objawia się nawracającym zmęczeniem, jest przyczyną nadpobudliwości i nerwowości, a także wpływa na powtarzające się, bolesne skurcze mięśni oraz drganie powiek. Aby mu zapobiec, należy spożywać produkty bogate w magnez, jak czekolada, pestki dyni czy awokado, lub zastosować odpowiedni suplement.

WAPŃ - ZASTOSOWANIE I WPŁYW NA ZDROWIE

Wapń, jako pierwiastek współdziałający z komórkami mięśniowymi, wpływa na prawidłową pracę i skurcz mięśni. Ponadto, związek ten reguluje pH krwi, łagodzi reakcje alergiczne, wpływa na krzepliwość i zmniejsza kruchość naczyń. Wapń poprawia przekaz impulsów nerwowych, dzięki czemu oddziałuje na pracę układu nerwowego, a także bierze udział w wyprowadzaniu z organizmu metali ciężkich. Dodatkowo, pierwiastek ten obniża ciśnienie krwi, wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz wspiera pracę niektórych enzymów. Wapń, co ciekawe, gromadzi się głównie w kościach, zębach, paznokciach oraz włosach. Z tego powodu, gdy zaczyna brakować wapnia we krwi, organizm pobiera go z powyższych struktur, co może się objawiać np. niedoborem wapnia w kościach i prowadzić do m.in. bólów kręgosłupa i kończyn.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 2 tabletek produktu dziennie.

Napisz opinię

Diet Food Wapń + Magnez 800mg - 120 tab.

Diet Food Wapń + Magnez 800mg - 120 tab.

Wapń i magnez, których zastosowanie wpływa korzystnie na pracę i skurcz mięśni, wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego, redukuje nerwowość i zmęczenie. Preparat wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów, wpływa na spokojny sen, poprawia pamięć i koncentrację. Polecany zarówno osobom aktywnym fizycznie i sportowcom, jak i wszystkim dbającym o zdrowie.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%