Porównaj (0)

BSN Whey DNA - 1870g

BSN - Whey DNA - 1870g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 119 .
Suma punktów w zamówieniu: 119
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 2,98 zł.


Kup teraz

1870g

1870g

25%
159,99 zł 119,99 zł
Czekolada mleczna
Wanilia
Truskawka
Dowolny

Połączenie koncentratu i izolatu białka serwatki - BSN Whey DNA

BSN Whey DNA - innowacyjna odżywka białkowa, będąca połączeniem koncentratu białka serwatki i izolatu białka serwatki. Zawarte w produkcie białko cechuje się szybką wchłanialnością oraz wysoką biodostępnością. Idealnie sprawdza się na dietach masowych oraz redukcyjnych. Z BSN Whey DNA podniesiesz swoje parametry siłowe oraz wytrzymałościowe podczas treningów, przyspieszysz regenerację oraz zbudujesz wymarzoną masę mięśniową. Odżywka charakteryzuje się bardzo wysoką jakością oraz wyśmienitymi smakami. W 1 porcji BSN Whey DNA znajdziesz aż 24g białka!

BSN Whey DNA

  • Wspomaga budowę masy mięśniowej
  • 1 porcja = 24g białka
  • Większa siła
  • Szybsza regeneracja
  • Wysoka jakość
  • Wyśmienite smaki

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 34g 1-3 razy dziennie

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 34g 1-3 razy dziennie

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

- w tym cukier
Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Błonnik - Błonnik zbudowany jest z wielocukrów oraz lignin, których nie są w stanie strawić enzymy obecne w układzie pokarmowym. Odgrywa znaczącą rolę w odchudzaniu, pomagając utrzymać prawidłową masę ciała. Wpływa również na zachowanie smukłej sylwetki, dzięki pęcznieniu w organizmu i zachowaniu uczucia sytości. Zmniejsza uczucie głodu, jednocześnie nie dostarczają kalorii. Nadto pozwala skutecznie kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi.
Sód - Sód w organizmie człowieka występuje przede wszystkim w płynach pozakomórkowych, ale również w szkielecie i w płynach wewnątrzkomórkowych. Podstawową rolą sodu jest udział w kontroli objętości płynów pozakomórkowych oraz w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i pomaga kontrolować skurcze mięśni. Uczestniczy w transporcie składników odżywczych do komórek organizmu. Niedobór sodu może prowadzić do odwodnienia organizmu, spadku ciśnienia i bólów głowy, zaś nadmiar prowadzi do nadciśnienia, rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego i chorób nerek.
Sól - Sól to potoczna nazwa związku chemicznego- chlorku sodu (NaCl). Ta stosowana jako przyprawa składa się przede wszystkim z sodu i z dodatkowych pierwiastków np. jodu. Sól jest potrzebna dla zachowania równowagi elektrolitowej w organizmie, jest też składnikiem płynów komórkowych oraz tkankowych. Jest niezbędna dla odpowiedniej pracy układu mięśniowego i nerwowego. Wskazana jest także dla osób cierpiących na niedociśnienie tętnicze. Jej nadmiar powoduje m.in. nadciśnienie tętnicze, miażdżycę i zwiększa ryzyko zachorowania na choroby sercowo-naczyniowe. Przyczynia się też między innymi do powstawania otyłości i cukrzycy typu II.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE:BSN DNA Whey (wanilia)
Porcja:34g
Ilość porcji w opakowaniu:55
Opakowanie:1870g
Zawartość:w porcji:zaw:
Wartość energetyczna559kJ/134kcal
Tłuszcz2,3g
- w tym nasycone 0,8g4%
Węglowodany4,0g
- w tym cukier3,3g
Błonnik0,3g
Białko24g
Sól0,22g
Sód89mg
Składniki: mieszanka protein (96%)(koncentrat białek serwatki, izolat białek serwatki, emulgator: lecytyna sojowa), aromaty, substancje zagęszczające (guma celulozowa, guma ksantanowa, karagen), substancja słodząca (sukraloza).